На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
де б ти хотів народитися?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  

якби могли, яку державу обрали б собі за Батьківщину?
Україну!!!
80%
 80%  [ 8 ]
США
0%
 0%  [ 0 ]
Росію
0%
 0%  [ 0 ]
Німеччину, Англію, Францію, Австралію, Іспанію, Італію і т.д. і т.п.
20%
 20%  [ 2 ]
Польщу
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 10

Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа червня 07, 2006 11:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Багато хто зі мною погодиться

я с тобой согласен на все 100%. что лутше: думать о будущем своей страны или о будущем сових детей? по моему дети анмного дороже и важней... я так читаю!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 12:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Негативно
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 9:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Chumachok"] Тату, а чому вона така? Чому так погано живуть?
А ти їм тоді скажеш - Бо люди там такі.
а хто ті люди? правильно, ми. і не хтось там далекий не розбудовує державу, то ми її не розбудовуємо, ми!!!
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 9:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось фантазія автора не пішла далеко...
От я б хотіла у Італії чи Франції народитись.
У Франції була, дух країни мені повністю підходить.
А от у Італію планую поїхати, але пізніше. Напевне десь навесні.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:20 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?
Меня вполне устраивает и Украина!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:22 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

Valeron написав:
дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?
Меня вполне устраивает и Украина!

А мене от неька-Україна не влаштовує по багатьом причинам.
Хочу виїхати взагалі кудись жити в іншу країну.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:23 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:
дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?
Меня вполне устраивает и Украина!

А мене от неька-Україна не влаштовує по багатьом причинам.
Хочу виїхати взагалі кудись жити в іншу країну.
Я тоже отсюдого уеду в Испанию!Просто в Испании находиться мой лбюбимый город!А в остальном не чем не хуже!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:29 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

Valeron написав:
acid drinker написав:
Valeron написав:
дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?
Меня вполне устраивает и Украина!

А мене от неька-Україна не влаштовує по багатьом причинам.
Хочу виїхати взагалі кудись жити в іншу країну.
Я тоже отсюдого уеду в Испанию!Просто в Испании находиться мой лбюбимый город!А в остальном не чем не хуже!

Я от сам народ не люблю і країну нашу теж. Культура у нас шикарна і то місцями. А все інше... Не бачу сенсу тут залишатись. Виконуюючи ту саму роботу я буду жити краще там ніж тут і дітям моїм краще буде. Перспектив більше.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: четвер червня 08, 2006 10:32 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:
acid drinker написав:
Valeron написав:
дихай вільно написав:
я знаю, шо Батьківщину, як і маму, не вибирають.... але ЯКБИ. якби могли, яку державу обрали б собі за рідну?
Меня вполне устраивает и Украина!

А мене от неька-Україна не влаштовує по багатьом причинам.
Хочу виїхати взагалі кудись жити в іншу країну.
Я тоже отсюдого уеду в Испанию!Просто в Испании находиться мой лбюбимый город!А в остальном не чем не хуже!

Я от сам народ не люблю і країну нашу теж. Культура у нас шикарна і то місцями. А все інше... Не бачу сенсу тут залишатись. Виконуюючи ту саму роботу я буду жити краще там ніж тут і дітям моїм краще буде. Перспектив більше.
Вот таких как ты я не люблю!Тебя это государство выростило,а ты к нему так по скотски относишься,а насчет людей может ты просто не на тех попадала не с теми говоришь!В конце-концом ты должна благодарить эту землю за то,что на ней родились твои дети!И ещё одно ты наверное просто не патриотка!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 12:36 am    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Я от сам народ не люблю і країну нашу теж. Культура у нас шикарна і то місцями. А все інше... Не бачу сенсу тут залишатись. Виконуюючи ту саму роботу я буду жити краще там ніж тут і дітям моїм краще буде. Перспектив більше.

правильно! нужно выбирать то место жительства, где юольше перспектив! :) а смысл жить жизнью просто дял того, чтобы выжить? жить красиво надо!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 12:21 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

Valeron написав:
Вот таких как ты я не люблю!Тебя это государство выростило,а ты к нему так по скотски относишься,а насчет людей может ты просто не на тех попадала не с теми говоришь!В конце-концом ты должна благодарить эту землю за то,что на ней родились твои дети!И ещё одно ты наверное просто не патриотка!

а знаєш кого я не люблю?
Список великий, але я там такий пунктик - тих, хто мен вказує що робити і розповідає чи я патріотка. Думаю, що ти надто мало жив, щоб так казати і надто мало бачив.
Мої діти тут ще не народились та і якщо чесно то не сильно хочеться, бо народжувати я не тут збираюсь.
Я для України я зробила немало, тільки віддача де? Пахати на тата Карло? А я до нього дуже гарно відношусь, тільки жити тут не хлчу. А хочу приїжджати і казати, що люблю Українц, але там люблю, далеко...
І ще на всяк випадок - мені ця держава нічого не дала і я у свою чергу їй поки нічого не винна.
І я не патріотка, як ти помітив. Патріотів юзають, а я напевне надто розумна, щоб давати себе юзати. Виросла я з тих штанішок.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2006 3:18 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

ingvar написав:
дихай вільно написав:

ага. добре, якшо б ше і любив її. бо якось часто так в нас виходить, шо більшість просто скаржиться, мовляв, чого я ТУТ народився..і мовляв, саме ЦЮ країну треба ненавидіти..


але класною характеристикою країни може бути і те, коли молода людина каже про свою країну - я тут можу спокійно жити і не переживати як будуть жити мої дити і взагалі куди себе самого приткнути. Коли можна сказати що спокійна за своє майбутнє. І не рвати собі душу через те, що батьки коли вийдуть на пенсію, муситимуть зводити кінці з кінцями, а може й голодувати і таке інше

а ще є така штука як характеристика нації.. ходити по газонах, писати матюки на стінах, розкидатися сміттям.. якщо ти цього ніколи не робиш чи не робив, можеш їхати куда хочеш.. як робив - то, видиш, треба покутувати..
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя червня 11, 2006 11:28 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

дихай вільно написав:
а ще є така штука як характеристика нації.. ходити по газонах, писати матюки на стінах, розкидатися сміттям.. якщо ти цього ніколи не робиш чи не робив, можеш їхати куда хочеш.. як робив - то, видиш, треба покутувати..

если человеку предлагают реальное жилье, работу и место жительсво постоянное, то НОРМАЛЬНЙ человек забьет на "бросание мусора..." и будет жить и чегото добиваться!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
дихай вільно
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.05.06
Повідомлень: 84
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 3:50 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
дихай вільно написав:
а ще є така штука як характеристика нації.. ходити по газонах, писати матюки на стінах, розкидатися сміттям.. якщо ти цього ніколи не робиш чи не робив, можеш їхати куда хочеш.. як робив - то, видиш, треба покутувати..

если человеку предлагают реальное жилье, работу и место жительсво постоянное, то НОРМАЛЬНЙ человек забьет на "бросание мусора..." и будет жить и чегото добиваться!

наївно думаєш!!!
не було б такого!!! люди шо смітять шоб владі помститися чи шо??? це все залежить від культури, а культура не залежить від грошей!!!! те, шо я не маю вдома хліба не ознчає шо я маю опускатися до такого низького рівня, до якихось австралопітеків...
я от була в Польщі і, знаєш, вони не смітять, не переходять через газони, економлять як лише можуть. і ТАКІ люди ЗАСЛУГОВУЮТЬ на нормальну державу, і вони її мають.. але вони спершу заслужили, а потім отримали!!!
_________________
www.plastylin.if.ua - УКРАЇНСЬКЕ молодіжне видання, справжнє і драйвове!!!
www.potrubah000.co.nr - всякі тексти...
www.forums.if.ua - то вже є мистецтво...
щасти, друзі...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 12, 2006 5:08 pm    Тема повідомлення: Re: де б ти хотів народитися? Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Valeron написав:
Вот таких как ты я не люблю!Тебя это государство выростило,а ты к нему так по скотски относишься,а насчет людей может ты просто не на тех попадала не с теми говоришь!В конце-концом ты должна благодарить эту землю за то,что на ней родились твои дети!И ещё одно ты наверное просто не патриотка!

а знаєш кого я не люблю?
Список великий, але я там такий пунктик - тих, хто мен вказує що робити і розповідає чи я патріотка. Думаю, що ти надто мало жив, щоб так казати і надто мало бачив.
Мої діти тут ще не народились та і якщо чесно то не сильно хочеться, бо народжувати я не тут збираюсь.
Я для України я зробила немало, тільки віддача де? Пахати на тата Карло? А я до нього дуже гарно відношусь, тільки жити тут не хлчу. А хочу приїжджати і казати, що люблю Українц, але там люблю, далеко...
І ще на всяк випадок - мені ця держава нічого не дала і я у свою чергу їй поки нічого не винна.
І я не патріотка, як ти помітив. Патріотів юзають, а я напевне надто розумна, щоб давати себе юзати. Виросла я з тих штанішок.
Ну во-первых тебе немного нужно научиться правописанию,а во-вторых люди которые уже побывали за границей говорят,что тут лутше там народ не очень любезен,особенно к нам!
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові