На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
дружба між пачаном і дівчиною?????
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 6:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
А мені здається так, що людина яка принципово ставиться до дівчини як до об'єкту сексу, апріорі завжди буде стверджувати про відсутність різностатевої дружби!

В принципі ти маєш рацію. Але тут були заяви, що і між жінками дружби немає, а от між чоловіками є! Як так? Чи я чогось не розумію? Між чоловіками є дружба, бо у них щось між ногами бовтається, чи що? Laughing Laughing Laughing
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 10:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Десь так! На рахунок дружби я притримуюсь консервативних поглядів, тому стверджую, що справжня дружба може існувати!
До жіночої дружби ставлюсь скептично, але оскількт на собі спробувати не можу(висновки роблю суто зі спостережень за прекрасною половиною), то скажу, що всяке може бути!

Хоя тут таки виникає питання, а що ми маємо на увазі під словом "дружба"? Що ми вкладаємо в це поняття?
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 11:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Professorn написав:
А мені здається так, що людина яка принципово ставиться до дівчини як до об'єкту сексу, апріорі завжди буде стверджувати про відсутність різностатевої дружби!

В принципі ти маєш рацію. Але тут були заяви, що і між жінками дружби немає, а от між чоловіками є! Як так? Чи я чогось не розумію? Між чоловіками є дружба, бо у них щось між ногами бовтається, чи що? Laughing Laughing Laughing

есть дружба и между парнями и между девушками, только ето как бы разные типы дружбы... на разных понятиях построена, и поразному проявляетсья.. и вобще понятие дружба нельзя описать парою слов! для каждого етоп онятие индивидуальное, и разное!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 4:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
есть дружба и между парнями и между девушками, только ето как бы разные типы дружбы... на разных понятиях построена, и поразному проявляетсья.. и вобще понятие дружба нельзя описать парою слов! для каждого етоп онятие индивидуальное, и разное!

Тоді у мене питання. А яка та дружба між ними? У яких сферах вона різна, на твій погляд. Цікаво ж!
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 30, 2006 1:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:
есть дружба и между парнями и между девушками, только ето как бы разные типы дружбы... на разных понятиях построена, и поразному проявляетсья.. и вобще понятие дружба нельзя описать парою слов! для каждого етоп онятие индивидуальное, и разное!

А яка та дружба між ними?

между кем и кем? Wink
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Kissочка
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 26.10.05
Повідомлень: 45
Звідки: Скадовськ

ПовідомленняНаписане: субота червня 10, 2006 3:48 pm    Тема повідомлення: Re: дружба між пачаном і дівчиною????? Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
Як на вашу думку можлива справжня дружба хлопця і дівчини?? просто дружба без хотіння один іншого????

Така дружба можлива тільки якщо і в хлопця і в дівчини є другі половинки. Якщо ж один з них або обоє одинокі, то рано чи пізно дружба може перерісши в дещо більше або стати великим коханням, або розпастися Confused
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
sapsan
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 12.06.06
Повідомлень: 1
Звідки: Ivano-Frankivsk

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 12:59 pm    Тема повідомлення: sapsan Відповісти цитуючи

Існує така дружба, хоча сам дотепер не вірю. Уже більше 5 років підтримую дружбу із дівчиною. Ми, щоправда, живемо в різних містах, але часто бачимось. А якщо обговорити саму дружбу між людьми різних статей, то кожен шукає собі свої пріоритети в дружбі. Якщо потрібно тільки "ліжко Twisted Evil ", то тут не подружиш.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 9:02 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

ingvar написав:
yog написав:
ingvar написав:
думаю що може бути таке, за умов коли у обох є кохана людина

золоті слова...


Wink

а ревнощі?
колись дружила з НАЙКРАЩИМ другом мого хлопця. і той друг був одночасно парубком моєї НАЙКРАЩОЇ подруги (троха воно якось заплутано...).. і знаєш, нічо доброго з того не вийшло. бо і хлопець, і подруга страшенно ревнували. хоча причин не було. по-моєму, це стандартно. ті стосунки, які мрожуть бути, коли маєш оту половинку.. так, вони більше ніж "знайомі", але менше ніж "друзі". якшо говорити про справжню дружбу, звісно..
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 4:50 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:

а ревнощі?
колись дружила з НАЙКРАЩИМ другом мого хлопця. і той друг був одночасно парубком моєї НАЙКРАЩОЇ подруги (троха воно якось заплутано...).. і знаєш, нічо доброго з того не вийшло. бо і хлопець, і подруга страшенно ревнували. хоча причин не було. по-моєму, це стандартно. ті стосунки, які мрожуть бути, коли маєш оту половинку.. так, вони більше ніж "знайомі", але менше ніж "друзі". якшо говорити про справжню дружбу, звісно..


ревнощі=пустощі
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 11:26 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

ingvar написав:
дихай вільно написав:

а ревнощі?
колись дружила з НАЙКРАЩИМ другом мого хлопця. і той друг був одночасно парубком моєї НАЙКРАЩОЇ подруги (троха воно якось заплутано...).. і знаєш, нічо доброго з того не вийшло. бо і хлопець, і подруга страшенно ревнували. хоча причин не було. по-моєму, це стандартно. ті стосунки, які мрожуть бути, коли маєш оту половинку.. так, вони більше ніж "знайомі", але менше ніж "друзі". якшо говорити про справжню дружбу, звісно..


ревнощі=пустощі

нет, ревность ето не молочь! ето в какойто степени даже проявление любви... приятно всетаки когда тебя ревнуют...
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 11:30 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

нет, ревность ето не молочь! ето в какойто степени даже проявление любви... приятно всетаки когда тебя ревнуют...


мені – ні.
Та й моя дівчина не ревнива, я теж
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 13, 2006 11:36 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Slowshadow написав:

нет, ревность ето не молочь! ето в какойто степени даже проявление любви... приятно всетаки когда тебя ревнуют...


мені – ні.
Та й моя дівчина не ревнива, я теж

ну ето наверное зависит от характера... я например оччень ревнивый. с одной стороны ето и хорошо, но сдругой.. некоторые говорят, что ревность ето еще и проявление недоверия!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:34 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

ну ето наверное зависит от характера... я например оччень ревнивый. с одной стороны ето и хорошо, но сдругой.. некоторые говорят, что ревность ето еще и проявление недоверия!

Якась малесенька крапля ревношщів досить часто є, коли складається відповідна ситуація. Але якщо чесно, то я вважаю, що якщо дуже сильні ревнощі, то це таки є знаком недовіри і це якщо чесно мене б принижувало. Не кайфую від такого, тому намагаюсь не створювати ситуації, коли мене ревнують.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:39 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Якась малесенька крапля ревношщів досить часто є, коли складається відповідна ситуація. Але якщо чесно, то я вважаю, що якщо дуже сильні ревнощі, то це таки є знаком недовіри і це якщо чесно мене б принижувало. Не кайфую від такого, тому намагаюсь не створювати ситуації, коли мене ревнують.


я так само вважаю і роблю
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа червня 14, 2006 7:43 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

ingvar написав:
acid drinker написав:

Якась малесенька крапля ревношщів досить часто є, коли складається відповідна ситуація. Але якщо чесно, то я вважаю, що якщо дуже сильні ревнощі, то це таки є знаком недовіри і це якщо чесно мене б принижувало. Не кайфую від такого, тому намагаюсь не створювати ситуації, коли мене ревнують.


я так само вважаю і роблю

Прикольно дивитись, коли дівчина вішаючись на іншого, чи коли хлопець замолоджує іншу на очах у своєї ж дівчини. Просто смішно. Гірко смішно, а дехто вважає, що саме ревнощами можна якось підігріти почуття... Що думаєте?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 4 з 5

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові