На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Величність цнотливість
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 06, 2006 9:11 am    Тема повідомлення: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

Цікаво, як хлопці і дівчата відносяться до питання втрати цноти? Як ви вважаєте, коли це слід робити? За яких обставин? Чи могли ви б спокійно звязати своє життя з дівчиною, хлопцем, що мала когось до вас, чи облвязково він/вона має бути квіточкою?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 06, 2006 6:15 pm    Тема повідомлення: Re: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Цікаво, як хлопці і дівчата відносяться до питання втрати цноти? Як ви вважаєте, коли це слід робити? За яких обставин? Чи могли ви б спокійно звязати своє життя з дівчиною, хлопцем, що мала когось до вас, чи облвязково він/вона має бути квіточкою?


Думаю що це слід робити коли будешь психологічно готовим(-ою).
Я вже зв‘язав своє життя з дівчиною яка мала когось до мене.
Абсолютно спокійно до цього відношусь
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 2:31 am    Тема повідомлення: Re: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Цікаво, як хлопці і дівчата відносяться до питання втрати цноти? Як ви вважаєте, коли це слід робити? За яких обставин? Чи могли ви б спокійно звязати своє життя з дівчиною, хлопцем, що мала когось до вас, чи облвязково він/вона має бути квіточкою?

конешно бы смог! и не обязательно, чтобюы она была "чистой", я считаю что в этом нет ничего такого зазорного и это в порядке вещей!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 10:56 am    Тема повідомлення: Re: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

ingvar написав:
acid drinker написав:
Цікаво, як хлопці і дівчата відносяться до питання втрати цноти? Як ви вважаєте, коли це слід робити? За яких обставин? Чи могли ви б спокійно звязати своє життя з дівчиною, хлопцем, що мала когось до вас, чи облвязково він/вона має бути квіточкою?

Думаю що це слід робити коли будешь психологічно готовим(-ою).
Я вже зв‘язав своє життя з дівчиною яка мала когось до мене.
Абсолютно спокійно до цього відношусь


Маю парочку знайомих, вони вже дядечки дорослі років так по 35-45... І от у них манічка. Самі вони вже зрозуміло, що давно не цнотливі, але у дружини хочуть взяти тільки цнотливу дівчину. Хоча, під час пошуків цнотливої, вибачте, але перетрахали купу жінок, дівчат, але подавай тільки чистеньку. Отакі то таракани у людей бувають.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
yog
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 08.12.05
Повідомлень: 7
Звідки: Tрускавец

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 2:45 pm    Тема повідомлення: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

Цнотливість- це потужня біла енергія.Яка переходить до мужчини який
робить з юної дівчини справжню дорослу жінку...
_________________
Кипиша нет и небудет!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 7:45 pm    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

yog написав:
Цнотливість- це потужня біла енергія.Яка переходить до мужчини який
робить з юної дівчини справжню дорослу жінку...

Чудово абстрактне пояснення. От тільки, якщо можна конкретніше. Чоловік якимось чином відчуває ту "білу" енергію? Щось мені про те не говорив.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 1:54 am    Тема повідомлення: Re: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Маю парочку знайомих, вони вже дядечки дорослі років так по 35-45... І от у них манічка. Самі вони вже зрозуміло, що давно не цнотливі, але у дружини хочуть взяти тільки цнотливу дівчину. Хоча, під час пошуків цнотливої, вибачте, але перетрахали купу жінок, дівчат, але подавай тільки чистеньку. Отакі то таракани у людей бувають.

ето скороее не таракан, а просто стиль жизни, развлечение.. искать то, что еще никому не ведано! и еще вопросик. а чтоже ето тогда за девушки такие, которые ведутся на столь взрослых мужчин? или они считают чем стерше мужчина тем опытнее????
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 8:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це, те, що варто "втратити" тільки з тим, з ким би ти провела все життя
Але це моє розуміння
Думаю, як у мене буде вже "нецнотлива", то я кось виживу і не помру. Це справа кожної - берегтися чи роздавати направо-наліво
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 8:55 pm    Тема повідомлення: Re: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:

Маю парочку знайомих, вони вже дядечки дорослі років так по 35-45... І от у них манічка. Самі вони вже зрозуміло, що давно не цнотливі, але у дружини хочуть взяти тільки цнотливу дівчину. Хоча, під час пошуків цнотливої, вибачте, але перетрахали купу жінок, дівчат, але подавай тільки чистеньку. Отакі то таракани у людей бувають.

ето скороее не таракан, а просто стиль жизни, развлечение.. искать то, что еще никому не ведано! и еще вопросик. а чтоже ето тогда за девушки такие, которые ведутся на столь взрослых мужчин? или они считают чем стерше мужчина тем опытнее????

Кожна дівчина має свою теорію чому саме старше. Наприклад, дівчата з провінції хочу просто вийти заміж, за кого небудь. А як буде старше, з грошима, розумний то чому б і не віддати свою дівочість за таку справу. Дівочість вона може віддати і якомусь шльоцику з села, а може за ту саму дівочість прожити все життя припіваючи.
Інші, реально вважють, чим старше, тим і краще. Він тоді досвідчений, має досвід, звязки, гроші.
Як на мене, то виходити заміж треба тільки по коханню, так само і втрачати цноту. А гроші, звязки... Ці речі можуть дуже швидко кудись подітись, а справжнє кохання вічне!
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 8:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Це, те, що варто "втратити" тільки з тим, з ким би ти провела все життя
Але це моє розуміння
Думаю, як у мене буде вже "нецнотлива", то я кось виживу і не помру. Це справа кожної - берегтися чи роздавати направо-наліво

Чула дтаку думку. Передаю майже достаменно почуте: " Нехай би вона перетрахалась з половиною міста, але після того прийшла до мене і сказала, що я найкращий... Отоді я б зрозумів, що я реально найкращий для неї!"
Чи поділяєте ви її?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 9:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Чула дтаку думку. Передаю майже достаменно почуте: " Нехай би вона перетрахалась з половиною міста, але після того прийшла до мене і сказала, що я найкращий... Отоді я б зрозумів, що я реально найкращий для неї!"
Чи поділяєте ви її?


Ні, не для мене..... це вже якась остання.... не знаю хто б погодився б з такою бути.... хоча... кожному своє
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 9:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Chumachok написав:
Це, те, що варто "втратити" тільки з тим, з ким би ти провела все життя
Але це моє розуміння
Думаю, як у мене буде вже "нецнотлива", то я кось виживу і не помру. Це справа кожної - берегтися чи роздавати направо-наліво

Чула дтаку думку. Передаю майже достаменно почуте: " Нехай би вона перетрахалась з половиною міста, але після того прийшла до мене і сказала, що я найкращий... Отоді я б зрозумів, що я реально найкращий для неї!"
Чи поділяєте ви її?


Недуже
Як чесно, то я більш консервативний у стосунках.
Я не хочу бути № 275-м.
Але "Любов зла - полюбиш і козла"
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер березня 09, 2006 2:41 am    Тема повідомлення: Re: Величність цнотливість Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Як на мене, то виходити заміж треба тільки по коханню, так само і втрачати цноту. А гроші, звязки... Ці речі можуть дуже швидко кудись подітись, а справжнє кохання вічне!

я тоже думаю, что жениться надо только по любви, иначе не как,а вот по поводу "цнотливости" - тут как случай повернеться..., вот вы так говорите, все по любви, а вы хоть раз пробовал случайный секс с незнакомым вам человеком???
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 09, 2006 2:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене це ледь не сталося Embarassed , але вдало і вчасно стримався
Якщо ти не любиш ту дівчину - все виходить якось штучно і спавжнього задоволення від цього нема
Хоча. я судю по собі
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер березня 09, 2006 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
У мене це ледь не сталося Embarassed , але вдало і вчасно стримався
Якщо ти не любиш ту дівчину - все виходить якось штучно і спавжнього задоволення від цього нема
Хоча. я судю по собі

по поводу удовольствия - согласен, с девушкой которую нелюбишь ощущений вобще никаких.. но всетаки иногда, время от времени, можна оторваться и позволить себе некое равлечение
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові