На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Найновіші кліпи, треки, сингли...
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер травня 05, 2005 11:25 pm    Тема повідомлення: Найновіші кліпи, треки, сингли... Відповісти цитуючи

Пропоную тут обговорювати усі нові творіння наших улюблених митців у сфері музики та кліпоробління.

Як Вам кліп "Ні я не ту кохав" Тартака.
Просто класно! Я повністю не бачив, але робота класна! Чимось нагадує Fiesta Makarena

А Русланина "Це - любов"?
Як на мене то теж непогано, але от тільки забагато Київстара у прямій видимості. А також тексти - Тартак видно не дуже сильно старався, коли писав, а може то у Руслани не той ритм? Бо зміст - нічого, а от рима щось страждає.

Пишіть враження, глюки, усе!!!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
eney
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 06.05.05
Повідомлень: 35
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: субота травня 07, 2005 11:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кліп "Ні я не ту кохав" Тартака просто супер, мені взагалі подобаєтся творчість цього гурту.
А Русланина "Це - любов" також досить непогано.

А хто бачив кліп гурту Скрябін "Люди як кораблі"?
Цікаво послухати ваші враження.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 09, 2005 12:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже навіть непоганий, але якийсь трохи сумний
От би щось повеселіше!

А чули яке лойно Кувалдін заспівав.
Кліп бачив не весь, але по-моєму нормальний.
Але пісня!!!! Гівнюк, і він туди ж! А колись співав Зорі і Мануна
Ех, пропав козак!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
eney
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 06.05.05
Повідомлень: 35
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: середа травня 11, 2005 9:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені пісні які співає Кувалдін ніколи не подобались. А кліп поганий, нема навіть на що дивитись.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Roman24
Гість





ПовідомленняНаписане: вівторок травня 24, 2005 10:07 am    Тема повідомлення: Територія А Відповісти цитуючи

Хто мені скаже куди поділась Територія?????????? Це була моя улюблена телепрограма, через неї хоч якось розвивалась українська музика! Тепер вона вмерла. Напишіть, будь-ласка, якщо хтось знає інформацію про це мені на мило : Roman24@ukr.net
Догори
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 31, 2005 12:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На м1 побачив "Допобачення Євробачення" Сірик БЕНД.
Пісня непогана та й кліп теж, але якийсь трохи недолугий.

А як вам Катя Чіллі з "Півнями"?
Це просто супер!!!! Я собі хочу десь дістати. Не підкажете де?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 03, 2005 10:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
А як вам Катя Чіллі з "Півнями"?
Це просто супер!!!! Я собі хочу десь дістати. Не підкажете де?

Мені ця пісня також подобається. А от де скачати не знаю
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок червня 06, 2005 11:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Крихітка цАХЕС з "В мене є мен" - деже непогано організована річ, та як сказав одногрупник "У них мабуть було мало грошей", але люди працюють! Рульно.


Моторрола "8 колір". Пісня дуже непогана, а от кліп трошки сумбурний. Мо я ще просто не прохавав?


Ліля Рай "Річка" (помоєму). Пісня просто класна, а кліп - дешевий і простий як двері. Та то нічого, це її перший кліп, надіюся, що інші будуть кращі.


Тартак "Стільникове кохання" - просто СУПЕР. Нічого більше говорити і нетреба. Шо пісня, шо кліп - претензій нема.


Друга ріка "Так мало тут тебе". Класна річ, усім раджу подивитися. Нормально зроблено. Втішно, щол нарешті наші кліп-макери навчилися щось путнє робити.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: четвер червня 09, 2005 10:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як вам Стільникове кохання Тартаковське?
м-м-м-м- м (смаукє) .... напишу смс це технічний прогрес . . ..
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 10, 2005 3:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Як вам Стільникове кохання Тартаковське?
м-м-м-м- м (смаукє) .... напишу смс це технічний прогрес . . ..


Особисто мені сподобася кліп на цю пісню. А сама пісня так собі.
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 14, 2005 10:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Катя Chilly, котра попри тривалу мовчанку змогла не розгубити коло своїх шанувальників, впритул наблизилася до виходу другого альбому Сон/Dreams: нещодавно вона уклала угоду з компанією Ukrainian Records на видання платівки. Появу плити слід очікувати наприкінці цього року. Сьогодні неможливо про звучання альбому говорити однозначно, тому що від моменту створення пісень до їх завершеного вигляду минуло вже майже два роки, тривало постійне доопрацювання пісень, а восени Катя Chilly планує знову засісти у студії для остаточної доробки пісень. Сама співачка відмовляється від жодних коментарів щодо майбутнього релізу, щоб, так би мовити, не врікти. Зрештою, це нормальний стан речей, коли робота над альбомом триває кілька років поспіль, без жодних конвеєрних темпів. Тут - мова про виконавців, котрі апріорі вважаються "брилами" в світі музики, а не про дешевих одноденок.


Бачив кліп ОЕ "Без бою", нажаль не весь, а кінець і нажаль нічого цікавого не побачив.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: четвер червня 16, 2005 6:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю як у тебе получиться коло з шанувальників Каті Chilly. Напечно їх є більше ніж двоє: Ромка-Chumachok та Сашко Положинський.
А на рахунок Ukrainian Records - то знаєш які в нас угоди - "деньгі вєчєром - стулья утром" Very Happy .
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: четвер червня 16, 2005 10:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як чесно, то я чув лише 3-4 пісні Каті, але був би дуже непроти почути ще. Півні - взагалі супер!!!

Ти щось маєш проти Каті?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 24, 2005 7:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:

А як вам Катя Чіллі з "Півнями"?
Це просто супер!!!! Я собі хочу десь дістати. Не підкажете де?


Ось ремікс на цю пісню http://download2.bigmir.net/6930cecd3ed4995c20424beeb04ae867/ChillyKatja_Pivni(rmx).mp3


Редаговано: #UA# (субота червня 25, 2005 9:17 pm)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 24, 2005 10:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові