На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
дружба між пачаном і дівчиною?????
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: четвер березня 02, 2006 8:05 pm    Тема повідомлення: дружба між пачаном і дівчиною????? Відповісти цитуючи

Як на вашу думку можлива справжня дружба хлопця і дівчини?? просто дружба без хотіння один іншого????
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2006 2:42 am    Тема повідомлення: Re: дружба між пачаном і дівчиною????? Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
Як на вашу думку можлива справжня дружба хлопця і дівчини?? просто дружба без хотіння один іншого????

да, такая дружба существует, только как бы не постоянно, а на определеных етапаха жизни.. иногда ета дружба перерастает в любовь, иногда нет.... иногда как раз после встречаний становяться друзьями..а вобще дружба меджу парнем и девушкой будет действительно настоящей дружбой, когда она не будет только половым влечением!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2006 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

думаю що може бути таке, за умов коли у обох є кохана людина
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 06, 2006 9:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дружба...
напрклад, у мене є багато знайомих з усіх куточків світу, ми чудово спілкуємось, але ніхто з них ніколи не робив ніяких порухів. Точніше, я не давала робити порухи у бік відхилення від дружби.
А саме краще, то з самого початку визначити на скільки повзунки можуть варіюватись. Комусь тільки дружба, а з кимось можливі самі різні варіанти.
Дружба можлива тільки за її потрібності обом сторонам. Головне це те, що у ній люди не шукали сексу, фізичної втіхи. Хоча, є у мене знайома, що каже: "Він мені друг, але ми деколи з ним спимо..."
І така буває дружба. Хоча, доволі часто люди,, що дружать колись таки мали якусь іскру між собою, скоріше за все, бо тоді б і дружби не було...
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 2:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
думаю що може бути таке, за умов коли у обох є кохана людина

дружба между парнем и девушкой может быть тольок на расстоянии.. если они видется, всеравно, рано или позде захочеться большего.... :)
Цитата:
"Він мені друг, але ми деколи з ним спимо..."

как по мне, так ето идеальная дружба... а что в этом плохого, сделать приятное человеку. которого хорошо знаешь?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 10:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

как по мне, так ето идеальная дружба... а что в этом плохого, сделать приятное человеку. которого хорошо знаешь?


Навіть за тих умов що в когось з них є друга половинка?
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 10:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
ingvar написав:
думаю що може бути таке, за умов коли у обох є кохана людина

дружба между парнем и девушкой может быть тольок на расстоянии.. если они видется, всеравно, рано или позде захочеться большего.... :)
Цитата:
"Він мені друг, але ми деколи з ним спимо..."

как по мне, так ето идеальная дружба... а что в этом плохого, сделать приятное человеку. которого хорошо знаешь?

Cаме таким чином справжня дружба і переростає у щось більше і дуже часто, краще б вона так і залишалась просто дружбою. Хоча, як згадаю коли мені було так рочків 16 хотілось мати такого пацика, який би був друг, але коли я захочу він займав трохи іншу позицію. А справжня дружба то все таки без сексу. Дуже часто люди, що дружили і потім мали секс не дуже хочуть продовжувати своє спілкування, бо воно часто чи просто руйнується отим покликом природи, що тоді відчули, чи просто уже іде не той формат дружби. Дружба і ще щось. Тоді починає важко це розмежовувати і починається справжня плутанина. Тому, я віддаю перевагу виставленню шкалику відносин буквально з перших зустрічей. Якщо я виставляю певний шкалик, а він у мене приблизно такий - ніхто, друг, просто сексуальний обєкт, і на кінець самі різні варіанти - чоловік, коханий. Як точно знаєш, що вимаєгається від стосунків тоді простоіше ними керувати. головна ціль такого визначення, щоб потім в висновку всім було добре.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
yog
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 08.12.05
Повідомлень: 7
Звідки: Tрускавец

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 2:57 pm    Тема повідомлення: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

ingvar написав:
думаю що може бути таке, за умов коли у обох є кохана людина

золоті слова...
_________________
Кипиша нет и небудет!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 3:04 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

yog написав:
ingvar написав:
думаю що може бути таке, за умов коли у обох є кохана людина

золоті слова...


Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 2:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:

как по мне, так ето идеальная дружба... а что в этом плохого, сделать приятное человеку. которого хорошо знаешь?


Навіть за тих умов що в когось з них є друга половинка?

а, если есть любимый человек? конешно тогда возможна друба, потому что не будет повода и желания к физическим желаниям. это как раз наверное классическое определение дружбы между парнями и девушками!
Дружба между парнем и девушкой возможна только в том случае. когда у каждого из них есть любимый человек! вот к такому выводу я пришел :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 4:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
ingvar написав:
Slowshadow написав:

как по мне, так ето идеальная дружба... а что в этом плохого, сделать приятное человеку. которого хорошо знаешь?


Навіть за тих умов що в когось з них є друга половинка?

а, если есть любимый человек? конешно тогда возможна друба, потому что не будет повода и желания к физическим желаниям. это как раз наверное классическое определение дружбы между парнями и девушками!
Дружба между парнем и девушкой возможна только в том случае. когда у каждого из них есть любимый человек! вот к такому выводу я пришел :)


я тобі шо і кажу. Шо можу зрозуміти тільки той випадок коли у обох є друга половинка :)
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 8:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Така є.
Я маю купу знайомих до яких ставлюся лише як до подруг і ніколи не "заливаю", "пристаю" до них.
Але є і такі, з якими складн себе так поводити.
Прокидаються певні інстинкти і ти хоч-не-хоч, а зробиш пару зрозумілих компліментів. Embarassed
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: субота березня 18, 2006 12:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
росто дружба без хотіння один іншого

Така дружба можлива,
Цитата:
только как бы не постоянно
- правильно підмічена вона можлива в перервах між задоволенням цього хотіння! Twisted Evil
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота березня 18, 2006 2:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Але є і такі, з якими складн себе так поводити.
Прокидаються певні інстинкти і ти хоч-не-хоч, а зробиш пару зрозумілих компліментів. Embarassed

да, когда видишь перед собой милую девушку, а тем более если с ней знаком, комплименты так и срываються с уст... никуда не денешся.. инстинкты, природа... мужчина не в сидах сдерджать себя перед "возможной" страстью.. а возможноной потому, что иногад, члучаються такие ситуации, что девушки, у которых етсь вот такие вот друзья, просто отдаються им потому, что доверяют! и я считаю, что ето правильно с их стороны!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя березня 19, 2006 8:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
JOKER.U@ написав:
росто дружба без хотіння один іншого

Така дружба можлива,
Цитата:
только как бы не постоянно
- правильно підмічена вона можлива в перервах між задоволенням цього хотіння! Twisted Evil

Отже, виявляється, що дружба без сексу між хлопцем і дівчиною майже не можлива, чи як?
Тоді питання- а хто по вашому найчастіше отак "псує" чисту дружбу і привносить туди елемент сексу?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 1 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові