На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
"Ван Гог" назажди!!!
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Цю тему заблоковано    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 06, 2004 10:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ван-гог мертвый и йх нихто не воскресытй
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Дана
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2004 12:40 pm    Тема повідомлення: ХОТДОГ-ПРИДУРОК Відповісти цитуючи

ХОТДОГ-ПРИДУРОК. Та ще й писати не вміє. Неук!Сам нічого не добився в житті - і тому заздрить чужому успіху! Laughing [/b]
Догори
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2004 4:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добре писати не вмiю...
А зчого Ти взяла Дана, що я Сам нічого не добився в житті?
А чо Ти, сама добилася в свому житті?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 6:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Що це за звичка бакланити ХостДога. Evil or Very Mad
Мені здається, що кожен хто зайшов на форум відчуває своїм обов'язком забакланити ХостДога.
Мені вже набридло чистити повідомлення.
Чоловік висловив свій погляд.
Це його право. Exclamation
Нуком мені його важко назвати, адже людина без української розкладки клави пише на укр. мові. Тож честь йому і хвала!

Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Тінейджер
Гість





ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 5:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Evil or Very Mad Критикувати потрібно професіоналам - а не диллетантам - на зразок хотдога Evil or Very Mad
Догори
Дана
Гість





ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 5:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не про себе....я про хлопців з ВАН ГОГа, так похвалися ХОТДОГ - що ти за цабе таке, що не хочеш писати кирилицею...а може ти так званий черговий баняківський "патріот" який кинув Україну і жре жирні американьські пампухи, чи то вибачте ХОТДОГИConfused Wink
Догори
Показувати:   
Нова тема   Цю тему заблоковано    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові