На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
"Свіжа кров"...
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
bonya
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 11.03.05
Повідомлень: 33
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота серпня 13, 2005 12:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мене досить проперла БажАна .... Яка в них солістка мммм.......Wink
Тай голос нічогенький =) Її б та в якийсь gothic metal гурт - ціни б їй не було Wink
Принаймні музика з притензією на рок ... Не знаю щодо
Цитата:
,зараз дуже багато подібних гуртів

Був би дуже вдячний , аби Чувачок назвав ці гурти...

А журі дійсно лайно ... Сидять всілякі попсюки , і вчать людей , як треба "заробляти гроші" ... Тій же БажАні закидали "погану дикцію" що взагалі абсурд ... А Пономарьов пропонував їм "спробувати себе в поп музиці" . Я б за такі поради вбивав ...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: субота серпня 13, 2005 9:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

bonya написав:
Мене досить проперла БажАна .... Яка в них солістка мммм.......Wink
Тай голос нічогенький =) Її б та в якийсь gothic metal гурт - ціни б їй не було Wink
Принаймні музика з притензією на рок ... Не знаю щодо
Цитата:
,зараз дуже багато подібних гуртів

Був би дуже вдячний , аби Чувачок назвав ці гурти...


Ну хоча б взяти "Перлини сезону" які пройшли
нещодавно,то як на мене там були гурти,від яких
БажАна нічим не відрізняється.
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: субота серпня 13, 2005 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Лері Він взагалі лошара

І сидіть такий весь із себе, ніби така ЗІРКА. Кастрата кусок, тьфу Evil or Very Mad


З цим ЛОШАРОЮ в одній групі вчився мі вчитель з англійської Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 16, 2005 9:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чувачок написав:
ingvar написав:
Лері Він взагалі лошара

І сидіть такий весь із себе, ніби така ЗІРКА. Кастрата кусок, тьфу Evil or Very Mad


З цим ЛОШАРОЮ в одній групі вчився мі вчитель з англійської Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy


розумієш в чому фішка. Коли людина працює і знає собі вартість і веде себе відповідно, то нормально. Приклад: ОЕ, Зібров, Павлік, Плач Єремії, Друга рікі та інші.
А є ненормально, коли люді нуль без палочки а таке себе корчать ніби такі вже зірки, що обісратись можна, таких гадів я відиляю: Скрябін, Могилевська, Лері Він та Ані Лорак, багато інших
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Чувачок
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 22.06.05
Повідомлень: 182
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 16, 2005 2:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ingvar,I completely agree with your argument.
_________________
Війни міняються,незмінними є лише солдати...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Dorialan
Гість





ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 14, 2005 12:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ingvar написав:
Чувачок написав:
Їхня музика нічим не відрізняється від інших гуртів яких дуже багато.
Їм би якись свій стиль і все було б гаразд


Вони працюють, і якщо до цього часу вони не мають своїх рис музики, то це зовсім не значить що цього не станеться ніколи. Творчість треба поважати


думал расписать этот вопрос, но лучше скажу лаконично: Даже великие гении Radiohead не с 1го альбома стали оригинальными... а мы над своим первым только работаем и никто еще не слышал сложный неформантый материал нашей группы... Wink

а популярность как не крути зависит от денег, то ли они будут у группы, то ли их в группу "вложат"... без денег даже инструментов не достанешь :)

Дори, группа "Бажана", гитара...
Догори
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 17, 2005 7:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Dorialan написав:

думал расписать этот вопрос, но лучше скажу лаконично: Даже великие гении Radiohead не с 1го альбома стали оригинальными... а мы над своим первым только работаем и никто еще не слышал сложный неформантый материал нашей группы... Wink

а популярность как не крути зависит от денег, то ли они будут у группы, то ли их в группу "вложат"... без денег даже инструментов не достанешь :)

Дори, группа "Бажана", гитара...


поважаю Wink
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Dorialan
Гість





ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 17, 2005 11:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чувачок написав:

Ну хоча б взяти "Перлини сезону" які пройшли
нещодавно,то як на мене там були гурти,від яких
БажАна нічим не відрізняється.


Сорри, но это просто смешно... между группами "Антитіла", "Причаман", "Бажана", "Кореа", "Їжачки" и т.д. много общего?! Razz

З.Ы. примеры, батенька, примеры...
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: субота жовтня 22, 2005 12:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

привіт всім!Я тут новенька але сказати можу ОГОГОГО скільки...мої досить непогані друзі,гурт "Помаранч" брав участь у цьому проєкті!І я точно знаю,що хлопці не платили ні копійки,просто працювали вони як вдарені!Вони виграли Перлини сезону,постійно концертують,доречі,хто хоче дізнатися більше про цей гурт загляніть на сайт Помаранча за адресою http://pomaranch.name там є багато цікавого про них!А ще мій саксофоніст грав колись з "Бажаною" ну особисто мені вона не подобається,сипу багато в голосі... Cool [/img]
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові