На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Результати виборів

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 01, 2004 5:01 pm    Тема повідомлення: Результати виборів Відповісти цитуючи

Тут найсвіжіші новини про результати виборів.
http://gu-www.cvk.gov.ua/wp0011

Правда за нами!!! Ющенко ТАК!!!

Біль, ось що я відчув коли почув перші результати. Серце закричало, як так? І одразу перейшло у думку з якою не можна не погодитись - кожна країна заслуговує на такого керівника якого має.
Треба бути останім бидлом (вибачте якщо я вас образив) щоб голосувати за цього зека. Ми зараз вибираємо не просто президента, ми вибираємо систему. До того ж ця система не на 5 років, а на кільканадцять років. Я молода людина, я хочу жити у вільній, незалежній, чесній країні, де у повазі честь, гідність, загальнолюдські цінності. Я впевнений, що якщо при владі опиниться цей зечара все залишиться як було, тобто хабарництво, бандитизм, тіньова економіка будуть процвітати. Українська культура і далі буде гинути.
Прикро..
Величезна кількість зусиль була кинута на боротьбу з владою.


Лана ти здається розумна людина, як ти можеш голосувати за цього зека? Чому Ющенко для тебе зло? Я не розумію цього.
Весь Донбас і схід як зазомбовані. Вся справа у ЗМІ, вони повністю окуповані цією брехнею.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 02, 2004 6:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не переживай. В другому турі все вирішиться і до того ж не всі голоси ще оброблені
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
puzo
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 61
Звідки: м.Тернопіль (pоrtugal)

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 02, 2004 11:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Але ж це фальсифіковані дані!!Януковича стільки людей би не підтримало!!!!Цей зек зробе все щоб бути при владі!!!!!Але в нього ніого не получиться!!!!!Ющенко вперед!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Сказав і пішов своєю дорогою.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 10:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну нічого все нормально. Але у мене виникає підозру різке зменшення розриву. Як це так може бути, що з більшою кількістю голосів відрив зменшується з 6% до 0,66 , причому такими швидкими темпами. Так виходить, що у Пропаханських областях рахують швидше, чи як?
Також не може такого бути, щоб була така шалена різниця між сусідними областями. Як це так, що в Сумській області переміг Ющенко, а в Харіквській Янукович, та ще й з такою шаленою різницею. Одним словом ціла низка нестиковок.
Чи наприклад Одеська область, та ніколи не повірю, що одесити за цього Зека. Вони ж самі обіцяли, що покажуть, хто оплот опозиції.
Також не можу зрозуміти, чому так довго рахують тих нещасних три відсотки. В них що там проблеми з технікою?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа листопада 03, 2004 1:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мені здається, що все далеко не нормально. Я сподівався перемоги Ющенка ще в першому турі, хоча такої ситуації як зараз потрібно було очікувати.
Те, що фальсифікація відбулась це вже ясно, але потрібно щось змінювати, ну хоча б намагатись. Привернути громадську увагу, як в нашій державі так і за її межами. Показати владі, що народ незадоволений таким проведенням виборів, і, я вважаю, ці вибори треба визнати недійсними. Стільки помилок, яких допускались як ЦВК так і ТВК не підлягають ніяким виправданням. Те що провладні телеканали говорять, що були незначні відхилення - це все БРЕХНЯ...
Навіть якщо офіційно відбудеться ІІ тур виборів - до народу потрібно донести правила поведінки на виборчій дільниці, заповнення бюлетеня(дехто наносив на бюлетень, крім звичайної галочки, всі свої емоції), і як себе поводити у тих чи інших випадках. Багато бюлетенів, які перераховувались, не підписані членами комісій - вони по закону вважаються недійсними як і ті, що розмальовані... Я думаю, що сам виборець повинен прослідкувати за цим (на жаль така в нас система)... Заздалегіть до воборів потрібно було сходити на дільницю і перевірити себе в списках - помилки просто фантастичні, в голові просто не вкладається.........


І ще в мене питання: щому спостерігачі вія Я. з донєцка? Відповідь я звичайно знаю, але напрошується друге запитання: невже більше ніде Я. не відчуває за собою підтримки?

На мою думку в нього взагалі є тільки гроші і посада премьера.
І прагнення до влади - замість прагнення зробити Україну високорозвинутою державою...........
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Angel
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 06.11.04
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: субота листопада 06, 2004 1:19 pm    Тема повідомлення: На чесні вибори не варто і сподіватись Відповісти цитуючи


На мою думку було одразу ясно що у першому турі переможе Янукович, бо на чесні вибори я і не сподівався.

Але перший тур показав що як би не хотів Янукович, на перемогу він може і не сподіватись.Така не велика різниця між кандидатами при явних махінаціях це вже мабуть шок(для Януковича звісно).

Я вірю що Ющенко переможе у другому турі.Тим більше більшість інших кандидатів підтримують його.

Я чув що тільки Вітренко підтримала Януковича.(А про неї я не набагато кращої думки ніж про Януковича)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 09, 2004 9:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думаю підтримка Мороза і Кінаха стануть остаточним важелем у премозі Ющенко Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 09, 2004 10:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ад написав:
Думаю підтримка Мороза і Кінаха стануть остаточним важелем у премозі Ющенко

Я так гадаю, що нарешті розпочалась консолідація українців, це добре! Взагалі будь-які політичні угоди це добре - наш політикум визріває це супер!
Так! Ющенко
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові