На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Позиція MEDALMUSIC.COM.UA
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа серпня 18, 2004 6:15 am    Тема повідомлення: Позиція MEDALMUSIC.COM.UA Відповісти цитуючи

Звернення до українського народу.

Україна входить у вирішальну фазу її розвитку. Від того, який шлях руху МИ виберемо залежить наше майбутнє, майбутнє наших дітей.
Україна невперше входить у таку фазу. До таких періодів можна віднести Пересялевську Раду, Російсько-Шведську війну у 18 ст., створення УНР в 1918 році, Визвольну боротьбу УПА, створення незалежної України. Незавжди ця боротьба приносила НАМ успіх.
Прийшов час зробити переломний крок вперед.
Так, Україна демократична, незалежна держава. Але чи влаштовує ВАС рівень життя, який для НАС створила псевдодемократична влада. МИ 13 років живемо у незалежній Україні. Пора зробити крок вперед.
Таким кроком має стати перемога на президентських виборах людини, яка може здійснити справжні перетворення.
За роки перебування на посаді Президента Кучми на Україні було створено злодійсько-оліграхічний режим. Як наслідок прем'єр-міністр - колишній зек (чому колишній, він і зараз таким є, незважаючи на всі старання іміджмейкерів, піарщиків тощо) Янукович та його команда.
Звичайно для того, щоб зберегти існуючий лад буде кинуто величезний адмінресурс. НАШИМ обов'язком є забезпечити проведення ЧЕСНИХ виборів, а також чітко висловити свою позицію.
Тож всі хто пречесні до сайту WWW.MEDALMUSIC.COM.UA: адміни, відвідувачі, партнерські сайти та друзі виступають з підтримкою В.А. Ющенко як кандидата у Президента України. Саме з його іменем МИ пов'язуємо перспективи подальшого розвитку України.
ВАШИМ обов'язковом є прийти на вибори і висловити свою думку - позицію справжнього українця.
Слава Україні!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 19, 2004 12:57 am    Тема повідомлення: Звернення до українського народу Відповісти цитуючи

Admin я з тобою на сто відсотків згідний, що до влади повинна прийти людина, яка буде дбати не про свій власний гаманець, а про народ рідний.
Героям слава!

P.S
Вітаю з приїздом!!!
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 19, 2004 5:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Повністю погоджуюся і надіюся, що український народ зробить правильний вибір Exclamation
Щодо себе, то я ще приблизно 3 роки назад (а може й раніше) вирішив, що буду голосувати за Ющенко і вірю, що це саме та людина яка потрібна Україні Cool
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: субота серпня 21, 2004 1:02 am    Тема повідомлення: Звернення до українського народу Відповісти цитуючи

#UA# повністю з тобою згідний, за Ющенка я на сто відсотків через двацить хоч і через трицять всерівно на сто відсотків Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Іван
Гість





ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 7:09 am    Тема повідомлення: За Україну! Відповісти цитуючи

Без калашнікавих нам волю не бачити. Жовтневи вибори-останні на наступні х десяткі років. Донецька(чи правильно Данєцкая) мафія просто так фраєрам та лохам не дасться.
ТАК ДОВЕДЕМО Ж ЇМ ТА ВСЬОМУ СВІТУ ЩО МИ ТЕЖ ЛЮДИ! ЩО МИ КРУТІЙЩІ ЗА "ДАНЄЦКІХ"!
Ці "вибори"-не вибори! А один з останнів(!)боїв поміж разграбленою, пригніченою Україною та московськими загарбникамі з тими дикіми червоно-ординцями.
Але не має страшнійшої за тої що загнана в кут.
Слава Україні!
Героям Слава!
Догори
Гість






ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 11:29 am    Тема повідомлення: Я с вами не согласен Відповісти цитуючи

Янукович президент.
Кучма премьер-министр.

Так будет, а почему, то вам что-то объяснять бесполезно, вы живете в какомто другом мире. Все построено на деньгах и должны быть руки в которые ими управляют.
Зачем нам Америка, которая считает нас азиатами, страной третьего мира, и будет использовать по полной наши ресурсы, все деньги потекут в Америку, хотите стать колонией Америки? От кого вы собираетесь освобождаться с автоматом? Вы свободный человек, приезжайте в Донецк и зарабатывайте деньги, они всем достаются одинаково тяжело, халявы давно нет.

Я родился и рос разговаривая на русском языке, Украина моя родина. Можно было и сделать русскоязычную версию сайта и добавить больше русских песен.
Догори
Іван
Гість





ПовідомленняНаписане: субота вересня 11, 2004 7:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А зараз пане, прийдеться вам вчити країнську мову. Бо ми Україну без боя не здамо! А не подобається-ви знаєте де схід. А америку так само пошлемо як і ваш московській каганат. Довго ви їздили на нашіх шиях. Але терпець може урватися. Снаперів на них немає. Почекайте пане, найде коса на камінь, і тоді ні кремлівськи мури москви ні болота пітербургу,ні навіть "данєцкіє" вам не допоможуть. Заберемо назад землю Новгородську.
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 12, 2004 6:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Краще бути колонією США, ніж Росії.
А взагалі краще бути самостійними!!!
Не залежити ні від москалів ні від янкі.
Янукович не буде президентом!!!
Кучма буде в тюрмі!!!
Ми живемо у такому ж світі як і ви, тільки цивілізованішому.
Ми Європа, а Донбас - це Азія.
Нехай мене називають бандерівцем, западенцем.
Мені приємно. Це позиція справжнього українця.
Як ви можите називати українцем, якщо не знаєте української мови і не хочете її вивчати.
Будуть при владі націоналісти і укр. мова буде звучати всюди!!!
І зараз прогрес є.
Сьогодні був футбол і фани Динамо співали разом з нашими:
Батько Бандера ще до нас приїде...
Москалів на ножі, на ножі.
Ось так. Мені було приємно.
Питання - Янукович зек чи не зек?
Вам потрібен президент, який сидів у тюрмі?
Мені ні!
Чим вам не подобається Ющенко?
Російської версії сайту не буде. Російських пісень більше теж не буде.
Це іноземна мова, і я її не знаю.
Так само на сайт зайде якийсь чучмек, я що повинен сайт перекладати на чучмецьку мову?
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Medved
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 06.09.04
Повідомлень: 55
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2004 1:39 am    Тема повідомлення: Позиція MEDALMUSIC.COM.UA Відповісти цитуючи

Ти москалю француватий пензлюй до своїх москалюків.
ТИ хоча б повстидався говорити що ти живеш в Україні
Невже ти такий тупий що не можеш Українську мову вивчити, живучи в Україні.
Чому це ми маємо переходити на твою мову, ми тут всі спілкуємося рідною, державною мовою.
І.Франко сказав: "Людина, яка переходить на мову співрозмовника, слабохарактерна людина". А справжні українці сильні характером
Хочеш називати себе українцем - говори по українською мовою.
Невже тобі не встидно що росіяни мають свою державу і говорять своєю мовою, а ти як та мавпа використовуєш чужу мову, лягаєш під них, як остання шльондра. Невже у тебе немає ніякої гордості?

Якщо це тобі нічого не дало ну то що ти чучуть тугенький

А МАЙБУТНЄ ЗА НАМИ УКРАЇНЦЯМИ, БАНДЕРІВЦЯМИ, ХОХЛАМИ І ЯК БИ ВИ МОСКАЛЯТА НАС НЕ НАЗИВАЛИ МИ ЖИЛИ ЖИВЕМО І БУДЕМО ЖИТИ!!!!

СЛАВА УКРАЇНІ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа вересня 15, 2004 12:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Ми Європа, а Донбас - це Азія.

Україна- єдина, неподільна країна від Сяну до Дону! Немає азіатського сходу, чи європейського заходу, і не важно якою мовою ти розмовляєш- ти всерівно українець, і рано чи пізно ти це зрозумієш! Ми не повині йти в Європу чи в Азію, Азія це темне минуле, а Європа, як би це смішно не звучало, - світле майбутнє! І ми до нього не підемо, ми його побудуємо в дома, на нашій неньці Україні!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа вересня 15, 2004 12:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якщо вони європейці, то чому вони голосують за зека Януковича?
Чому вони не спілкуються рідною мовою?
Вони що неграмотні?
Чому вони весь час нас тянуть до Росії, в цю ЖОПУ з якої немає вороття?
Справжніми українцями вони стануть за кільканадцять років.
Коли відбудеться зміна поколінь, вимруть ці всі комуняки-мамонти, соціалісти-поху*сти, зеки і т. д. d'oh!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DonCapone
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 23.07.04
Повідомлень: 98
Звідки: Сіцилія

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 19, 2004 3:28 pm    Тема повідомлення: Хороший москаль - мертвий москаль! Відповісти цитуючи

Російських москалів не люблю але терплю. Мене харять уКРАЇНЦІ які розмовляють російською.
_____________________________________________________________
МОСКАЛІ КАЗЛИ
_________________
Гальма придумали боягузи!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
puzo
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 61
Звідки: м.Тернопіль (pоrtugal)

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 21, 2004 10:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Адмін я теж так думаю!!!Україна в європу а не в маскальскую країну!!! А Янукович зек разом з Путіним напевно в одній камері сиділи!!! Laughing Laughing Laughing Exclamation Exclamation Arrow
_________________
Сказав і пішов своєю дорогою.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail MSN
Eddy
Гість





ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 3:14 am    Тема повідомлення: - Відповісти цитуючи

Гей, гей!
Вибачайте, що це таке, вже намагаємось когось із країни вигнати?
Якщо в товариша є громадянство, має право жити в Україні, та право на власну точку зору, тому підіймати такий галас ні до чого.

1. В Україні багато людей, які все своє життя користуються лише російською. Це не їх провина чи навпаки- велике надбання. Так вирішила історія. Їм так зручно і не бачу ніякої користі когось перевчати, бо все одно не схочуть. Та й, доречі, не повинні- в нас країна демократична й у побуті можна розмовляти будь-якою мовою. Якщо їх діти, онуки схочуть- знатимуть обидві мови та користуватимуться українською не гірше за нас. Неможна пройти шлях у 50 років за 5...

2. Кожен громадянин України має право обирати того Президента, якого він схоче. В вас, як власників сайта, є позиція? Добре. Висловили? Ще краще.
Але ж не треба її нав'язувати. Прийшов хтось із протилежною- його розчавити намагаються... Чому? Має право думати інакше. Ви висловили свою точку зору, він свою і можна розійтись з повагою один до одного...

Але це так, лірика.
Щодо мене- голосуватиму проти всіх. Якби Кучма пішов на третій термін- голосував би за нього. І не тому що він такий гарний , тому що нікого краще не бачу. Поясню.
Янукович- явний бандит, що від нього можна чекати?
Ющенко не викликає довіри через близькість з Тимошенко і ко. Якщо він цю компанію витягне на високі посади після обрання (майже впевнений, що так і станеться)- кінець держ.скарбниці- усю розкрадуть...
Інші кандидати може й непогані, але їм на жаль нічого не світить.
Тому нема за кого голосувати. Вибачайте... Sad
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 6:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Навіть не вірится, що в Україні є люди такі як ви, пане Eddy.
Ви напевно зараз сидите в Канаді і попиваєте свій чай, маючи в кишені український паспорт.
Добре, що Ви хоч вважаєте, що Янукововіч бандит
Чесно кажучи Кучма не менший бандит. Навіть не сумнівайтесь. Чи Ви думаєте, що він такий святтеник.
І взагалі якщо говорити про українську політику то бандюгами можна називати всіх.
А в перших рядах будуть відомі вам обличчя
1. Кучма (за 10 років він встиг на красти)
2. Януковіч
3. Суркіс
4. КРАВчук
5. Медведчук
6. Тимошенко (як би мені прикро не було, це так)
7. Всі решта

Ви напевно живете дуже добре, оскільки вас влаштовує кучма.
При владі напевно, маєте все, що вам необхідно. А де ваша совість?
Вона у вас є? Напевно ні.

Цитата:
Але ж не треба її нав'язувати.


Це не ваша справа.
Вам не подобаєтся сайт, валіть звідси, щоб я вас не бачив.
Сидіть на сайті www.kuchma.com чи як він там називається
і пишіть оди кучмі.
Зробили в країні зону і їх все влаштовує. Не буде такого!!!



Цитата:
Ви висловили свою точку зору, він свою і можна розійтись з повагою один до одного...

Я не поважаю людей, які будуть голосувати за Януковіча.


Цитата:
Ющенко не викликає довіри через близькість з Тимошенко і ко.


А кучма викликає довіру? Він же ж співпрацює з
Цитата:
Янукович- явний бандит
?
І як тут бути. Ви суперечете собі. Заганяєтесь на кожному слові
Одним словом Ви неправі!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові