На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
За для чого я живу?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 07, 2006 12:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:
вобще я гдето читал, чтто если девушка "отдаеться" парню, значит она ему доверят! вот!

І де ж це ти таке читав? А як тоді пояснити секс на одну ніч, коли після нього розбіглись і знати не хочуть про один одного? Де ж тут довіра?
Довіряють з певним часом, а якщо "дають" на першому, другому побаченні, то це зовсім інше. Швидше задоволення власних фізичних потреб, чи цікавість, але не довіра.

в данном случае я говорил, про нормальные серьезщные отношения. а не просто перепихон на одну ночь! конешно, перепихон случаеться чаще, но я считаю, елси девушка увлекаеться "сексом на 1 ночь", то ето просто "подстилка", с которой общаться - неуважать себя!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 13, 2006 7:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

но я считаю, елси девушка увлекаеться "сексом на 1 ночь", то ето просто "подстилка", с которой общаться - неуважать себя!

Мені здається, що ти як раз і висловлював та відстоював думку, що таких дівчат так називати не можна. Хіба не так? Сам ти не проти "перепіхону" на одну ніч?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота квітня 15, 2006 11:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Мені здається, що ти як раз і висловлював та відстоював думку, що таких дівчат так називати не можна. Хіба не так? Сам ти не проти "перепіхону" на одну ніч?

на 1 ночь конешно можно, .. я гоорил про случай, когда парни начинают встречатьс я с аткими девушками.. вот етого я не переношу!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 16, 2006 7:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

на 1 ночь конешно можно, .. я гоорил про случай, когда парни начинают встречатьс я с аткими девушками.. вот етого я не переношу!

Хм! Отже, поюзати і викинути можна, а то поюзати і зустрічатись не можна... Як так?
Хіба такі дівчата не люди? Може і вони просто таким способом шукають собі єдиного і коханого?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 16, 2006 4:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:

на 1 ночь конешно можно, .. я гоорил про случай, когда парни начинают встречатьс я с аткими девушками.. вот етого я не переношу!

Хм! Отже, поюзати і викинути можна, а то поюзати і зустрічатись не можна... Як так?
Хіба такі дівчата не люди? Може і вони просто таким способом шукають собі єдиного і коханого?

может и ищут, а может и нет.. тут надо уже смотреть по обстоятельствам... все зависит от девушки.. некоторые становяться шлюхами как бы "специально", а некоторые совсем случайно попадают... я не спорю, что и среди них есть такие девушки, котрые ищут любовь.. ну елси бы такая попалась.. ну не знаю... сразу бы я не предложил ей встречаться.. посмотрел бы, ка кона ко мне относиться.. и т.д. а там бы уже решили!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 17, 2006 3:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Хм! Отже, поюзати і викинути можна, а то поюзати і зустрічатись не можна... Як так?
Хіба такі дівчата не люди? Може і вони просто таким способом шукають собі єдиного і коханого?


дівчата люди, але такі яких постійно юзають всі кому заманеться не кожному до смаку....
тут я на боці Слоушадова :) я б так не зміг
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 7:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:


дівчата люди, але такі яких постійно юзають всі кому заманеться не кожному до смаку....
тут я на боці Слоушадова :) я б так не зміг

Я то розумію. Але, отак поюзати і викинути ти можеш? Ніяких вгризень совісті? Так має бути? Давайте тоді розберемось, а чому їх постійно юзають? Яка причина? Ваша точка зору, прошу. Цікаво. Question
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 9:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дівчата себе не цінують, якщо погоджуются з тезою, що їх юзають, а хлопчаки - юзери!
Тут все залежить від людини!
І ще одне:
Що достамену означає поюзати - поїба*ись і розстались?
А мені здається, що не так все просто!
Ї ще одне:
Любов - зла, а козлам...
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 4:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Я то розумію. Але, отак поюзати і викинути ти можеш? Ніяких вгризень совісті? Так має бути? Давайте тоді розберемось, а чому їх постійно юзають? Яка причина? Ваша точка зору, прошу. Цікаво. Question



знаєш, на один раз теж по -різному буває.... але коли за один вечір із кількома, а іноді одночасно то інша справа.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 8:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:



знаєш, на один раз теж по -різному буває.... але коли за один вечір із кількома, а іноді одночасно то інша справа.

А може дівчина поексперементувати любить? Хіба то є погано?
Може просто, є певний стереотип, що отакі експерементаторши постійно того хочуть і не виключення, що ви будете не пеші і не останні у їх житті. А чоловіки так того хочуть...
А взагалі, знаючи дорослих чоловіків, то один мені казав, що він любить коли коло нього вільна пташка. Це його і приваблює, що вона літає де хоче, але якщо вона з ним, то значить з ним їй найкраще. А ви як думаєте?
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: середа травня 17, 2006 8:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

А може дівчина поексперементувати любить? Хіба то є погано?
Може просто, є певний стереотип, що отакі експерементаторши постійно того хочуть і не виключення, що ви будете не пеші і не останні у їх житті. А чоловіки так того хочуть...
А взагалі, знаючи дорослих чоловіків, то один мені казав, що він любить коли коло нього вільна пташка. Це його і приваблює, що вона літає де хоче, але якщо вона з ним, то значить з ним їй найкраще. А ви як думаєте?


мені б така експерементаторка була не потрібна :)

А щодо дорослих чоловіків і їх уподобань.... не знаю.... принаймі на тому етапі життя на якому я знаходжусь така позиція мені не підходить.
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2006 12:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
ingvar написав:


дівчата люди, але такі яких постійно юзають всі кому заманеться не кожному до смаку....
тут я на боці Слоушадова :) я б так не зміг

Я то розумію. Але, отак поюзати і викинути ти можеш? Ніяких вгризень совісті? Так має бути? Давайте тоді розберемось, а чому їх постійно юзають? Яка причина? Ваша точка зору, прошу. Цікаво. Question

Просто девушки разные поадаються.. некоторым нравится, что их юзают... они считают, что так и должно быть и что в этом нету ничего плохого.... но елси с другой стороны посудить, то они превращаються просто в "подстилки!"
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2006 9:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Slowshadow"]
А як тобі думка дорослого чоловіка, про вільну пташку, підходить, чи ні? Wink
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 19, 2006 2:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:

А як тобі думка дорослого чоловіка, про вільну пташку, підходить, чи ні? Wink

про свободную птицу мужчину или женщину?
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Valeron
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 19.05.06
Повідомлень: 151
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: субота травня 20, 2006 12:12 pm    Тема повідомлення: Re: За для чого я живу? Відповісти цитуючи

Євген написав:
Хоча б раз у житті людина ставила собі таке питання.Цікаво дізнатись=))

Я на другом форуме создал почти такую же тему только она у меня называлась немного по другому!У меня было так:"В чем смысл жизни?"
И ты знаешь было много мнений и не кто точно так и не дал ответа на этот вопрос!И каждый живет для чего и не зная для чего!Я думаю,что если мы узнаем для чего мы на этой земле то дальше уже будет не интересно жить!а так мы всегда в поисках того чего нам не хватает!:)))))
_________________
Ошибки не учат и время не лечит!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Сторінка 3 з 7

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові