На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
За для чого я живу?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
yog
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 08.12.05
Повідомлень: 7
Звідки: Tрускавец

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 02, 2006 3:17 pm    Тема повідомлення: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

я живу покіщо незнаю для чого і для кого
і це мене деколи грузить не `подетскі`. але я поставив перед собою ціль - зрозуміти хто я і для чого прийшов на землю
_________________
Кипиша нет и небудет!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 03, 2006 12:59 am    Тема повідомлення: Re: Вільний форум для вільних людей. Відповісти цитуючи

yog написав:
я живу покіщо незнаю для чого і для кого
і це мене деколи грузить не `подетскі`. але я поставив перед собою ціль - зрозуміти хто я і для чого прийшов на землю

ну во первых ты живешь в первую очередь для самого себя! а вот КАК ты проживешь ету жизнь, в счастье или горе, зависит только от тебя! и кстати пока ниодин философ не дал определение смысла жизни! так что живи, радуйся и не парся по таким мелочам! :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 03, 2006 10:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

жити це вже щастя...
озерніться скільки людей поруч хворіє і живе неповоноцінним життям.
скільки померло у вашому віці і в дитинстві?....
Жити то є велике щастя..... бачити все що є навкруги .... відчувати запахи, відчувати на дотирк обличчя та губи вашої коханої(го), відчувати смак кави, шоколаду.... все смак життя...
Будьмо!
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота лютого 04, 2006 2:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
жити це вже щастя...
озерніться скільки людей поруч хворіє і живе неповоноцінним життям.
скільки померло у вашому віці і в дитинстві?....
Жити то є велике щастя..... бачити все що є навкруги .... відчувати запахи, відчувати на дотирк обличчя та губи вашої коханої(го), відчувати смак кави, шоколаду.... все смак життя...
Будьмо!

.... чтобы быть счастливым человеку не нужно быть супер...сверх...самым... и т.п., ему надо быть просто Человеком. А вот счастливы ли Вы? Решать Вам, но если сократить все человечество (6 миллиардов) до деревни в 100 жителей, принимая во внимание все пропорциональные соотношения, вот как будет выглядеть население этой деревни: 57 азиатов; 21 европеец; 14 американцев (северных и южных); 8 африканцев; 52 будут женщинами; 48 мужчинами; 70 не белыми; 30 белыми; 6 человек будут владеть 59% всего мирового богатства и все шесть будут из США; у 80 не будет достаточных жилищных условий; 70 будут неграмотными; 50 будут недоедать; 1 умрет; 2 родятся; у 1 будет компьютер; 1 (только один) будет иметь высшее образование.
Если посмотреть на мир с этой точки зрения, становится ясно, что потребность в солидарности, понимании, терпимости, образовании очень высока.
Если сегодня с утра Вы проснулись здоровым, Вы счастливее, чем 1 миллион человек, которые не доживут до следующей недели. Если Вы никогда не переживали войну, одиночество тюремного заключения, агонию пыток или голод — Вы счастливее, чем 500 миллион человек в этом мире. Если Вы можете пойти в церковь (синагогу) без страха и угрозы заключения или смерти, Вы счастливее, чем 3 миллиарда человек в этом мире.
Если в Вашем холодильнике есть еда, Вы одеты, у Вас есть крыша над головой и постель, Вы богаче, чем 75% людей в этом мире. Если у Вас есть счет в банке, деньги в кошельке и немного мелочи в копилке, Вы принадлежите к 8% обеспеченных людей в этом мире...

Вот такую статистику в инете нашел!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер березня 02, 2006 11:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У різні періоди життя людина ставить перед собою різні завдання, задачі на майбутнє.
Усі молоді люди хочуть показати, що вони чогось варті. Дуже часто самими різними способами. Саме у цей період правило, що ціль оправдує засоби не є самим правильним. Можна настругати купу дурниць, хоча разом з тим - можливо і слід зробити все від вас залежне.
Що до мене самої, то мета мого теперішнього життя - моя сімя, дитина... І вже потім карєра. В принципі моя карєра і робота не страждає від мого сімейного стану і це саме чудове. Я поєднала те, що хотіла.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2006 2:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
У різні періоди життя людина ставить перед собою різні завдання, задачі на майбутнє.
Усі молоді люди хочуть показати, що вони чогось варті. Дуже часто самими різними способами..

да. это юношеский максимализм.. мажорство... желание показать себя с лутшей стороны и лутше другоих... но от этого никуда не денешся, все мы люди. все мы такое переживали.. это просто одна из составных жизненного опыта. правду говорят, учится на чужом опыте нужно, чтобы не повторять ошибокюю иногда, в молодости, об этом забываюат!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 03, 2006 9:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:
У різні періоди життя людина ставить перед собою різні завдання, задачі на майбутнє.
Усі молоді люди хочуть показати, що вони чогось варті. Дуже часто самими різними способами..

да. это юношеский максимализм.. мажорство... желание показать себя с лутшей стороны и лутше другоих... но от этого никуда не денешся, все мы люди. все мы такое переживали.. это просто одна из составных жизненного опыта. правду говорят, учится на чужом опыте нужно, чтобы не повторять ошибокюю иногда, в молодости, об этом забываюат!

Деякі помилки треба зробити тільки самому. Інколи то самий найкращий спосіб. Бо буває так, що людина не може повірити, що робить помилку, обирає невірний шлях. тут краще не сильно комусь щось доводити, бо можуть подумати, що ви хочете перешкодити, чи зірвати самий грандіозний план, подію століття, а потім якщо що то винним буде хто, кого зроблять винним...? Вас... Інколи треба просто підстрахувати, але помилку допустити. так буде краще. Звичайно, все залежить від ситуації.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя березня 05, 2006 2:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

тут краще не сильно комусь щось доводити, бо можуть подумати, що ви хочете перешкодити, чи зірвати самий грандіозний план, подію століття, а потім якщо що то винним буде хто, кого зроблять винним...?

да. согласен на все сто процентов! никогда не стоит давать советы личные советы ли наставления человеку, который решает свои личные проблемы! если, конешно. все закончиться успешно, то вас еше и поблагодарят, а елси же неуспешно... окажетесь виноватыми в етом вы... а кто же еше? кто советы -то давал? :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 06, 2006 9:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:

тут краще не сильно комусь щось доводити, бо можуть подумати, що ви хочете перешкодити, чи зірвати самий грандіозний план, подію століття, а потім якщо що то винним буде хто, кого зроблять винним...?

да. согласен на все сто процентов! никогда не стоит давать советы личные советы ли наставления человеку, который решает свои личные проблемы! если, конешно. все закончиться успешно, то вас еше и поблагодарят, а елси же неуспешно... окажетесь виноватыми в етом вы... а кто же еше? кто советы -то давал? :)

Точно... Винні будете тільки ви... Такий закон. Люди дуже скоро забувають все те, що було хорошого, але дуже довго вам будуть згадувати ваші помилки, особливо якщо вони відбились на їх житті. Колись по своїй найвності я хотіла все довести подрузі, що мяко кажучи той пацик, з яким вона зустрічалась не сама підходяща пара для неї. Отже, коли вони таки самі по собі розстались, то колишня подруга прийшла і сказала, що то через мене, бо то я їй вдовбила в голову, що він не підходящий і ніби оце її настрій перейшов на пацика. хоча, розійшлись вони тому, що подруга ніяк не хотіла дати хлопцеві того, чого він так хотів...
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 06, 2006 6:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

критерії для визначенняи щасті кожен сам собі вибере.
Правильно вони чи ні, то інша справа.
І максималізм не обов‘язково має бути юнацьким. Бо люди різні, в когось він асболютний а не юнацький.....
Одне можна сказати напевно....
ЩАСТЯ Є Exclamation
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 2:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

що подруга ніяк не хотіла дати хлопцеві того, чого він так хотів...

кстати ето тоже очень острый вопрос в процессе обшщения парней и девушек! одни парнри хотят очень много, дргуие наоборо ведут себя скромно, скованно. так само существеует и два типа девушек: более раскопмлексованные, и менее раскоплексованные, хорошо, когда сойдутся два человека (парень и девушка) одного типа характера... они будут понимать друг друга с полуслова, и конфликтов не должно возникать.. другое же, когда парень "настаивает" а девушка отказывает ему... конешно ето проблема и чоень большая..
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 07, 2006 11:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
acid drinker написав:

що подруга ніяк не хотіла дати хлопцеві того, чого він так хотів...

кстати ето тоже очень острый вопрос в процессе обшщения парней и девушек! одни парнри хотят очень много, дргуие наоборо ведут себя скромно, скованно. так само существеует и два типа девушек: более раскопмлексованные, и менее раскоплексованные, хорошо, когда сойдутся два человека (парень и девушка) одного типа характера... они будут понимать друг друга с полуслова, и конфликтов не должно возникать.. другое же, когда парень "настаивает" а девушка отказывает ему... конешно ето проблема и чоень большая..

Хм... Тоді питання, яке не зовсім зачіпає тему щастя. А коли ж тоді давати? Між дівчат дуже часто ходять чутки і є певні стереотипи, що я надто скоро здатись, то дівчину після того хлопець не на довго захоче. Це мотивується ніби, от така-сяка вона ж напенев не тільки переді мною так швидко ноги розставляє... Вибачте за грубощі. Коли ж тоді їх розставляти, щоб усі були задоволені?
В принципі, на мій погляд то не є саме головне. Не головне коли. Приклад з життя - маю знайому пару, у яких був секс вже на другому побаченні. Тепер вони одружені і живуть собі щасливо. мені розповідав, що чоловік тої жінки був дуже здивований, що вона захотіла близькості вже на другому буквально побаченні, але сам собі стереотипів не будував і тому, побачив, що вона не робить так перед усіма. До того ж багато важить для чого вам дівчина напенев, якщо суто для сексу - тоді бажано, щоб вона вже на першому побаченні дала те, що від неї хочуть. Якщо то кохання, то не так і важливо коли.
Буває так, що дорослий чоловік може чекати скільки треба, аби не злякати дівчини.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: середа березня 08, 2006 2:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Хм... Тоді питання, яке не зовсім зачіпає тему щастя. А коли ж тоді давати? Між дівчат дуже часто ходять чутки і є певні стереотипи, що я надто скоро здатись, то дівчину після того хлопець не на довго захоче. Це мотивується ніби, от така-сяка вона ж напенев не тільки переді мною так швидко ноги розставляє... Вибачте за грубощі. Коли ж тоді їх розставляти, щоб усі були задоволені?

я отношусь к раскрепоещенному ти открытому типу парней. которые
не "парятся" долго по етому поводу..я могу заняться сексом с девушкорй хоть и на первом свидании... не проблема, только вот девушек таких мало. которые на такое согласяться! правильно, они подумают: он посчитает. что я какая то шалава и всем даю. конешно ето стереотип,с которым надо активно бороться!
Цитата:
Якщо то кохання, то не так і важливо коли.
Буває так, що дорослий чоловік може чекати скільки треба, аби не злякати дівчини.

да, конешно, если между парепм и девушкой есть какие то чувства то это конешно же закончится сексом.... вобще я гдето читал, чтто если девушка "отдаеться" парню, значит она ему доверят! вот!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 04, 2006 10:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
вобще я гдето читал, чтто если девушка "отдаеться" парню, значит она ему доверят! вот!

І де ж це ти таке читав? А як тоді пояснити секс на одну ніч, коли після нього розбіглись і знати не хочуть про один одного? Де ж тут довіра?
Довіряють з певним часом, а якщо "дають" на першому, другому побаченні, то це зовсім інше. Швидше задоволення власних фізичних потреб, чи цікавість, але не довіра.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 06, 2006 10:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дівчина, що плюбляє пити кислоту написав:
А як тоді пояснити секс на одну ніч, коли після нього розбіглись і знати не хочуть про один одного? Де ж тут довіра?
Довіряють з певним часом, а якщо "дають" на першому, другому побаченні, то це зовсім інше. Швидше задоволення власних фізичних потреб, чи цікавість, але не довіра.

100%-во погоджуюсь! Ну, можливо, якщо ризиковий - без презервативів, і то, мабуть, 1:100!
Slowshadow написав:
вобще я гдето читал, чтто если девушка "отдаеться" парню, значит она ему доверят! вот!

Розуміння таких речей приходить з часом, з досвідом(якщо так \можна висловитись), такого не начитаєшся!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 2 з 7

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові