На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Збірна України... ВПЕРЕД!!!
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Спорт
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 19, 2004 3:54 am    Тема повідомлення: Збірна України... ВПЕРЕД!!! Відповісти цитуючи

Я тут захотів написати пару слів про збірну України, але на диво не знайшов підходящої теми.
Тому мені здається після такої сенсаційної перемоги на цьому форумі повинно бути місце і для збірної. Адже з часів повернення України в європейський футбол я не пам'ятаю щоб наша команда займала І позицію в групі з таким відривом, причому наша збірна не програла ніодного матчу. ТАК ТРИМАТИ!!!

Наші показали туркам як потрібно грати у футбол і я переконаний, що наші хлопаки на цьому не зупиняться...

Україно вперед! Україно давай!
Україно вперед! Перемагай!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
_саня_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.10.04
Повідомлень: 21
Звідки: Португалія, в дома Тернопіль

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 19, 2004 2:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

УРААААААААААА !!!

Молодці наші!!!!!!!!!

Дуже класно зіграли! Шовковський просто супер!!!
І Русол молодець, відбивав всі атаки!
Та шо там казати- всі старалися!!!!
А Шева ще й 4-ого хотів заклепати, воротар ледве встиг!

Ну щож, ми лідери в групі, і сподіваюсь фортуна від нас не відвернеться!!!
Smile Smile Smile

Exclamation Exclamation Exclamation УКРАЇНА ЧЕМПІОН 2006 Exclamation Exclamation Exclamation

P.S.: Хто хоче подивитися відео і почитати докладніше www.dynamo.kiev.ua (не тільки для вболівальників Динамо )
_________________
За Україну !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа грудня 22, 2004 3:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Блохін: "Шевченка буде тяжко вирвати з "Мілана" на збір національної команди"

У вівторок у розважальному комплексі "Арена" відбулася прес-конференція головного тренера збірної України з футболу Олега Блохіна, яка була присвячена матчу відбірного турніру до ЧС-2006 року з командою Албанії, який відбудеться дев`ятого лютого в Тірані. Пропонуємо до вашої уваги найцікавіші витримки зі спілкування Блохіна з журналістами.

Про 2004 рік

Я не буду кривити душею, якщо скажу, що рік, який закінчується, був вдалим для національної збірної України. Спочатку цього ніхто не очікував, дуже багато сумнівалися в нашому успіху. Гарна гра, чи погана для нас головною ціллю було стабілізувати склад і добитися позитивного результату, який перевершив всі наші очікування.

Про підготовку національної збірної до матчу з Албанією

Дуже тяжко було умовити клубних тренерів в тому, щоб вони відпустили раніше гравців в національну команду. Із Сабо я домовлявся в телефонному режимі. Отже, третього лютого ми збираємо команду. Хотіли провести збір в Іспанії, але це потрібно було робити географічно ближче до Африки, а заідти буде дуже тяжкий переліт до Албанії. Плюс виникали проблеми із шенгенськими візами тому ми прийняли рішення провести збір в Анталії з третього числа. Товариську гру на цей період ми поки не планували.

- Воронін пішов у відпустку і в Шевченка зараз також буде невелика Різдвяна перерва. Шевченку простіше у нього все-таки буде ігрова практика, але й Воронін до цього часу розпочне підготовку. Думаю, що Шевченка буде тяжко вирвати з "Мілана" на збір, практично не можливо. Ближче до середини січня ми будемо визначитися з цим питанням.

Про "свіжу кров" в збірній

Я дуже пильно нині стежу за тим, що пишуть в Інтернеті та друкують в ЗМІ. З`явилася думка, що колиcь Ребров забив албанцям і він віднині "кілер" албанців та до того ж в Англії чемпіонат не зупиняється, а отже потрібно запрошувати Реброва… Що стосується Шевчука, який перейшов у "Дніпро", то його гру я дивився і вона мене не вразила. Якщо буде грати постійно Шевчук у "Дніпрі" тоді запросимо. Пишуть про Серебреннікова, то грає він, то ні. То ще хтось з`явився. Тяжко буде до матчу 9-го лютого (з Албанією прим.) вводити нових гравців. Відновлюється Парфьонов. Ми постійно спілкуємося з гравцями і тримаємо всіх в поле зору. Якщо у нас не з`явиться ліміт легіонерів, то буде дуже тяжко працювати. Той ліміт, що буде з нового сезону у вісім чоловік, він нічого не вирішує.

Про політику

Щоб не сталося з виборами президента, ми будемо грати у футбол. Ми ж не зупинимося. Якщо скажуть, що зараз вибори, і ми давайте почекаємо, що буде, то у футболі ж такого не буде. Можна переносити вибори президента до безкінечності. Але футбол залишиться. Запросіть зараз "Барселону" і на матч прийде 100 тисяч вболівальників. І це не залежить від того за кого ми голосуємо.

Я їхав повз наметове містечко і біжать хлопці з шарфами, які голосують за Ющенка. Вони підбігають до мене і кажуть: Олег Володимирович, дайте автограф, приїжджайте у Львів ми вас і вашу збірну будемо на руках носити. І це незважаючи на те, що я за іншого президента, але все одно на першому місці футбол. Неважливо у кого який шарфик, а головне, щоб наша команда перемогла у футболі.

P.S. Про збірну - це ще він нормально сказав, а от його ніхто на руках носити не буде - не така вже він цаца...
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 1:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому всі мовчать?.. Невже не знаєте?...
Сьогодні наші хлопаки, о 20:45, мають завершити ці всі розмови, які вже цілий тиждень точаться в спортивних ЗМІ. Сьогодні матч Албанія - Україна.
Насамперед, вчора наша молодіжка вже поставила крапку над і - 1:1.
Не найгірше, але це аж ніяк не може задовільнити нашу команду.
Тепер про наших "старих":
Можемо спокійно чекати матчу, бо Шева і Воронін все-таки зіграють, як і Тимощук і Гусєв... Це вже радує. А то мені вже навіть чуть не стало шкода Блохіна.
Хоча не варто забувати, що в маленькій Албанії, також дуже люблять футбол і тому там є кому грати, забивати і підтримати свою збірну...
Сам Блохін сказав, що не виключено, що наші можуть програти - "новину відкрив" - але коли таке говорить тренер, то що вже казати нам...
Особисто я вірю в перемогу нашої збірної. Бажаю їм від щирого серця перемоги і ТІЛЬКИ ПЕРМОГИ.
Думаю, що матч закінчиться 1:3... це вже моя букмекерська жилка заграла.
Ну, що ж вперед на ЧС-2006.

РАЗОМ БАГАТО - БУДЕМ ПЕРЕМАГАТИ...
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 11:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Далі Албанія - пішла у дупу...

Україна Албанія 2:0!!!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Олорін
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 30.01.05
Повідомлень: 29
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 10, 2005 10:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Посередня гра у виконанні нашої команди, насамперед це обумовлено перервою у нашому чемпіонаті, а по друге несамовитою підтримкою албанських вболівальників! Якщо б у нас так підтримували збірну, а не дули в дудки та пили пиво, мовчки дивлячись матч! Але якаб там гра не була, головне що ми здобули 3 очки! Тепер нам відкривається прямий шлях до Німеччини.
_________________
Ми довго боролись за незалежність і тепер не маємо права її втрачати!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 11, 2005 7:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пояснення поганої гри збірної завжди знайдеться. То в нас ліга Чемпіонів, то весна, то поле криве, то воротар поганий або шева не у формі. Головне для нас зараз результат, а він як недивно є і до того ж чудовий! Вітаю всіх!!!
МИ, українці, найкращі у світі!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
_саня_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.10.04
Повідомлень: 21
Звідки: Португалія, в дома Тернопіль

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 14, 2005 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

УКРАЇНА ВПЕРЕД Exclamation Exclamation Exclamation
Вже залишилась 6 ігор! Зараз ми лідери - сподіваюсь так буде НЕЗАВЖДИ! Smile
_________________
За Україну !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

_саня_ написав:
Зараз ми лідери - сподіваюсь так буде НЕЗАВЖДИ!
Не хочу неправильно розуміти цю фразу... Надіюсь, що ти просто помилився, або поясни, що ти хотів сказати.
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 15, 2005 12:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу відзначити гру Тимощука. Ух, цей хлопака рятував нашу перемогу на любій позиції і в кожній точці поля. Дякую Русолу і Гусіну за цілу купу радісних емоцій.
Насправді немаю ніякого бажання критикувати гру нашої команди (Адмін правильно підмітив - пояснення завжди найдеться - але про це говорили і до початку матчу), дуже вже я радію за наших. А працювати Блохіну є над чим. Бо як така гра буде в наступних матчах то нам прийдеться сподіватись тільки на фортуну, а вона самі знаєте як ставиться до зб. України. Просто буде дуже прикро, якщо станеться так як з Динамо в ЛЧ.
Після цього матчу ми маємо таку ситуацію:
1 Украина 6 4 2 0 11- 3 14
2 Греция 5 2 2 1 7- 5 8
3 Дания 5 1 3 1 7- 6 6
4 Турция 5 1 3 1 6- 5 6
5 Албания 5 2 0 3 3- 7 6
6 Грузия 4 1 2 1 5- 5 5
7 Казахстан 4 0 0 4 2-10 0
Ох, як шкода що Греки в нічию не залабали. Тоді ми були б майже як Боги. Ми в переді на 6 очок, але Греки мають гру в запасі - 3 це дуже добре....
Так тримати і ... вперед, вперед, вперед Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
_саня_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.10.04
Повідомлень: 21
Звідки: Португалія, в дома Тернопіль

ПовідомленняНаписане: середа березня 09, 2005 3:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valigura написав:
_саня_ написав:
Зараз ми лідери - сподіваюсь так буде НЕЗАВЖДИ!
Не хочу неправильно розуміти цю фразу... Надіюсь, що ти просто помилився, або поясни, що ти хотів сказати.


Мається на увазі лідаерство в групі Smile
_________________
За Україну !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
_саня_
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.10.04
Повідомлень: 21
Звідки: Португалія, в дома Тернопіль

ПовідомленняНаписане: середа березня 09, 2005 3:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Valigura написав:
_саня_ написав:
Зараз ми лідери - сподіваюсь так буде НЕЗАВЖДИ!
Не хочу неправильно розуміти цю фразу... Надіюсь, що ти просто помилився, або поясни, що ти хотів сказати.


Мається на увазі лідерство в групі Smile
_________________
За Україну !!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: середа березня 16, 2005 11:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

_саня_ написав:

Мається на увазі лідерство в групі Smile


Ти, що не хочеш, щоб ми були лідерами? Чому? Чи я тебе знов не розумію?
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 22, 2005 9:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зб. України в двобої з Данією, який пройде 30 березня, буде складатися з таких футболістів. Їх визначив ще Блохін, а заявку подав виконуючий тренер Андрій Баль.

Воротарі: Олександр Шовковський, Віталій Рева (обидва - "Динамо" Київ), В’ячеслав Кернозенко (Дніпро).

Захисники: Андрій Несмачний ("Динамо" Київ), Сергій Матюхін, Олександр Радченко, Володимир Єзерський, Андрій Русол (усі - "Дніпро" Дніпропетровськ), В’ячеслав Свідерський („Сатурн” Раменське, Росія).

Півзахисники: Руслан Бідненко, Сергій Назаренко, Олександр Рикун, Руслан Ротань (усі - "Дніпро" Дніпропетровськ), Андрій Гусін („Крилья Совєтов” Самара, Росія), Анатолій Тимощук ("Шахтар" Донецьк), Максим Білецький (ФК ”Москва”, Росія), Олег Гусєв ("Динамо" Київ).

Нападаючі: Андрій Шевченко ("Мілан", Італія), Андрій Воробей, Олексій Бєлік (обидва - "Шахтар" Донецьк), Олександр Косирін („Чорноморець” Одеса), Андрій Воронін ("Байєр" Леверкузен, Німеччина).

Сподіваюсь, що наші дадуть достойний бій незважаючи на всі ці негаразди.
Бажаю успіху.
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
TsvetkoFF
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 26.03.05
Повідомлень: 3
Звідки: хм... КИЇВ

ПовідомленняНаписане: неділя березня 27, 2005 12:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не дуже активно тут...
Справді кажучи сподіваюся на підтримку повного НСК 30-го.... доречі, десь чув, що на декілька секторів білети не продавали...
Подивимось... Сподіватимемось на краще...
А сьогодні, як я розумію, усі наші лідери перемогли...хм. ну нічого...
_________________
Церков-домовина
Розвалиться... і з-під неї
Встане Україна.
І розвіє тьму неволі,
Світ правди засвітить,
І помоляться на волі
Невольничі діти!...
-
СЛАВА НАЦІЇ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Спорт Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові