На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Дуже цікаво дізнатись...
Перейти до сторінки назад  1, 2
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 05, 2005 10:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:

Я не згодний, інколи ж нехочеться веселитися. От наприклад, дівчина уїхала на ціле літо. Таких прикладів може бути багато. НЕ в тому справа що погано все чи ще щось. Просто трохи сумновастенько


Ну, поїхала. І шо? Думай, що там їй добре. Бо як сумуватимеш, то однак нічого не зміниш, будуть лише неприємні думки та емоції. веселитися не обов'язково - звичайний стан і цього досить. А про сумування, бо воно так просто є, то я розумію(Я не маю дівчини, а всі навколо друзі мають і мені від того непособі, та все буде пучком - я ж не найгірший на планеті?)

І пам'ятайте одвічну істину:
"Якщо вже незалишилося жодних шансів(на щось),
То є ще шанс, що вони з'являться!!!" Razz
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: середа липня 06, 2005 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Я не згодний, інколи ж нехочеться веселитися. От наприклад, дівчина уїхала на ціле літо. Таких прикладів може бути багато. НЕ в тому справа що погано все чи ще щось. Просто трохи сумновастенько


Ну тут трохи інша ситуація. Так, дівчина поїхала, але ж не назавжди Smile Вона ж тебе не покинула:)
До того ж такий сум - це ж не чорна меланхолія і не депрессія...
У першому випадку можна і посумувати, а от у другому... Треба якнайшвидше цього стану позбавлятись. Засоби можуть бути різні Twisted Evil
А от трохи посумувати іноді можна... Але це має бути "світлий" сум, бо "темний" роз*їдає з середини Crying or Very sad
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: середа липня 06, 2005 10:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Я не маю дівчини, а всі навколо друзі мають і мені від того непособі, та все буде пучком - я ж не найгірший на планеті?
І пам'ятайте одвічну істину:
"Якщо вже незалишилося жодних шансів(на щось),
То є ще шанс, що вони з'являться!!!" Razz


Те, що у всіх є дівчата, а у тебе немає - це взагалі нормальна ситуация. Тебе це ніяким чином не має напрягати. Вибач, що лізу не в свою справу Embarassed
А щодо шансів... Цікавий вислів Smile Відчуваю, скоро почну твої розумні думки записувати Very Happy
Прийшов на пам*ять фільм "Тупой и еще тупее", якщо пам*ятаєш там був такий момент:
"У менеє шанс, хоча б один з тисячі?"
"Я думаю, один з мільйона..."
"Ага, так у мене є шанс!!!"
Мені здається, так і треба до всього ставитись Smile Хоч один з мільйона, але ж є! Wink
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: середа липня 06, 2005 8:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Центавра, ви мені лестите! Embarassed
Загалом те що я немаю дівчини показує або який я класний, або ж який я жахливий!
Або я класний або одне з двох!

Фільма "Тупий і ще тупіший" - класний!!!!
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Mashen'ka
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 10.07.05
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: неділя липня 10, 2005 6:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dobrogo ranky, shanovni :)
Kolu meni dyje cymno, to meni podobaet'sya slyxati pis'ni Oleksandra Dol'skogo, the Cranberries ta Okean El'zi. Ale yse tze ya slyxayu til'ki todi, koli xo4et'sya troshku posymyvatu. Vzagali , yak govoryat':
Yse munae, ya lito
Yse munae, ya osin'
Y tebe nemae vidpovidei
Y mene nemae zaputan'

(vlasnui pereklad), proba4te za pomulku. Xloptzi ta div4ata ne tyrbyites;, yse byde garazd, navit' yakjo zaraz yakas' tam problema vugluadae neskin4ennoyu.Trumaites':)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
alfa-centavra
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 29.06.05
Повідомлень: 22

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 19, 2005 8:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Chumachok написав:
Центавра, ви мені лестите! Embarassed
Загалом те що я немаю дівчини показує або який я класний, або ж який я жахливий!
Або я класний або одне з двох!


Думаю, перший варiант краще Wink Та й взагалi, не треба себе недооцiнювати Very Happy
От, до речi, з*iздила на море, походила по пляжу... I зрозумiла, що насправдi, "не все так погано..." Cool От тепер, як обiцяла, кажу велике людське СПАСИБI Very Happy

Chumachok написав:
Фільма "Тупий і ще тупіший" - класний!!!!


Це точно. Суперовi моменти! Наприклад:
"Це що, лижi?"
"Так"
"Вашi?"
"Так"
"Що, обидвi?!!!" Laughing
_________________
Можливо в цьому світі ти лише людина, але для когось ти - весь світ.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Пісні, які Ви шукаєте Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові