На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Друга ріка в політичному конексті
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Гетьман
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 31.12.04
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 5:22 am    Тема повідомлення: Друга ріка в політичному конексті Відповісти цитуючи

В мене до вас питаннячко, як Ви ставитесь до гурту Друга ріка?
Особисто мене пре цей Калектів. Навіть не зважаючи, що вони підтримали Яника-Зековського, в простонароді Вітяню-Хама.
Взагалі політику і мистецтво треба розрізняти, а то получається псіхологіческий каламбур. Одним словом дорогі мої, політики є політики, вони своє знають, а нам у всіх цих політичних збуреннях треба залишитись людьми.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 10:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Попсаа маст дай!
_________________
Rain, rain, go away
Come again another day
All the world is waiting for the sun
(Breaking Benjamin - Rain)
Присвячено виборам в Україні =)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 31, 2004 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Музик анормально а по ідейності ацтой
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 12:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так от, ти, мабуть, вже читав, що ми писали про Скрябіна: музика - музикою, а політика - політикою. А якшо дивитися тільки на музику того гурту, то я скажу, що кращого за пісню "Там, де ти" я в них більш нічьо, нажаль, не чула. Одним словом - ПОПСА.... Да прастіт мєня Аллах!
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 12:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

....та навіть та пісня, єдина, що мені в них подобається, щось дуже смахує на ранній Radiohead....
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 2:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Друга Ріка мені не подобається, попсові вони.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Гетьман
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 31.12.04
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 5:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

О це так-так. Я так зрозумів, що опинився в таборі прихильників року. Я буду відстоювати свою позицію. Я вас не розумію, ну чому попса це гальмо, а рок рулез.
Звичано серед папси, як і серед року багато фуфла.
Що саме Вас приваблює в році? Думаю, що музика, бо слова як на мене відходять на другий план. Візьмем наприклад Рамштайн, Nightwish. Ви шарите, що вони там співают, бо я не дуже.
Мені подобаються пісні зі словами, якимось змістом, бо просто музика вона прекрасна в класичному розумінні, думаю з Бахом, Моцартом їм не зрівнятись.
Я ж не говорю про попсу і розумію під нею Глюкозу, кіркорова і т.д. - це дійсно ацтой. Але що Ви маєте проти Мандрів, Плачу Єремії, О. Пономарьова?
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 6:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мандри - попсові? Я чув як вони вживу виступали - КЛАС!
Що я знайшов у році? Те, що не знайшов у попсі - ДРАЙВ і Феєричність!
Щодо слів в пісні, для мене головне музика, а голос- це як інструмент. Я б зовсім слухав інструмаентал, проте нема таких груп. Мені дуже подобається Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin. Це класика, витоки року. А Rammstein - це індастріел, мені не сильно подобається. Так, для разноманітності.
Попса - це закос під шоу. Шоу завжди було в рок-музиці, яка нажаль зараз експлуатується в шоу-бізнесі для показухи. Яскравий вам приклад: новорічні "огоньки".
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 6:47 pm    Тема повідомлення: Re: Друга ріка в політичному конексті Відповісти цитуючи

Гетьман написав:
як Ви ставитесь до гурту Друга ріка?

Нормально
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 01, 2005 7:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви кажете, шо е розумієте слів чи сенсу. В тому то й річ, що у важкій музиці величезна кількість глибоких тем. А в попсі все сходиться до сюсі-мусі, кохання, сексу і ще раз кохання. Саме тому Хім - попса, а Лакрімоза - ні, саме тому Океан Ельзи вже попса, а Кому Вниз - ні.
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 2:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe]
Є попса і Андеграунд...так от аби Кому вниZ, або Лякрімоса(Саме так правилбно читається латиною їх назва) були такими ж популярними вони теж були б попсою...а Хім -просто лажа, а от ОЕ попсовий рок, але не ПОП, треба розрізняти ПОП і ПОПСА
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Blaber
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.11.04
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 3:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

gerguno написав:
Я б зовсім слухав інструмаентал, проте нема таких груп.

Тут ти не правий, брате.. Згадай тих же Гіпсі Кінгс. Просто неймовірні гітари...
Гетьман
Є дійсно якісна попса. Я говорю про Аббу, про велику кількість пісень у Бітлз і Елвіса. Да візьми хоч раннього Малініна. Це ті проекти які не задумувались як комерційні.
В той же час візьми саундтрек першого Шреку (розглядаючи як дитячу казку. Другий Шрек більш на дорослих розрахований). Дивись Smash Mouth з двума треками. Обидва попсові, але музика жива, динамічна і головне - НЕОДНОМАНІТНА. На цьому ж збірнику просто файні акустичні треки Applause. Включи Челентано, Тото Кутуньйо, стару французьку поп музику і як то кажуть - ВІДЧУЙ РІЗНИЦЮ порівняно з сучасною попсою.
_________________
Rain, rain, go away
Come again another day
All the world is waiting for the sun
(Breaking Benjamin - Rain)
Присвячено виборам в Україні =)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 5:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А от Гіпсі Кінгс я не люблю. Ще з дитинства якійсь неприємні асоціації з ними.
Згоден, що ОЕ попсовий рок, а не попса!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Гетьман
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 31.12.04
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 6:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну не вже В не кохали, ну не вже не було таких почуттів? Чому б їх неоспівувати. Чому треба співати про якийсь бред? Ну про що співає Рамштайн?
Ні про що, а якщо про щось і співає, то думаю Ніхт Фірштейн. Краще сулхати всяких там Стратіваруусів, Апокаліптіку і т.д. Там хоч чиста музика.
Про попсу, то поясніть яка різниця між попом і попосою. Одне і теж. Різниці немає. По вашим міркам ОЕ попса! Але ж Ви його слухаєте, будьте ж чіткимим. А то плаваєте як риба в морі і не знаєте, що хочете.
Сучасний поп - це фігня, м'яко кажучи, але мені здається що мова може йти тільки про росіську попсу. В Росії зараз взагалі всякі стрелки, жучки, і. т.д. - я цього категорично не сприймаю, а от ОЕ і Друга Ріка мені подобаються і не тільки тому що вони українські.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Морква
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 27.11.04
Повідомлень: 35
Звідки: Vice City

ПовідомленняНаписане: неділя січня 02, 2005 8:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Рамштайн - КАЛ, згідна. Ненавиджу цих ідіотів. В них реально музики нема, а одні тілки ДЖДЖДЖДЖДЖ. Повний АЦТОЙЙЙ!!!! ОЕ - попсовий РОК, тоже згідна. Взагалі попсовий - то є популярний. Але ПОПСОЮ я звикла називати тупу, неякісну музику, переважно російську... та й у нас тоже такої - лопатою греби... Друга Ріка - не попса, по-моєму ніхто такого не казав. Мені просто не подобаєтсья.
А взагалі - хто що хоче то й слухає. НА КОЛІР ТА СМАК - ТОВАРИШІВ БРАК.
_________________
But I 'm a creep, I 'm a weirdo
What the hell am I doing here
I don't belong here
[radiohead: creep]
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові