На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Чи хочете Ви, щоб Україна вступила в НАТО?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  

Чи хочете Ви, щоб Україна вступила в НАТО?
ТАК
71%
 71%  [ 10 ]
НІ
28%
 28%  [ 4 ]
Всього голосів : 14

Автор Повідомлення
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2005 7:46 pm    Тема повідомлення: Чи хочете Ви, щоб Україна вступила в НАТО? Відповісти цитуючи

Нещодавно по ТРК Україна проводилось таке опитування.
Результати були такі:
ТАК - близько 250
НІ - приблизно 1250 голосів
Враховуючи те, що ТРК Україну нормальні люди не дивляться, я вирішив провести це опитування на форумі.
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 25, 2005 9:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Питання входити чи не входити до НАТО - складне і неоднозначне. Крім того нас не зразу візьмуть. Але це відкриє перспективи для поглиблення інтеграції в світову економіку і підвищення стандартів.
Проте принесе багато проблем, тому треба все ретельно обдумувати перед тим, як щось робити.
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Олорін
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 30.01.05
Повідомлень: 29
Звідки: Луганськ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 25, 2005 11:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Єдиний кому не виідний наш вступ до НАТО - Росія. Звідси і всі протести адже в нас 80% телебачення російське, а там знають як налаштувати людей за чи проти чогось, тільки б вказівка така була! За 50 років влада добре вбила те, що НАТО - це погано, і всі дії США видавали за дії НАТО, що не відповідає дійсності! В будь якому разі, доти доки у нас буде військова база іншої країни нас в НАТО не приймуть, а це принанні років 20, точно не пом*ятаю, але декілька років тому Росія подовжила аренду Севастополя! А НАТО - це перший крок до Європи!
_________________
Ми довго боролись за незалежність і тепер не маємо права її втрачати!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: субота лютого 26, 2005 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Може й так.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: субота лютого 26, 2005 6:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нас дійсно не приймуть у НАТО доки москалюги не заберуться з Криму. Вчора по "5 каналу" класно про це розповідали в "Закритій зоні". росія повинна вивести свої кораблі до 2015 року.
Треба їх звідти виганяти!!!
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 1:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Це точно. А чого це російські кораблі на території України? на яких це правах?
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 7:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Україну візьмуть в НАТО ще не скоро. Але зате з'явилася гарна тема, щоб лякати східняків! Very Happy
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DTI
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 24.01.05
Повідомлень: 123
Звідки: Івано-Франківськ

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 9:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доречі, восени минулого року на сайті НАТО я заповнив якісь анкети і мені вислали кілька журналів українською мовою, брошур і 2 диски!
Кому треба - пошукайте.
_________________
Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Poltavochka
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 16.01.05
Повідомлень: 180
Звідки: Полтава

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 27, 2005 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

gerguno написав:
Це точно. А чого це російські кораблі на території України? на яких це правах?

Ще після Совєтов лишились. Москалі забрали собі всі найкращі кораблі, а нам лишились діряві бляшанки! Такі умови стали можливими завдяки нашим екс-"не"президентам Кравчуку і Кучмі. Вони такі угоди з РФ підписували, що ми ще довго не розберемось...
100 га Кримської землі займають москльські військові бази, .... За таку оренду вони повинні щороку платити 3 млрд., а натомість зменшують наш борг за тепло на 97 млн. Ото справедливісь!!!
_________________
Вітре, брате милий, дай мені натхнення!
Я прийнять не можу тишу і смирення!
Мої крила вільні підіймають душу,
Я не можу повзать... Я літати мушу!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 28, 2005 9:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На мою думку, вступ України в НАТО на даному етапі є передчасним. Фактично Україна ще не відійшла від всіх посткучмівських принципів, способу життя. Хабарництво та корупція ще не відійшли у минуле. Справа в тому, що ми НАТО не потрібні!!! З цього треба виходити. От коли ми станемо справді європейською державою, тоді можна буде вести про це мову.
Які вигоди Україні з того, що вона буде в НАТО? Захист з боку Північно-Атлантичного Альянсу? А що зараз є якась зовнішня загроза?Навіть якощо вона виникне, то Україна є важливою геополітичною державою, і за нас завжди знайдеться кому заступитись.
Стосовно Росії, то вона звичайно буде протидіяти вступу України в НАТО. Це для Росії стратегічна мета. Але ви ж знаєте нас багато і нас не подолати Laughing
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 28, 2005 5:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Poltavochka написав:
Це точно. А чого це російські кораблі на території України? на яких це правах?

Ще після Совєтов лишились. Москалі забрали собі всі найкращі кораблі, а нам лишились діряві бляшанки! Такі умови стали можливими завдяки нашим екс-"не"президентам Кравчуку і Кучмі. Вони такі угоди з РФ підписували, що ми ще довго не розберемось...
100 га Кримської землі займають москльські військові бази, .... За таку оренду вони повинні щороку платити 3 млрд., а натомість зменшують наш борг за тепло на 97 млн. Ото справедливісь!!![/quote]
МОЧИТЬ КАТІВ!!!!!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 01, 2005 1:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо 50 років, то точно, бо ми ще й досі на військовій кафедрі розглядаємо як суперників військові одині НАТО. Evil or Very Mad
І ми - завжди кращі, а як оцінити дані, то якось недуже.
Козли! Якщо не в НАТО, то хоч самим, а подалі від Росії!!!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 01, 2005 8:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Від росії не втічеш, вона поряд... хіба-що не залежати від неї!
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 01, 2005 9:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ад написав:
Справа в тому, що ми НАТО не потрібні!!!

Не зрозумів! Crying or Very sad Ми не розглядаємо тут можливість, а лиш потребу і наше бажання вступити до НАТО!
Ад написав:
От коли ми станемо справді європейською державою, тоді можна буде вести про це мову.

Ад ти помилився, тут послідовність інша, спочатку НАТО, а потім "справжня європйська держава"!
НАТО - це система колективної безпеки, що Уркаїні з її геополітичним, чи навіть просто географічним положенням є просто необхідною!
Ад написав:
А що зараз є якась зовнішня загроза?Навіть якощо вона виникне, то Україна є важливою геополітичною державою, і за нас завжди знайдеться кому заступитись.

Ад історія тебе нічому не навчила, згадай 1917-1921 роки, хто зголосився заступитись за Україну у війні з більшовицькою Россією????????????????????????????????????????????
А згадай Афганістан ХІХ ст., країна, яка "розказала" колонізаційній Англії, в ХХст. стала ареною війни для супердержав! Ти того хочеш для України????????????????????????????????????????????????
gerguno написав:
Від росії не втічеш, вона поряд... хіба-що не залежати від неї!

І не такі імперії розпадались! А ми можем "тишком-нишком" цьому допомогти!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 01, 2005 12:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ПрофессорН
Ти хоч і помилково, але точно влучив у деятку!
Цитата:
що Уркаїні з її геополітичним,

Ми справді ще Уркаїна.
На першу чергу ми всерівно ставимо питання необхідності НАТО. Бо бажання вступити може бути куди завгодно. Наприклад в ОПЕК, НБА, Лігу Чемпіонів, Лігу південноамеркинаських країн, Альянс негрів та чурок.
Історія мене багато чому навчила. І я точно знаю, що членство в НАТО не захистить нас від загрози. Згадай АНТАНТУ і що допомогло?

А москалям я завжди голтовий "допомогти"!
У Львові продають класну футболку з надписом:
"Дякую тобі Господи, що я не москаль!!!"
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові