На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Три фіналісти єввробачення
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: субота серпня 07, 2004 4:19 am    Тема повідомлення: Три фіналісти єввробачення Відповісти цитуючи

Три фіналісти євробачення, серед яких Руслана будуть виступати у Львові до дня незалежності України. Наскільки це правда покаже час.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота серпня 07, 2004 5:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От це новина!!! Було б реально. А то я Руслани давно небачив. І взагалі Львів останім часом мовчить. Жодного концерту!!! :(
А Руслана зазналась і не хоче просто так виступати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Phoenix
Палаючий мод
Палаючий мод


З нами з: 02.08.04
Повідомлень: 138
Звідки: Леонтополіс

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 09, 2004 9:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Львів - це Пємонт української музики, про нього не можна забувати. Забути Львів значить втратити себе.
_________________
Тихо, я сказав, чи я тихо сказав! Злобний модератор.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 09, 2004 11:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Zoloti slowa wid Phoenix "Забути Львів значить втратити себе." Phoenix,Phoenix, pravdu kazez. Jak ja hochu do domu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 1:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я щось таке чув, що Україну на євробаченні можливо буде представляти Віталій Козловський або Ані Лорак.
Якщо В.Козловський нам програш забезпечений!!!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 4:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ти правий, що з Віталею ми програєм!
Хай би Пономарьов заспівав.
Перемогу два рази поспіль на цьому конкурсі не здобувають!!!
Навіть і не мрій!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 5:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Перемогу два рази поспіль на цьому конкурсі не здобувають!!!
Навіть і не мрій!!!


Але це не виключено Exclamation Тому можемо бути першими хто переможе два рази підряд Very Happy

А того хто буде представляти Україну на Евробаченні буде вибрано шляхом голосування на УТ-1.
Голосування відбудеться в два тури. Перший тур відбудеться в вересні. Буде вибрано 100 кращих, за яких потрібно буде голосувати в другому турі. Другий тур розпочнеться 4 жовтня і завершиться 27 лютого гала-концертом переможців, на якому шляхом 15-хвилинного інтерактивного голосування буде вибрано представника України на Евробаченні. Заявки на участь приймаються на протязі серпня.

Взяти участь у конкурсі може кожний хто розбирається в музиці і має гроші на запис хоча б однієї пісні.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 5:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все йду співати!!! Ви мене підтримаєте і Україна знов стане переможцем Євробачення! Голос в мене прекрасний, так що справа за вами!!! Laughing
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 5:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Йди! Very Happy Може ще і я піду, треба подумати Rolling Eyes, то будемо конкурентами

P. S.: Головне щоб Поплавський не переміг, а то якщо проголосує за нього весь інститут Культури Very Happy
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 12, 2004 3:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dilo ne wtomu chto bude prestawliaty Ukrainu...
A problena w tomu shcho Ukraina obkakalas wze wsih mozlywyg galuziach. Ne chwataje shche do pownogo komplektu, shchob nashi spiwaky... Wpaly zi sceny... wod bude smihu abo shchos w tomu rodi. I budemo obisrani tobi wze na wsi 100% A ja to shchob my opozorylysja na... I tak zodnogo stydu dla nes ne bude
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 13, 2004 2:26 pm    Тема повідомлення: Три фіналісти єввробачення Відповісти цитуючи

Оборзіли ті супер зірки, їздять тільки в той Київ, а в нас одні Наталки Карпи і т.д. виступає. Кузьма мав би совість приїхав би хоч раз на день незалежності, поковбасились б...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 17, 2004 3:38 am    Тема повідомлення: Три фіналісти єввробачення Відповісти цитуючи

Нашо Скрябіну сюди приїджати він і так в Києві непогано влаштувався, а хоч ковбаситись поїджай до Київа!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 17, 2004 6:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Конкуренція це добре!
Правда Михаська я боюсь - він чувак реальний, має глобальну підтримку. Тож в нас з тобою шансів негусто. :( Але я думаю себе ми покажемо.
Я буду співати "Лента за лентою"!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 19, 2004 1:12 am    Тема повідомлення: Три фіналісти єввробачення Відповісти цитуючи

Цю пісню я люблю і до тебе приєднююсь.
Та взагалі Плач Єремії це просто клас!!!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 23, 2004 6:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хороша інформація від Руслани - у Львові 24 сернпя відбудеться концерт учасників Євробачення. 5 виконавців із різних країн будуть радувати нас з Литви, Сербії, дальше я не пам'ятаю.
Руслана велке тобі дякую!!! Razz
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові