На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чому брешуть москалі???
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 25, 2004 8:17 am    Тема повідомлення: Чому брешуть москалі??? Відповісти цитуючи

У п"ятницю, ввечері, близько 23.00 гортаючи програми наткнувся на програму про українські вибори на російському каналі Мтвц!
Жах, один жах - як врни брешуть! "В.Янукович виглядає безхасним, перед жахливими й брудними РR-технологіями, які застовує команда Ющенка. Він бо(Янукович) веде чесну агітаційну діяльність на відміну від Ющенка, який підтосував замах на своє життя..." і т.д. і т.п. Crying or Very sad
Москаль зовсім забувся! Досить прикро було слухати про "антинародного" кандитата Ющенка, і нібито "єдино провильного" кандитата Янука. А про кримінальне минуле ні слова, лише про оточення Ющенка, що "гірших" людей у "всьому світі нема"
То чому брешуть москалі??
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 3:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Бо вони звикли бути під царем і нас туди хочуть затягнути. Це всекацапський комплекс. Манія величі і водночас бажання мати над собою когось, хто б щось замість них вирішував.
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 26, 2004 11:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я особисто чхав на всіх тих гадських москалів. Вони себе вже вкотре поховали і тепер і нас хочуть.
Чому ми мусимо переживати, що вони про нас кажуть? Хіба вони ПУП Землі? Вони "під хвостом" Землі!

Тримаймося разом і шляк нас не трафить!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 12:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну да....а вы по команде " Кроком руш" готовы идти вместе с Ющенко на край света!!!? А ради чего? ..............Бред!!! ..............Відкрийте очі!!! Україна буде віддавати своїх синів Америці....бо вона вже видихнулася...і їй потрібно нове вливання сили ... Для того що б потім Америка віддавала синів України на перші позиції в Іраку ...? або де там їй сподобається почати нову війну?
Люди!!!! Прежде всего нужно быть людьми!!!! Какая революция????? какие баррикады???? Вам что 17 года мало??? Каждая революция это прежде всего удар по народу! И не дай вам бог жить в эпоху перемен! ( Это не я сказала...а Шевченко) подумайте прежде чем взять в руки оружие или просто камень!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана написав:
по команде " Кроком руш" готовы идти вместе с Ющенко на край света!

Як на мене за браву ідею і вмерти не шкода! Кажучи відверто мені Ющенко не те, щоб дуже імпонує, але альтернативи Януку крім Ющенка нема! І для того, щоб до влади не прийшов Янук я готовий за Ющенка на амбразуру кидатись! ТАК! Ющенко!
Кандидат в президенти колишній зек - це ж ганьба на весь світ! Ми не маєм позволити каланам залишитись при владі!
Лана написав:
Відкрийте очі!!! Україна буде віддавати своїх синів Америці

Якій Америці до чого тут Америка, та то такі ж хуї(перепрошую), що москалі! Але вони далеко, і нам на них начхати, бо Москалі нас завжди прикриють, як американські мракабеси на нас гаркнуть, а от як москалі нас під себе підімнуть то нам ХАНА!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 10:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі в мене друзі в Москві, я написавши тему до них телефонував, так такого наслухався неповірите: в Консульстві сказали, що якщо голосуватимуть то матимуть проблеми з реєстрацією( це з того, що в них думка:"Львів"яни за Ющенка") Ось так!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Де справедливість ?????????????
Крім того розказували, що в Москві наші вибори в усіх на вустах, і москвичі дуже хвилюються, щоб часом не вибрали Ющенка! А канали навипередки розказують, що більшого за нього зла немає!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Україна буде віддавати своїх синів Америці....бо вона вже видихнулася...і їй потрібно нове вливання сили ... Для того що б потім Америка віддавала синів України на перші позиції в Іраку ...? або де там їй сподобається почати нову війну?

Звідки ти цей бред взяла?До чог тут США! Ющенко взагалі за виведення військ з Іраку і невтручання у будь-які зовнішні кофлікти. Почитай його програму.
А ти хочеш щоб наші хлопці воювали в Чечні?

Кожен народ доходить до такої точки, коли необхідні зміни. Це є критичні точки, ось ця критична точка і настала, як у відомій причниі революцій - Верхи не можуть, низи не хочуть.
До виборів залишилось 5 днів.....
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана спецом для тебя на общепонятном:"Помните грузинский сценарий ? нет ни этот свежий а тот старый ...
Джаба Иоселиани, как известно тоже криминальный авторитет , пришел к власти в Грузии, а тут на тебе с ним никто знаться и нехочет ... все лидеры как один игнориуют его (ну нелюбят они криминал ... тоже мне чистоплюи) ... тык мык а дела нет , а кто сним сядет за один стол вести переговоры ? может он кому и был симпатичен , но у каждого из лидеров стран есть дома своя оппозиция , которая не дремлет и ждет момента раздуть скандал. Ну потом пригласили Шеварднадзе и он все разрулил ... но первым делом пнул Джабу ... да так сильно...
Ну вот наши дни Украина ... к власти приходит криминальный авторитет ... кто с ним целоваться крайний ? Шредер будешь ? ... а ты Ширак ? ... а да ... понятно ... дома оппозиция ... да это серьезная проблема. А может есть лидер у кого дома нет оппозиции или может эта оппозиция залякана и перелякана ? ... угадайте кто ? .... это он , это он ... всем известный ВВП (Владимир Владимирович Путин). И тогда наш криминальный авторитет , как в том мультфильме про мамантенка берет за хвост ВВП , чтоб не потеряться и не отстать.В результате ВВП имеет нефть , газ и транзит всего этого добра на своих условиях (ну история с Одессой -Броды это как репетиция ) , расскажет Европе много всего важного. Вот тогда обещание ВВП про удвоение ВВП в два раза будет выполнено (вот им повезет , сразу два путина) ... в России ... а в Украине ?"(www.ham.com.ua)
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
LGVanish
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 28
Звідки: Прикарпаття

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На мою думку єдину фразу , яку сказав наш шановний Президент -" Україна не Росія" ( напевно хтось йому підказав для підвищення рейтингу Я.) Тому вона повинна сама обирати партнера у зовнішньо політичній діяльності, незабуваючи що ми УКРАЇНЦІ. Shocked
_________________
НАУКА СИЛА , ЯКА ЗРУЙНУЄ цей СВІТ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.10.04
Повідомлень: 8
Звідки: УКРАИНА!

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 30, 2004 1:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Professorn"]Лана спецом для тебя на общепонятном:"


Я прекрасно понимаю Украинский...и Английский тоже и Турецкий ( это к слову) так что не нужно одолжений плиз.....пиши на каком языке Тебе удобно....но! Я ненавижу насилие....и я поэтому не ХОЧУ и не БУДУ горорить на украинском, именно потому что я Хочу говорить на русском и не приемлю когда меня заставят говорить на украинском! хотя я очень люблю этот язык и он мне очень нравится! Я считаю себя украинкой, и очень ГОРЖУСЬ этим!!!!! Я люблю петь украинские песни, читать украинских класссиков...но я не приму никогда это насильно! Когда мне скажут что я ОБЯЗАНА говорить только по украински! Это так...к слову....а по поводу президентов...это покажет только время...и то лет через 10 наверное кто прав а кто виноват....Но опять же это проклятое НО! Я НЕ ХОЧУ ЧТОБЫ ИЗ ЗА ПОЛИТИКОВ ИЗ КОТОРЫХ НЕТ НИ ОДНОГО ДОСТОЙНОГО ПРОЛИЛАСЬ НЕВИННАЯ КРОВЬ!!!!!! Все равно только время все покажет.......

и еще....вот вопрос....почему ты выбрал себе такой страшный аватор? я вот читаю твои сообщения....вижу человек умный...а вот картинка у тебя страшная и противная....
Прости если обидела....
_________________
Бойся султана, моря и любви , особенно когда они улыбаются тебе. Амар Хайям
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Я ненавижу насилие....и я поэтому не ХОЧУ и не БУДУ горорить на украинском, именно потому что я Хочу говорить на русском и не приемлю когда меня заставят говорить на украинском!

А тебе ніхто і не заставляє. Говори на якій хочеш мові.
Зараз взагалі така ситуація у Центрі, Сході, Півдні, що російськомовне наслення переважає. Коли я прриїхав до Києва, то відчув себе іноземцем. Одиниці говорять по українськи. особливо молодь. Так що не треба тут гучних заяв, що тебе заставляють розмовляти на чужій для тебе мові.
Крові не буде, просто виграє Ющенко.
Це вже точно. Навіть не зважаючи на фальсифікації.
Лана чи ти сумніваєшся в цьому?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 10:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лана написав:
Я ненавижу насилие....и я поэтому не ХОЧУ и не БУДУ горорить на украинском, именно потому что не приемлю когда меня заставят говорить на украинском!
Когда мне скажут что я ОБЯЗАНА говорить только по украински!

Не розумію хто нашій "демократичній" державі з кримінальним прем"єром може змушувати тебе розмовляти виключно українською!
Лана написав:
я очень люблю этот язык и он мне очень нравится!

Ну так вперед раз "нравится"! Я, наприклад, вважаю набагато складніше в наш час обійтись без вживання російської мови, особливо на східних теренах неньки України! Як то кажеться "а вам слабо?"!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Лана из Донецка
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер листопада 04, 2004 1:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот вы говорите что Донецк бандитский город...а между прочим у нас давно все решается демократическим путем....и вот пример...сравните....

http://lukyanchenko.donetsk.ua/mail/index.php?page=20

и для сравнения то же во Львове...:



http://www.city-adm.lviv.ua/guestbook/index.php3?lang=en&view=1

мнения???

У нас каждый может обратится к мэру с вопросом и получить ответ...кто может привести пример в своем городе? В нашем городе порядок. а у вас?
В первой ссылке если вы нажмете справа на первую тему то увидете вот это

http://www.lukyanchenko.donetsk.ua/view.php?id=1886&cat=2&type=1

Вопросы есть?
В Донецке и в Донбассе живут люди которые не хотят ссор, не хотят безсмысленных митингов...а хотят просто жить и работать...а кто не хочет работать ждите когда добрый дядя Ющенко вместе с Юлей призрачно принесут вам благополучие и все будет даром, даже работать не нужно будет.....
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: четвер листопада 04, 2004 1:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мой ник заблокирован....поэтому пишу Лана из Донецка (Лана)
Догори
Лана из Донецка
Гість





ПовідомленняНаписане: четвер листопада 04, 2004 1:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Что оппонентам ответить нечего?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Сторінка 1 з 8

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові