На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Дуже цікаво дізнатись...
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2005 1:41 pm    Тема повідомлення: Дуже цікаво дізнатись... Відповісти цитуючи

Люди, от є таке питаннячко. Дуже цікаво було б дізнатись, що ви всі слухаєте, коли на серці важко, коли душа болить, коли просто поганий настрій... Коли депрессія, одним словом
Хотілося б поспілкуватись на цю тему Wink
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2005 1:45 pm    Тема повідомлення: Re: Дуже цікаво дізнатись... Відповісти цитуючи

alfa-centavra написав:
Люди, от є таке питаннячко. Дуже цікаво було б дізнатись, що ви всі слухаєте, коли на серці важко, коли душа болить, коли просто поганий настрій... Коли депрессія, одним словом
Хотілося б поспілкуватись на цю тему Wink


Я сумні українські чи югославські, сербо-хорватьскі пісні
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2005 2:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тут буває два варітнти або щось сумне і помираюче, або навпаки рок у стилі всіх уб'ю і всіх поріжу.
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2005 2:11 pm    Тема повідомлення: Re: Дуже цікаво дізнатись... Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Я сумні українські чи югославські, сербо-хорватьскі пісні


І що, допомагає? Чи навпаки, стає ще сумніше?
Просто є варіанти, навіщо слухати музику: щоб позбавитись депрессії, чи навпаки, загрузитись ще більше.

Цікаво, яка музика допомагає в обох випадках.
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2005 2:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

James написав:
Тут буває два варітнти або щось сумне і помираюче, або навпаки рок у стилі всіх уб'ю і всіх поріжу.


А наприклад?
В мене також. Щодо "сумного, помираючого", можу послухати HIM, деякі теми Evanescence...
А от коли хочеться вирватись з сумного настрою, чи коли він такий, що насправді хочеться когось вбити, тоді вже йде Manson і щось подібне.
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: субота липня 02, 2005 11:41 am    Тема повідомлення: Re: Дуже цікаво дізнатись... Відповісти цитуючи

alfa-centavra написав:
ingvar написав:
Я сумні українські чи югославські, сербо-хорватьскі пісні


І що, допомагає? Чи навпаки, стає ще сумніше?
Просто є варіанти, навіщо слухати музику: щоб позбавитись депрессії, чи навпаки, загрузитись ще більше.

Цікаво, яка музика допомагає в обох випадках.


Просто коли маю такий настрій веселитися і не хочется, це просто допомагаю розслабитись, можливо посумувати. Це теж корисно :))
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: неділя липня 03, 2005 5:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А от наприклад мені коли сумно і за вікном ллє дощ подобаеться слухати
Status Quo -In the army now
R.E.M.-Losing my religion
Зе вйо-Зорі
Коли їх слухаю відчуваю ностальгію за дитинством(сам не знаю чому)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 04, 2005 9:47 am    Тема повідомлення: Re: Дуже цікаво дізнатись... Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Просто коли маю такий настрій веселитися і не хочется, це просто допомагаю розслабитись, можливо посумувати. Це теж корисно :))


Це точно. Посумувати іноді хочеться... Навіть пожаліти себе. Ось так посидиш перед вікном з чашкою кави, послухаєш щось на зразок Secret Garden (до речі, якщо не чув, раджу послухати). Дивишся, а вже і легше.
А взагалі краще не сумувати Very Happy
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: понеділок липня 04, 2005 10:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чувачок написав:
А от наприклад мені коли сумно і за вікном ллє дощ подобаеться слухати
Status Quo -In the army now
R.E.M.-Losing my religion
Зе вйо-Зорі
Коли їх слухаю відчуваю ностальгію за дитинством(сам не знаю чому)


От, що правда, то правда. Ці пісні (за винятком останньої - її не чула) якось пов*язані з дитинством. Одразу якісь спогади... У мене ще те ж саме з піснею The Cranberries - Zombie
А з дощем у мене взагалі цікаві стосунки:) Мабуть, більша частина всього хорошого, що відбувалось в моєму житті, відбувалось в дощ. І один з таких спогадів у мене пов*язаний з Metallica - Nothing Else Matters.
Догори
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 04, 2005 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чувачок написав:
А от наприклад мені коли сумно і за вікном ллє дощ подобаеться слухати
Status Quo -In the army now
R.E.M.-Losing my religion
Зе вйо-Зорі
Коли їх слухаю відчуваю ностальгію за дитинством(сам не знаю чому)


От, що правда, то правда. Ці пісні (за винятком останньої - її не чула) якось пов*язані з дитинством. Одразу якісь спогади... У мене ще те ж саме з піснею The Cranberries - Zombie
А з дощем у мене взагалі цікаві стосунки:) Мабуть, більша частина всього хорошого, що відбувалось в моєму житті, відбувалось в дощ. І один з таких спогадів у мене пов*язаний з Metallica - Nothing Else Matters.
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 04, 2005 4:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в такі моменти слухаю старі альбоми Скрябіна... Ще можу слхути Moby і Papa Roach.
А взагалі мати хороший настрій, тоді і жити буде веселіше!
Люди давайте посміхатись! Laughing Laughing Laughing
І життя буде як у Казці!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 05, 2005 12:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тут трохи повторюся, але неварто коли погано слухати сумне і ліричне, бо від того робиться ще гірше (САМ ТАКИМ СИЛЬНО СТРАЖДАВ і слухав Enya, Era, A-ha, Fata Morgana). Коли погано варто пройтися парком чи сквером і разів з 200 повторити фразу "Не все так погано в нашому домі...". Діє.
Потім зважити усі "за" і "проти" і дійти висновку, що "за" перемагає нокаутом вже у 2 раунді. Неварто сумувати, народ! Що може таке статися, щоб через нього рвати собі нерви?

"Друже, не журись!
З нами веселись!
Так за нею побиватись?
А хай йому біс!..."
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 05, 2005 9:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:
Я в такі моменти слухаю старі альбоми Скрябіна... Ще можу слхути Moby і Papa Roach.
А взагалі мати хороший настрій, тоді і жити буде веселіше!
Люди давайте посміхатись! Laughing Laughing Laughing
І життя буде як у Казці!


Мені здається, під Papa Roach взагалі сумувати неможна Very Happy Навіть коли на душі погано, починаєш слухати, наприклад, She loves me not, і після перших двох рядків підриваєшся і починаєш скакати Shocked

А Скрябіна у мене нажаль тільки один альбом "Натура", але там дуже класні пісні! Я його слухаю, просто насолоджуючись якісною музикою, дуже красивими текстами і, звичайно, голосом Кузьми.
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 05, 2005 9:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Коли погано варто пройтися парком чи сквером і разів з 200 повторити фразу "Не все так погано в нашому домі...". Діє.
Потім зважити усі "за" і "проти" і дійти висновку, що "за" перемагає нокаутом вже у 2 раунді. Неварто сумувати, народ! Що може таке статися, щоб через нього рвати собі нерви?


Хотілося б, щоб усе було так легко... А якщо "проти" перемагає нокаутом з першого удару?

Сумувати, звичайно ж, не варто Smile До того ж, на море скоро Cool
Але находить іноді. Ну що ж, буду ходити ввечері по пляжу і повторювати, що "не все так погано..." Very Happy
Будемо сподіватись, що таки допоможе Smile Скажу тобі тоді велике людське "спасибі" Wink

"Іди тусуйся! Мені остогидло
Чути твоє постійне ниття!
Іди тусуйся! Мені ти набридла!
Я хочу пожити нормальним життям!" Twisted Evil

Ти правий, воно таки того не варте Wink
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 05, 2005 11:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Я тут трохи повторюся, але неварто коли погано слухати сумне і ліричне, бо від того робиться ще гірше (САМ ТАКИМ СИЛЬНО СТРАЖДАВ і слухав Enya, Era, A-ha, Fata Morgana). Коли погано варто пройтися парком чи сквером і разів з 200 повторити фразу "Не все так погано в нашому домі...". Діє.
Потім зважити усі "за" і "проти" і дійти висновку, що "за" перемагає нокаутом вже у 2 раунді. Неварто сумувати, народ! Що може таке статися, щоб через нього рвати собі нерви?

"Друже, не журись!
З нами веселись!
Так за нею побиватись?
А хай йому біс!..."


Я не згодний, інколи ж нехочеться веселитися. От наприклад, дівчина уїхала на ціле літо. Таких прикладів може бути багато. НЕ в тому справа що погано все чи ще щось. Просто трохи сумновастенько
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові