На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чому брешуть москалі???
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 04, 2004 8:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Відповісти є що. Але не з цих лінків, які мені, перепрошую, до лампочки. А з приводу виборів. Вибачайте, якщо хтось любить Росію, але я не хочу, щоб Украйна сиділа під самодержавницькими комплексами Росії. Нам від своїх ще треба позбавитись
І щн, чому Ющенко. Бо він елементарно розумніший за Януковича. Чому, коли америкоси вибрали Буша, кажемо, що він дурний, а коли голосуєте за Янука, не хочете цього бачити?
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 05, 2004 2:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана, що в тебе за фобія?
Ти весь час чимось незадоволена. Ніхто тебе не блокував!!!
Ти і далі можеш логінитися. Якщо ти не ввійшла з першого разу, то це глюк, я сам деколи з першого разу не входжу.

Цитата:
В Донецке и в Донбассе живут люди которые не хотят ссор, не хотят безсмысленных митингов...а хотят просто жить и работать...а кто не хочет работать ждите когда добрый дядя Ющенко вместе с Юлей призрачно принесут вам благополучие и все будет даром, даже работать не нужно будет.....


Відповісти нам є що. Для мене ці твої лінки нічого не значуть.
Наступне, чому це безсенсові мітинги. Вони якраз показують позицію народу. Ти бачила багато мітингів на підтримку януковіча не за гроші. У нас наприклад давали 15 грн, за те що ти стоїш там.
Коли до Львова приїхав Ющенко 100 тисяч людей самі прийшли. Ніхто їм не платив.
А ваш пахан - це є справжній пахан.
Чому він боїться йти на теледебати? Тому що він розуміє, що його Ющенко з гавном змішає. ваш презідент навіть говорити невміє.
Я НІ РАЗУ не бачив щоб януковіч був на публіці, щоб йому задавла питаня, але не заготовані питання.
Як можна вибрати президента, якого ти ні разу не чув і не бачив на публіці?
Лана вам потрібен тупий президент? тупий як пробка!!!
Цей зек навіть писати не вміє!!!
Який він професор? Вам не соромно, що ваш президент має куплене звання професора?
Вам не соромно, що ваш кандидат називає жителів Західної Укрїни "казлами"?
Вам не соромно за численні фальсифікації на користь януковіча?
Вам не соромно, Лано ?

Чому ви так боїтесь Ющенка. З чого ви взяли, що він бунтар?
Повірте - Ющенко не зробить вам нічого поганого!!!

А те що Ющенко Президент - це вже факт!!!
Вам прийдеться змиритися.
Як бачите саме завдяки Ющенко не було заворушень.
Повірте якби не його заява, щоб прихильників Ющенко не було під ЦВК, то були б заворушення. Я б сам там був.
Так що Лана змиріться!!!!

P.S.
І не забудьте вимкнути такі канали як інтер, 1+1, УТ-1 - вони брешуть
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 05, 2004 2:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подивився я на твої зсилки і нічого не зрозмів! Порівнянню не сумісні! А понтів можна всюди лупнути! А
Повторюсь, і вже не вперше на форумі, для мене всі українці однакові, і немає гірших і немає кращих всі ми однакові, але я висловлююсь з приводу свого жалю до донечан, яких "донецкие" зазомбували так, що геть шкода стає за нашу націю!
Україно прокинься! Донецьк розбудись!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 05, 2004 4:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені здається, тепер вже Лані нема чого сказати. Не люблю, коли люди прийдуть, трохи попишуть (або ще гірше - напакостять) і підуть
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана из Донецка
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2004 12:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нет ну почему же....просто я работаю..и к сожалению могу в инет зайти только ночью....Я уже и сама сомневаюсь.....но если честно то я против Ющенко ничего не имею.....что во мне против...так это то что его соратник юля тимошенко....ну как можно? умый мужик и такую змею греет? пока она рядом я буду голосовать против ющенко...я и не говорила что я за Януковича....будем голосовать против всех....а на счет Донбасса....вы не правы...у нас живут умные и мирные люди...просто нам нужен язык как второй государственный...потому что переучиваться очень сложно...а так исторически сложилось что у нас многонациональная облась...и все говорят по русски...я могу говорить по украински..и понимаю его прекрасно....но насильно не приму никогда.....
С уважением Лана
Догори
Medved
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 06.09.04
Повідомлень: 55
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2004 2:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лано чому ти так по дурному впираєшся проти української мови. Не вже ти хочеш мавпувати росіян. Вони ж не впираються проти своєї мови.
Ти кажеш що ти розмовляш українською розумієш її, а що ж тобі заваджає нею говорити. Ти б просто принципово говорила українською, росіяни ж нас ображають не залежно від того чи ми говоримо українською чи російською.
Без мови ми не зможемо збудувати державу, сильну націю, сила в слові.
_________________
Давай наливай !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2004 8:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
но если честно то я против Ющенко ничего не имею.....что во мне против...так это то что его соратник юля тимошенко....ну как можно? умый мужик и такую змею греет?

Лано зрозумій, що ти голосуєш не за соратників ти голосуєш за систему.
Та мені дуже багато чого не подобається в оточенні Ющенко, але оточення янука ще гірше.
Якщо говорити про Юлю, то влада дуже вдало для себе розіграло її карту. Зокрема виставило її як найбільшого злодія за історію України. Хочу сказати, що це абсолютно не так. Просто Юля стала поперек горла Леоніду Кучмі і Медведчуку коли завідувала енергетикою, ось вони і спробували зробити з неї цапа відбувайло.
Згадайте, коли Юля була міністром палива та енергетики, Українська економіка почала зростати.
Тому з моєї точки зору не варто всіх собак вішати на неї. Вона сильна жінка. Такі мають бути при владі!!!
Сучасну владу треба міняти!!! Вона вже видохлась!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 08, 2004 9:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана из Донецка написав:
просто нам нужен язык как второй государственный...потому что переучиваться очень сложно...а так исторически сложилось что у нас многонациональная облась...и все говорят по русски...я могу говорить по украински..и понимаю его прекрасно....но насильно не приму никогда.....

Навіщо другий державний, не розумію! Вас, що міліціонери примусом намгаються змусити говорити українською!
Слухаючи інтерв"ю посла РФ в Україні, звернув увагу на його роздуми, щодо "мовної" проблеми Україні: "...На Украине нет проблеми русского языка, на Укрине есть проблема украинского языка!..."
Погоджуюсь на 100%! Лано прикинь собі таку ситуацію: ти граєш в карти з трьома партнерами і всі вони шахрують, а коли ти їм робиш зауваження, вони контратакують, що буцімто їх більше і отже шулерство треба легалізувати, принаймі у вашій грі! Як ти гадаєш, щось є схожого?
Є одна відмінність, шулерство заборонено законом,а розмовляти російською ні! І ніяких санкцій до тебе не буде, якщо ти зайдеш у магзин(у Донецьку, Києві чи Львові) і російською попросиш буханець хліба! Ніхто нікого не змушує розмовляти українською, проте існує проста істина, кожна людина відчуваючи свою національну приналежність намагається її виокремити! Я не агітую вас з завтрашнього дня розмовляти українською, але "НАМ ПОРА ДЛЯ УКРАЇНИ ЖИТЬ!" І.Франко
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Medved
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 06.09.04
Повідомлень: 55
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа листопада 10, 2004 11:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На москалів не вважайте,
нехай вони собі пишуть по-своєму, а ми по своєму.
У їх народ і слово, і у нас народ і слово.
А чиє краще нехай судять люди.

Т.Г.Шевченко
_________________
Давай наливай !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана.
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер листопада 11, 2004 11:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Схиляння тіла галичан перед цитатами теж загальновiдоме.
Сьогоднi особливо популярнi Шевченковi "Обнiмiтеся, брати мо
ї", "Кохайтеся, чорнобривi, та не з москалями...". Кобзарева
постать ма є такий великий авторитет у галичан, що вони iз
задоволенням приписують йо му й чужi висловлювання, як-от
Франкове "Лупайте сю скалу" та Шопенгауерове "Хто ясно
мислить, той ясно формулю є".
Догори
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 12:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
якщо ти зайдеш у магзин(у Донецьку, Києві чи Львові) і російською попросиш буханець хліба! Ніхто нікого не змушує розмовляти українською,


Добре сказав.

Вельмишановна ЛАНА.
Я проживаю у Києві всі свої 20 років. Я з народження розмовляю українською мовою. Мій прадідусь 25 років відпочивав на Колимі, щоб я міг спілкуватися так, як спілкуюся зараз. Я не виню тих людей котрі говорять на території України мовою іншого народу. Їх так навчили. Але обміркую таку ситуацію:
З усіх країн рад. союзу, де запроваджено 2 мови основною є російська. Як у нас також її запровадять, то той мінімум укр. мови, що є зараз - зникне, бо він буде непотрібний. Коли я заходжу до книжкового магазину чи лотка з дисками, то мені аж сльози на очі навертаються. Украномовної музики, фільмів, книг, газет, ігор нема, бо нема попиту. Як нема попиту, а я? А моя сім'я? А мої друзі? А їхні сім'ї? А їхні друзі?... Коли ми матимемо 2 мови , то про попит і мови не буде. Знаєш як я скучив за українською мовою?
Вона для мене рідна!
РІДНА!
Так, мені не заборонять говорити рідною мовою, коли буде 2, але чи десь я її почую? Для тебе та твоїх друзів нема обмежень у спілкуванні. І не буде. Але державна мова є державною. ЇЇ потрібно берегти, бо ми завжди сприйматимемо слова Русскій, Савєтскій, Рассійскій як про себе. А чи ми то вони? Чи ти хочеш, щоб на тебе вішали ті "заслуги", що їх вішають на росіян? А хто такий взагалі "НАШ"? Чий він? Розберися будь-ласка. Бо як для тебе у Москві - наші, або "наші" розробили нову модель КАМаЗа, то про що ж говорити? Ти ще й досі платиш за проїзд рублями?
Подумай. Зроби кілька висновків. Постав себе на моє місце - я у класі єдиний, хто розмовляв українською мовою. А чув я її лише від училки Української мови. А я теж хочу нормально спілкуватися моєю мовою. І чути її по радіо, телику, у газетах, у книжках. Не бійся, російськмовної інформації ніколи не буде замало.
Щасти.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Лана.
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 12:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Коли я заходжу до книжкового магазину чи лотка з дисками, то мені аж сльози на очі навертаються. Украномовної музики, фільмів, книг, газет, ігор нема, бо нема попиту.

Просто ты не там смотришь...или у вас продают не лицензированное...у нас например выбор на любой вкус....и русское и украинское...особенно эстрада...мне нравится "Океан Эльзы" очень!!!
Догори
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 10:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я скажу свою точку зору. Якою мовою розмовляти - це вибір кожної людини. Але введенням другої мови національна свідомість буде під тиском. Американці настільки тупі, що вважають англійську рідною. Я не хочу, щоб український народ вважав за рідну російську.Але як допоміжну, він її може використовувати
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 10:34 pm    Тема повідомлення: Питання мови! Моя позиція!!! Відповісти цитуючи

Мовне питання одне з найнезрозуміліших в Україні.
Так сталося, що у нашій державі українська мова витіснена зі сфери спілквання. Вона є мовою митців, науковців, чиновників, інших офіційних осіб. Зате російська використовується для спілкування.
Лано російська мова була є і буде. На жаль про українську я з такою впевненістю сказати не можу.
Історія зробила свій вибір, Схід, Центр був під СРСР, як наслідок, повна русифікація.
Галичина була Польщою. Як бачите в нас українська мова є домінуючою. Так, в нас 15% спілкуються на російській мові. Їм ніхто не заважає. Пройшли ті часи. У нас є російськомовні школи, ніхто нікого не кривдить.

Чумачок приїжджай до нас жити. Повір тобі приємно буде чути українську мову у всіх кутках.
Чесно кажучи приїхавши з Києва до Львова, я відчув себе по-іншому. Це важко передати.
Лано ти кажеш що можеш купити спокійно диск з укр. мовою. У мене є великі сумніви.
Я, наприклад, весь Львів облазив, так і не знайшов українських фільмів на дисках. Це нормально???????????????????????
Я не говорю про Донецьк, Луганськ, Одесу.
Що нам робити? Без культури не БУДЕ НАЦІЇ!!!
Ми і далі будемо тим малоросами. Я не хочу вчити другу мову - російську. Для чого вона мені?
Я вважаю так, хто хоче розмовляти російською - розмовляй!!! Але не варто робити популіські рішення.
Я також розумію молодь Києва та інших міст, вам важко бути білою вороною серед інших.
Але ви маєте терпіти, подавати приклад іншим. Це ваша рідна мова!!!!
Не соромтесь її!!!!
P.S.
Чумачок, моя повага до тебе ще більше зросла!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 12, 2004 10:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана. написав:
Просто ты не там смотришь...или у вас продают не лицензированное...у нас например выбор на любой вкус....и русское и украинское...особенно эстрада...мне нравится "Океан Эльзы" очень!!!


А коли ти бачила останній раз книжку з фантастичним твором українською мовою? Які молодіжні журнали зараз виходять українською? А ділові, про економіку? А про які україномовні гурти ти чула окрім ОЕ, ВВ, Тартак, Скрябін до того як залізла на цей сайт? Чим гірша Таліта Кум за якусь там Альону чи Наталь'ю? А у селах і у маршрутках слухають не її. Ти не знаєш чому? А той шансон? Про Колю, Пашу, Сашу...? Чого його так люблять? І тільки російською?
Закордоном нас вважають як Russian. І борщ - народна їжа цих russians. Я не русскій, я УКРАЇНЕЦЬ і гордий цим! Бо це моя держава! Моя мова! Моя свобода! І я хочу, щоб кожен оцінив цю волю, цю державу. Ми, українці, ти, я , модератор, і купа різних учасників форуму. Поляк говорить польською, німець - німецькою, француз - французькою, різні там негри у Африці розмовляють своєю мовою, лише ми, українці розмовляємо мовою чужою для себе і ще й брикаємося: ЗАБЄРІТЄ АТ НАС ЕТАТ ХАХЛЯТСКІЙ ЯЗИК. ЕТУ "МОВУ"!!! Чи дарма загинули всі ті, кого катували по підвалах КДБ та НКВД? Чи не соромно нам з такими виразами бути їхніми нащадками?
Читни "Сад Гетсиманський" Багряного, "Балада про язик" Симоненка...
А ще після цього почитай "Друга Чеченська" Анни Політковської.
Корисно знати.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 2 з 8

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові