На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Український рок
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 8:01 am    Тема повідомлення: Український рок Відповісти цитуючи

Чи існує таке питання як український рок? Мені здається, що поступово він відроджується, але є одна прикрість, яка зумовлена непопулярністю року в Україні. От кого ви можете віднести до справжніх українських рок-груп.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 10:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Незнаю, чи маємо ми Український рок, але ВВ і ОЕ зачислили до категорії "Русскій рок"
Тож тепер взагалі треба ставити питання руба не про те, що таке рок і хто йогго співає, а чи маємо ми нашу Українську музику взагалі!!!

А стиль музики це настільки сумнівне і суб'єктивне визначення, що ну.
На мою думку рок зара, але не буруся казати, щоб ви раптом не побачили моєї муз грамотності. Я слухаю все Україномовне, а з якого воно стилю - немає значення.
Тож чекаю від учасників форуму підказки про те, хто зара виконує рок.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2004 7:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я от Океан наприклад до року не відношу. Попса попсою.
З того, що знаю
Карна - класна альтернатива
Реактор - треш з мого рідного міста
Пророкі
ТОЛ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2004 8:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нещодавно почув таку українську рокову групу як "Яка існуЄ" доволі непогано вони там лабають.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2004 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

української рок-музики достобіса. шукайте і обрящете.
Насамперед Кому Вниз, звичайно.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2004 3:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну я говори о альтернативі і о металі.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 11, 2004 10:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Метал - не моя тема. Але такий цікавий факт: якщо и чуєте незнайому назву групи, яка закінчується на голосну і починається на голосну, 90%, що це мєтал.

Альтернатива - поняття взагалі надто широке. Уточнюй, що саме розумієш під цим і чому названий мною гурт - це не альтернатива
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 9:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Винен. Не так виразився. Я під цим поняттям маю важку рок-альтернативу, яка є альтернативою всьому до цього створенному (як і вся альтернатива, незалежно від жанра), але й класичному рокові, як такому
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 10:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ок, в такому разі, цитуючи якусь газетку, це важка музика з елементами ска, реггі, хіп-хопу, фолку і всякої різної домішки. І невже такого нема? Я не кажу наразі "нема в телевізорі" телевізор - це ганебний пристрій для попси і реклами януковича. я кажу загалом: по клубах, фестивалях...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 10:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Український рок ще в зародковому стані, бо нема нормальних студій. Навіть якісна музика може перетворитися на какофонію. У москаликів теж мало гарних студій, але вони все ж таки є. Окрім цього, в моїх мізках давно сидить стереотип, що колишньому СРСР не вдається робити якісного року (просто варто порівняти іхз заходом). Правда останнім часом цей стереотип ламається. Але дуже повільно.
PS А ламається він завдяки таким групам як Борщ, БРТ, той же ТОЛ, Skinhate, Бритва Оккама, 7раса(останні 2 - Росія)
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 14, 2004 9:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой. Да россійських рок-команд дуже і дуже багато. Можу с ходу 10 штук класних назвати. А Борщ - це ніби панк?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 16, 2004 8:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, це панк. ВВ колись стверджували, що вони - панк, але Скрипка пішов в іншому напрямку, а виходці з ВВ, себто Борщ, продовжують нас радувати
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Sharapov
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 01.12.04
Повідомлень: 23
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 05, 2004 12:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

тут дехто вважає нібито ВВ та ОЕ - "русский рок", я б з задоволенням поспорив би з ними. за ое я промовчу, так як не являюся їх ярим прихільникам, а щодо ВВ, то це піонери українського року, Олег скрипка заспівав лише декілька пісень на російській мові (я пригадую 3). ВВ - це наша історія, і я б не розкидувався, як каже тартак, порожніми балачками та пафосними розмовами, я радий що в нас є такі професійні та справді класні гурти.
зарарз молоді україни вже набридло слухати наші радіоефіри де цілодобово крутять різноманітну попсу (в основному російську), я живу в полтаві, у мене 10 радіостанцій, і лише одна з них (Ваша хвиля) старається крутити українську музику, на інших окупація російської попси (як казав віктор шендерович "от Верки Сердючки до В. Путина") та енріків з джастінами і брітні.
так от що я хочу сказати, поки нам будуть нав"язувати рус-попс, ніякого серйозного відродження нашої музики не буде і будемо ж сидіти у клубах, пити пиво та слухати пісні про мармеладних.

_________________
Я вітаю Вас, бажаю вам щасти
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Sharapov
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 01.12.04
Повідомлень: 23
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 05, 2004 12:28 am    Тема повідомлення: Постійне вдосконалення - гасло легендарних гуртів Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:
Так, це панк. ВВ колись стверджували, що вони - панк, але Скрипка пішов в іншому напрямку, а виходці з ВВ, себто Борщ, продовжують нас радувати



кожний гурт має постійно змінюватись та розвиватись. так і ВВ не стоїть на місці а постійно шукає нові стилі, звучання, тощо. якщо ВВ грала б ту ж саму музику, що на прикінці 80-х, початку 90-х, то зараз ВВ був би цікавим для 100 вірних прихільників. Щодо Борща, то я маю їхній альбом падло, який на мій погляд не поганий, але не такий, що запам"ятовується. також хотів би додати, що не тільки скрипка пішов в іншому напрямку, а й всі учасники ВВ, так як гурт продовжує своє існування і це мене радує. згадайте хоч один легендарний гурт, який на початку своєї кар"ри та в кінці грав музику однакового стилю і я візьму свої слова назад.
_________________
Я вітаю Вас, бажаю вам щасти
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Sharapov
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 01.12.04
Повідомлень: 23
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 05, 2004 12:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:
Український рок ще в зародковому стані, бо нема нормальних студій. Навіть якісна музика може перетворитися на какофонію. У москаликів теж мало гарних студій, але вони все ж таки є. Окрім цього, в моїх мізках давно сидить стереотип, що колишньому СРСР не вдається робити якісного року (просто варто порівняти іхз заходом). Правда останнім часом цей стереотип ламається. Але дуже повільно.
PS А ламається він завдяки таким групам як Борщ, БРТ, той же ТОЛ, Skinhate, Бритва Оккама, 7раса(останні 2 - Росія)


головне те наявність якісних студій, хоча я вважаю, що вони в нас є, а в таланті та професійності наших музикантів, який доречі також в нас є.
_________________
Я вітаю Вас, бажаю вам щасти
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові