На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Перший Екзамен
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
P@vlo_UA
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 11.05.06
Повідомлень: 6
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер травня 25, 2006 11:06 pm    Тема повідомлення: Перший Екзамен Відповісти цитуючи

Перший твій екзамен! Розкажи про нього, як все відбувалося, як це було страшно...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 26, 2006 8:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Давно я вже здавала перший екзамен. ну а екзамени взагалі здаю, от сесія починається. Хоча ніколи через те не хвилювалась. Я доволі спокійна у таких ситуаціях. Ну і відповідно я намагаюсь не сильно там вчити перед екзаменами. Багато чого дає просто авторитет перед викладачами. Якщо більшість з них знає мене просто як людину, то гарні оцінки виходять самі по собі. До того ж усі вони чудово розуміють, що я людина зайнята - чоловік, дім, робота, дитина скоро. На навяання мало часу, але вчуст добре, рпавда не відмінниця. Як кажуть, краще мати синій диплом і червоне лице, а не сині лице і червоний диплом. Rolling Eyes
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Жучка
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 31.12.05
Повідомлень: 1
Звідки: м. Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2006 1:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Перший екзамен...Було стрьомно,але все сталось швидко.Це була англійська мова...Знала небагато, тож розказувала,що знала.Була перспектива - голова комісії не знав англійської,а училка не завалювала.Так і викарабкалась. А далі було все класно.Витягала ті, що знала найкраще(мабуть щаслива).Було то колись в 9-му класі , а зараз готуюсь до наступних в 11-му Confused
_________________
Живи так, неначе танцюєш ,танцюй так, наче музика ніколи не закінчиться...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2006 8:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Свій перший іспит, наспрвді, навіть не згадаю, це було ще в далекому 5-му класі!
В інституті перший іспит - це було щось, я аж палити почав, до речі, палю до сих пір! Якось дуже запам'ятався мені той іспbn - Політекомія, і викладача памятаю - Марта Петрівна!
Страшенно хвилювався, а від хвилювання згубив здатність раціоанльно мислити, отож іспит пройшов невдало - отримав нижчу оцінку ніж сподівався!:(
Мабуть найголовніше на іспиті не хвилюватись - тримати себе в руках!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота травня 27, 2006 10:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:

Страшенно хвилювався, а від хвилювання згубив здатність раціоанльно мислити, отож іспит пройшов невдало - отримав нижчу оцінку ніж сподівався!:(
Мабуть найголовніше на іспиті не хвилюватись - тримати себе в руках!

Звичайно, саме головне то володіння собою. Бо коли починаєш чорт зна що морозити, хоча здається, що ти знав, вчив, то і викладачів то починає виводити з себе. Варіант отримання поганної оцінки виростає у кілька разів. А взагалі, я чогось не нервую перед іспитами. навіть коли знаю.
Ще така фішка. Коли приходила на іспит повністю не готова, то сиділа і слухала, що говорили інші, часто їм можуть задавати питання, які якимось чином з твоїми дотикаються. То я просто сиділа і конспектувала за кимось. 4 було завжди.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 12:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а у меня был первый екзамен в 3 классе.. я уже и не помню, переживал или нет :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 12:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
а у меня был первый екзамен в 3 классе.. я уже и не помню, переживал или нет :)

А у інституті як пройшов перший екзамен?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя травня 28, 2006 11:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:
а у меня был первый екзамен в 3 классе.. я уже и не помню, переживал или нет :)

А у інституті як пройшов перший екзамен?

а у меня к нему допуска небыло, я его последним сдавал, а второй екзамен рейтингом поставили, а третий оказался первым который с давал.. ну со второго раза сдал :) вот такая веселая у меян жизнь!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 29, 2006 2:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

а у меня к нему допуска небыло, я его последним сдавал, а второй екзамен рейтингом поставили, а третий оказался первым который с давал.. ну со второго раза сдал :) вот такая веселая у меян жизнь!

Я ще поки по два рази екзамен не мала досвіду здавати. НЕ люблю, коли щось треба 2 рази робити. Краще за першим.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 30, 2006 1:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:

а у меня к нему допуска небыло, я его последним сдавал, а второй екзамен рейтингом поставили, а третий оказался первым который с давал.. ну со второго раза сдал :) вот такая веселая у меян жизнь!

Я ще поки по два рази екзамен не мала досвіду здавати. НЕ люблю, коли щось треба 2 рази робити. Краще за першим.

так два ето не предел... два ето как раз норма... а вот 4-5 ето уже интереснее... у меня одногруппник вобще сдавал екзамен 11 раз.. сдал.... :) а я саме больше 4 раза сдавал, и с 4-го сдал всетаки :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 30, 2006 9:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ой, це вже так давно було, що я вже й сам не пам‘ятаю коли Laughing
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 02, 2006 1:20 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
ой, це вже так давно було, що я вже й сам не пам‘ятаю коли Laughing

главное, что помнишь, что екзамены были... мы учили по психологии, что забывание ето тоже полезный процесс :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 02, 2006 11:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я перший іспит здавала ше десь в 10 років, вступала до гімназії. то була мова.
нічо, здала. хоч якось і не надіялась.
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота червня 03, 2006 4:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Перший екзамен вже не пам'ятаю коли здавав і з якого предмету, але точно хвилювався і щось дуже вчив.
А зараз якось навпаки нічого не вчу, приходжу на екзамен, дещо знаю, а так в основному роблю як казала acid drinker :слухаю те що розказують інші, те що якось пов'язано з моїм питанням записую і потім розповідаю
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя червня 04, 2006 12:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
я перший іспит здавала ше десь в 10 років, вступала до гімназії. то була мова.
нічо, здала. хоч якось і не надіялась.

да, так всегда получаеться, когда не думаешь что сдашь екзамен, всегда сдаешь! а я так думаю, что на екзамене главное сидеть до последнего.. замучать препода.. и он поставит екзамен:) сам пробовал так делать не один раз! Wink
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові