На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Топ Ацйтой - 10
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Ваші топ-10 українських виконавців
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 27, 2004 7:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Короче лайно сезону:
1. СЕРДЮЧКА - ПОЗОР НАЦІЇ.
2. SMS - закос під рос. попсу
3. Поплавський - no comments
4. ГлюКОЗА! - гальмовий російський проект.
5. СУЧАСНА Металіка - так опустилися...(я їх обжнюю тільки по 1991р.)
6. РУССКИЙ РОК крім Арії - мене тошнить від цих попсових типу рок. груп.
7. ВСЯ РОССІЙСЬКА ПОПСА!
НЕНАВИДЖУ!!! Evil or Very Mad

Слухайте Український РОК!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 08, 2005 1:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Арія, Мастєр, E.S.T., Чьорний Обєліск це все не російський рок...це російський геві метал....
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя січня 09, 2005 10:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Арія - хеві-метал? Хм..- це русский метал.. мабуть. Але не хеві.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 09, 2005 1:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все життя буду доводит що то гард н геві...і геві чистий...
Такого стилю як суто метал не існує...ти чув справжній геві...не той шо зараз а справжній вранішній??? такотож
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя січня 09, 2005 3:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не зрозумію, щого ти вжив "такотож". Думаючи, що я не чув хеві(а не геві) метал?
Подумай, чого я є модератором на "РОК терапії". Та я в хеві-металі виріс. Metallica, Iron Maiden, Pantera... А якщо говориш про витоки, то це Black Sabbath!!!! Знаєш їхні Iron man, NIB, Yhe Sign Of The Southern Cross, Heaven and Hell? Вони почали першими грати тяжку музику.
А Арія на музику вищесказаних груп зовсім не схожа. Тому я не зможу сказати, що Арія є Хеві-металом. Те, що вони співють "Здесь куюют метал" та інші не каже про те, що їхній стиль хеві-метал. Це не хеві-метал, хоча признаки його є.

Назви мені будь-ласка приклади пісень Арії, які є суто хеві-металом?
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 09, 2005 11:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо хеві і геві...я з тобою буду сперечатись так як я юзаюсь правописом 28 року......так от зара пішла дискусія з тим що ти будеш думати...наче я піолнер-арієць...все зовсім не так.....а Арія грає наприклад Встань і страх преодолей - геві
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 3:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо ти користуєшся правописом 28 року, то хто тобі "доктор"? Зараз ХХІ століття! Тоді на Блек Саббат можна казати (за СССРівськими перекладами): Мракабесіє, Чьорний Шабаш, Чьорная Суббота..... Я так не кажу, бо застарілий маразм.

Щодо прикладу, який ти навів. Це хеві-метал? ХА-ХА-ХА-ХА!!
"Дєтській лєпєт" Very Happy Very Happy

Мабуть в тебе неправильне поняття про хеві-метал.
Назви якусь групу яка є для тебе хеві-металом (не російську і не українську)!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 3:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Saxon!!!!!!! наприклад або Jaguar і взагалі є така течія New Wave Of British Heavy Metal
а до речі ти користуєшся правписом 33 року(орусаченим) лише з додатком букви г(з хвостом) я нажаль її писати не можу хоча використовую в багатьох словах!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 4:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

То ти в нас знаток правопису... Shocked І коли була в розквіті твоя нова хвиля Британського хеві-металу?


П.С. Saxon, Jaguar.... Не чув про такі. Звідки вони, з Африки? Smile
Чув про Iron Maiden, Metallica, Black Sabbath, Megadeath, Motorbreath, Manowar?
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua


Редаговано: gerguno (вівторок січня 11, 2005 4:13 pm)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 4:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо правопису.
Я писав російські назви через українську, через те, що я ненавиджу російську. Так звик... Типу, щоб поприколюватися з неї.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 4:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Метла ніколи не була геві...а чкщо ти не знаєш Saxon то що з тобою говорити про геві, Iron то і малюку ясно геві...а себбат геві тіки пізньо, бо ранньо це гард-рок!!!
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 5:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

і Мановар то Сша а не нью вейв оф брітіш геві метал Shocked
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
dudik
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 11.01.05
Повідомлень: 495
Звідки: Львів Славний

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 5:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Музикознавці одні, аш нудно!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2005 5:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ти що думав - фішка одне одного прогрузити
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: середа січня 12, 2005 2:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Метла ніколи не була геві...а чкщо ти не знаєш Saxon то що з тобою говорити про геві, Iron то і малюку ясно геві...а себбат геві тіки пізньо, бо ранньо це гард-рок!!!

Метла завжди була ХЕВІ!!!!! Затям, друже. Ти знаєш очевидно Металліку після 1991 року, згоден, то фігня. Але "Ride The Lightning", "Master of Puppets", "And Justice for All" - це чистий хеві-метал!!!! Послухай, раджу, (не "Встань страх преодолей"), а Disposible Heroes, Master of Puppets, Battery, For whom the bells tolls, One, The Shortest straw, Harvester of Sorrow, To live is ti die!!! І якщо ти мені скажеж, що це хард-рок, то я довго буду сміятися Very Happy . Щодо Блек Саббат - це перехідний стиль від хард року до хеві металу, тому тут можна посперечатися. Ось, візьмемо перший альбом, там Wicked World, Black Sabbath суто хеві, другий - славнозвісний Iron Man, Electric Funeral, (Paranoid -хард рок). В третьому Sweat Leaf, After Forever. В четвертому - CORNUCOPIA(початок виключно не хардовий), Tommorows Dream, Under the Sun. В пятому (Sabbath Bloody Sabbath) - Sabbath Bloody Sabbath, A National Acrobat (раджу послухати, металіка в них з цього дещо зперла),
Looking for today. В Саботажі вони якось неййтрально себе повели. Але найметалічнішим в них є "Heaven And Hell", "Mob Rules". Деякі кажуть, що це хеві-метал, а інші хард-рок. Класичними хард-рок групами є Deep Purple, Led Zeppelin -а ця на них не схожа, правда?

Цитата:
Мановар то Сша а не нью вейв оф брітіш геві метал
А я і не казав, що Мановар - це нова хвиля британського хеві.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Ваші топ-10 українських виконавців Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 2 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові