На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Позиція MEDALMUSIC.COM.UA
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Eddy
Гість





ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 4:03 pm    Тема повідомлення: - Відповісти цитуючи

Цитата:
Навіть не вірится, що в Україні є люди такі як ви, пане Eddy.


Майже всі мої знайомі, наприклад. Мені взагалі здається, що відсотків 20 населення проголосують проти всіх, тоді вже доведеться повірити, що такі люди є.

Цитата:
Ви напевно зараз сидите в Канаді і попиваєте свій чай, маючи в кишені український паспорт.


Зовсім ні. Зараз я сиджу у Ізраїлі, як співробітник українського дипломатичного корпусу. Чай- так, попиваю. Такий самий, як завжди попиваю сидячи у Києві. Пашпорт у кишені, так. Але щось не розумію, до чого тут я? Чи ви щось маєте проти чаю чи українського пашпорту? Чи може, якщо я мою гроші на чай- їх мені подарував Кучма, щоб я не голосував за Ющенка?

Цитата:
Добре, що Ви хоч вважаєте, що Янукововіч бандит


Звичайнісенький.
Якщо хтось не вважає- я не стану його гнати із країни чи пхати ногами, бо кожна людина має право бути у омані.

Цитата:
Чесно кажучи Кучма не менший бандит. Навіть не сумнівайтесь. Чи Ви думаєте, що він такий святтеник.


Щодо "не менший"- не знаю, не перевіряв, може й менший, може навіть більший. Якщо він накрав- він принаймні вже має достатньо. А той, хто прийде зараз, лише почте красти.
Але попри все я дуже задоволенний його політичнім та економічним курсом. І якщо пишуть, що в Україні найбільш високий темп зросту економіки у Європі- це не брехня, це так і є. І його це заслуга чи ні- відбувається це під час його президентства.
Із наведенним вами списком згодний, лише хочу підкреслити, що мені Кравчук, наприклад, звжди був дуже симпатичний. Та й Суркіс також, бо він підтримує Динамо Київ.
Але це суб'єктивне...

Цитата:
Ви напевно живете дуже добре, оскільки вас влаштовує кучма. При владі напевно, маєте все, що вам необхідно. А де ваша совість?


Різні часи бували. Зараз непогано, ще років 5 тому- не було грошей на сірники чи хліб...
Щож це ви все про мене та про мене, я ж не Кучма та навіть не Янукович.

Треба розуміти, що всім та одразу краще жити не стане, потрібен час, може бути, багато часу, багато років. Зараз Україна нарешті знайшла вірний курс і треба зробити так, щоб той, хто стане Президентом принаймні не зламав все побудоване його попередниками. А дещо було побудоване- дуже вигідні стосунки з Європою та США, наприклад.
Чи це повинна бути така харизматична та розумна людина, яка навіть покращить наш стан. Такої людини немає, а різниці між Януковичем та Ющенко у плані інтелекту чи харизматичності не бачу.
Доречі, чесність Ющенка- теж велике питання, може бути, йому також є місце у вашому списку...

Цитата:
Це не ваша справа.
Вам не подобаєтся сайт, валіть звідси, щоб я вас не бачив.


Дуже добра манера сперечатися. Хто не зі мною- проти мене, а тому не пішов би він... А ще досить образчик вихованності однієй окремої людини, яка голосуватиме за Ющенка.

Цитата:
Зробили в країні зону і їх все влаштовує. Не буде такого!!!


Я зробив? ))
Якщо ви мали на увазі мене- вибачайтесь, бо я до цього відношення не маю. Народився, вчився, працював за мізерну зарплатню. Як усі. До влади відношення не маю.
Мені щось здається, що "зона", як ви кажете, тут була років 8-10 тому. Зараз стан значно покращився, хоч ще багато чого треба зробити... Тільки я боюсь, що якщо Ющенко (який сам по собі меня навіть симпатичний) прийде до влади, його товариші по партії зроблять у країні саме зону. Що може побудувати той, хто сам стільки часу пробув у зоні?

Цитата:
Я не поважаю людей, які будуть голосувати за Януковіча.


Це залежить від того, хто голосуватиме. Якщо який-небудь вчений, який відпрацював на Україну все життя, проголосує за Януковича- я його поважатиму, хочу мені його вибір буде незврозумілий...
Не можна ж бути максималістом, в кожного свої погляди і якщо вони не суперечать морально-етичним нормам чи чинному законодавству- ми повині їх поважати. Якщо мі взагалі цивілізовані люди...

Цитата:
А кучма викликає довіру? Він же ж співпрацює з
Цитата:
Янукович- явний бандит
?


В мене Тимошенко вікливає ще більше негативних почуттів, ніж Янукович. Це перше.
Друге- Кучма, на мій погляд, досить сильна людина, щоб контролювати тих, хто поряд. Щодо Ющенка- не впевнений, він виглядає занадто м'яким.

Цитата:
І як тут бути. Ви суперечете собі. Заганяєтесь на кожному слові


Щось не помітив але Вам видніше.

Цитата:
Одним словом Ви неправі!

Було б непогано, якби ви були праві. Але щось сумніваюся..

Всього найкращого!
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 6:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Зараз я сиджу у Ізраїлі, як співробітник українського дипломатичного корпусу. Чай- так, попиваю

Одним словом я вас розкусив. До того ж з першої спроби.
Ви справді не відчуваєте того, що відбувається в країні. Ви зажерлись, вам добре і всерівно, що буде далі.
Пийте і далі свій чай, вам його не довго пити.
Вас назад було б непогано повернути, щоб ви відчули всі злидні нашого буденного життя, щоб знали, що таке відсутність свободи слова, хабарництво, низькі пенсії та стипендії.
Питання до вас, ви б змогли прожити на 60 грн в місяць?
Не думаю!
А ми змогли і більше такого не хочемо.
МИ ХОЧЕМО НЕЗАЛЕЖНУ САМОСТІЙНУ УКРАЇНУ, ЗА ЯКУ ВОЮВАЛИ НАШИ ДІДИ В УПА, СИДІЛИ В ТЮРМАХ, ПЕРЕСЛІДУВАЛИСЬ НКВД, СИДІЛИ В СИБІРІ!
МИ ХОЧЕМО, ЩОБ УКРАЇНСЬКА МОВА ГОМОНІЛА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ.
МИ ХОЧЕМО БУТИ ЦИВІЛІЗОВАНИМ ЄВРОПЕЙСЬКИМ НАРОДОМ!!!
Ми досягнемо цього, мирними чи немирними методами.
Злодії будуть сидіти в тюрмах, країною будуть правити чесні і порядні люди!!!

Якщо є 20% таких людей як ви, то мені дуже прикро.
Вас могила виправить.
НЕ ВЖЕ ВИ НЕ РОЗУМІЄТЕ, ЩО кучми, януковічі тянуть нас в болото.
Що ви маєте проти Ющенко?
Те що його підтримує Тимошенко.
О, це сильний аргумент, так само можете сказати, що ви проти Ющенко, тому що він не в Ізраїлі або не п"є з вами чай.
Це все абсурд.
І взагалі, люди які мають таку позицію, як ви викликають у мене відразу. Ви що не маєте позиції в житті?
Чи вам байдуже, що буде далі з Україною?
Ви не українець. Це факт.
Ви так собі напівазіат зі знанням української мови.
Не ображайтесь на мене, але це правда.

А те що Кучма бандит, давно відомо всій Україні, чи вам потрібно знати його номер на зоні, його валютні рахунки в Європі . Не переживайте, його ще посадять.
Чи вам мало записів Мельниченко?
А ви знов не вірите, що вони несфальсифіковані.

Цитата:
мені Кравчук, наприклад, звжди був дуже симпатичний. Та й Суркіс також, бо він підтримує Динамо Київ.

Та вам всі хороші. Лиш би гроші давали.
Може дасьте мені пару мільйонів, я вам на хороший чай дам, для чого вам пити той поганий, що ви зараз п'єте.
Суркіс вам хороший, та це жидяра останя.
Накрав, і тепер утримує Динамо.
Вам і Ахметов має подобтись. В нього теж купа грошей.
А ваш ідеал напевно Білл Гейтс.

Цитата:
Такої людини немає, а різниці між Януковичем та Ющенко у плані інтелекту чи харизматичності не бачу.

Ну приїхали.
Це вже просто верх вашого інтелекту. Мавпу від людини не відрізняти.
Ви хочете щоб країною управляв зек чи банкір-економіст?
Чи вам достатньо купленого(подарованого) звання Пахана.
Я думав у посольстві працюють розумні люди.
Шкода, говориш як зі стіною.

Цитата:
Дуже добра манера сперечатися. Хто не зі мною- проти мене, а тому не пішов би він...

Мій юначий запал не дозволяє з вами говорити по іншому.
Якщо ви не доганяєте, то що я вам винний.
Слава Богу, спільнота цього сайту мене підтримує.
Ви одинак у своїх поглядах, лишайтесь при них.
Будьте впертим як осел і далі. Потім відкривати очі буде пізно.


Я напевно вас образив, що ж поробиш таке життя, власні позиції треба відстоювати всіма методами. Це моя позиція. І я від неї не відступлю!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Eddy
Гість





ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 7:16 pm    Тема повідомлення: - Відповісти цитуючи

Цитата:
Вас назад було б непогано повернути, щоб ви відчули всі злидні нашого буденного життя.


Я тут лише кілька тижнів. Ну поверніть, я сам сумую. Але хто буде робити мою справу? Ви чи може Ющенко?

Цитата:
Питання до вас, ви б змогли прожити на 60 грн в місяць?


Я так жив з матінкою- вчителем протягом 5 років, тому не ВАМ МЕНІ розповідати, ща це є таке- голод. Ті й зараз отримую не так багато...
Якщо ви не розумієте, що так не буває: сьогодні когось обрали і завтра всі отримали нормальні гроші- я не винен.
Доречі, банк, який очолювал ваш економіст, прогорів. І багато людей втратили свої внески... Чому я повинен вірити, що він не повторить цей подвиг, але вже на новій посаді?

Цитата:
Мій юначий запал не дозволяє з вами говорити по іншому.


Тож навчіться розмовляти з людьми ввічливо, потім побалакаємо.

Щодо того, що ви писали далі- я з вами сперечатись не буду, тому що розраховував, що спілкуюся з порядною і вихованою людиною. А спілкуватися з потенційними кримінальниками, антисемітами й ін. вважаю нижче свого достоїнства. До побачення.
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 7:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Але хто буде робити мою справу? Ви чи може Ющенко?

Знайдемо вам заміну.

Вся молодь за Ющенко!!!
А те, що ваші образи вас переповнюють, то що поробиш.
Живіть далі з ними.
Ви так і не відповіли на мої питання.
Це найпростіше - втекти!
Якщо не маєте, що сказати, тоді нам з вами не подорозі, живіть і далі на зоні.
До побачення боягуз!

_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Eddy
Гість





ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 8:35 pm    Тема повідомлення: - Відповісти цитуючи

1. Щоб віповідати, треба бачити запитання. У вашіх останніх 2-х повідомленнях крім образ нема нічого.

2. Розмовляти конструктивно можна з тим, хто знаходиться на одної з тобою стадії еволюцийного розвитку. А з людьми, які размовлять про "протизаконні методи відстоювання думки" та вживають слово "жид" та ін. я не сперечаюсь. Нехай спочатку спілкуватись навчаться.

3. Я ніколи не розмовляю з тими, хто не вважає мене за українця. Бо я ввідав все життя своїй країні, я в ній народився, я в ній і помру, я її люблю. Тому я УКРАЇНЕЦЬ!
Не вам, невихованій людині, вирішувати, ким мені бути.

В мене все.
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 8:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

1. Якщо ви такий щирий українець, то я не розумію вашої байдужої позиції.
Як так можна? Ваша позиція схожа до позиції людини, якій байджуе що буде в цій державі далі.
2. Чим вам не вгодив Ющенко?
3. Якщо ви не розумієте сенсу слів "жид" і т.д. чи не хочете спілкуватись з такими людьми як я, які вживають такі слова, то що я зроблю. Добре, буду суркіса називати злодій, вам легше?
4. Я вибачаюсь за всі образи, які я висловив, це було справді не гарно з мого боку, але мої позиції стосовно виборів незмінні.
5. Так, я стаю невихованим, коли майбутнє моєї Батьківщини в руках людей, яким байдужа ця держава.

Прощу дати відповідь на поставленні мною питання у попередніх повідомленнях.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Eddy
Гість





ПовідомленняНаписане: субота жовтня 02, 2004 9:37 pm    Тема повідомлення: - Відповісти цитуючи

1. Байдужим може вважатись той, хто не йде на вибори взагалі. Хоч і це може лише значити, що його все, що коїться в нас вже ДІСТАЛО. Але чому треба того, хто голосує проти усіх, називати байдужим? А що, свою точку зору мати не можна, якщо вона не збігається з вашій? Я вже на всі! ці питання відповів вище. Але якщо вам важко читати уважно, повторюю:

2. Мене не влаштовує корумпованість і політична безграмотність нинішньої опозиції (як і позиції, але це справа інша) А т.я. є великий шанс, що з приходом Ющенка до влади ця опозиція теж виявиться на керівних посадах - я не хочу сприяти подібній ситуації. З задоволенням би за нього проголосував, якби він не асоціювався з товаришами по партії. Хоча, мене б усе рівно трохи бентежив його невдалий досвід керівництва банком, але ті давні його невдачі можна списати на недосвідченість або тиск зверху.
Повторюю: якщо не хочу голосувати за Ющенко, це не значить, що я за Януковича. НЕМАЄ зараз того кандидата, який би мене хоч якось влаштовував! У нашому вільному суспільстві я маю право обирати, за кого голосувати або не голосувати взагалі? Якщо так- які можуть бути питання?

3. Відносно "жида".
У нас держава інтернаціональна, тому слова, образливі для будь-якої національності, вживати вважаю непристойним. Так що- так, легше. Хоча в правовому суспільстві прийнято свої звинувачення підкріплювати доказово, тому якщо у вас є щось на Суркіса- чекаю доказів. Я погано його знаю, але й чуткам довіряти не звик.

4. Прийнято.

5. При це сказано вище.

Які ще є запитання?
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2004 6:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

1. Зрозуміло ви проти всіх, але ж державу не буде очолювати чоловік на прізвище Проти. Це якась аморфна позиція!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Всерівно буде Президент!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тому вам прийдеться висловити свою думку на чиюсь користь. Чи не так?
2. Чому теперішня опозиція корумпована? Давайте докази!!! Чому у вас Ющенко асоціюється з партійцями Нашої України? У вас же ж Януковіч не асоціюється з суркісами, медведчуками, пінчуками і т.д.
Зараз така політична ситуація, що бути без партії рівнозначно самогубуству. Заклюють.
Тому на даний момент Ющенко згуртвав навколо себе прихильників демократичного розвитку. Можливо їх з натяжкою можна назвати демократами.
Але ж Ющенко має власні позиції і чітко з ними йде впродовж своєї політичної кар'єри. Були у нього слабості, але дрібниці в порівнянні з іншими.
Вам напевно потрібен Ангел-економіст-інтелектуал-порядний.
Це неможливо. Тому повинен бути вибір.
"Жид" - це слово, яке чітко і влучно описує пана Суркіса, як молодшого так і старшого. Ви в курсі, що вони дійсно з єврейської сім'ї, змінили собі імена. Слово має релігійний характер, і розуміє під собою скупих і багатих людей, колись євреїв. Особисто в мене сучасна єврейська нація сильних нарікань не викликає. Звичайно свині, що вигнали Палестинців з їхньої території, але я не буду лізти в цей город, мені свого вистачає.
Але я зрозумів, що ви свій вибір здійснили.
І всі мої намагання щось змінити у вашій позиції до одного місця
Я більше не буду тут розпинатись. Вибачте, маю інші справи.
Заходьте на тижні, інші учасники форуму висловлять свої позиції.
Вони більш врівноважені, може вам щось путяще напишуть.
А з вами спорити не має сенсу, ви всерівно не приймаєте мої докази.

P.S.
ЦЕ відповіді не на всі питання які я поставив.
Дивіться повідомлення від 02 жовтня 2004 18:47, викиньте всі образи які я там написав.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 04, 2004 1:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Але чому треба того, хто голосує проти усіх, називати байдужим

Голосуючи проти всіх ви показуєте своє політичне невіглавство. Так правда в тому, що народ дійсно не є носієм влади, а лише еліта! Вибори - це можливість для народу, для кожного особисто виявити свою прихильність(віддати свій голос) тому чи іншому представнику еліти! Ми стоїмо пред вибором, і його треба зробити, а втікнути від вибору - це найлегше! Слід вибирати менше зло серед усіх(якщо вже так ситуація склалась в суспільстві!
Кожен народ має ту владу на яку заслуговує! Twisted Evil
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 05, 2004 2:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мудрі слова написані Professorn, я з тобою згідний, що потрібно хоч якийсь вибір зробити і вибирати того, хто найменше зла тримає у серці.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
LGVanish
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 28
Звідки: Прикарпаття

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 27, 2004 11:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не погоджусь з тим що, голосуючи проти всіх ви показуєте своє політичне невіглавство. Людина , яка невизначилась зі своїм вибором , або її незадовільняє жоден з кандедатів-- якраз і повинна бути найбільш поважаєма оскільки у вихідний день вона іде на дільницю, і голосує так , щоб її голос не дістався якомусь з фальсифікаторів. Shocked
_________________
НАУКА СИЛА , ЯКА ЗРУЙНУЄ цей СВІТ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Valigura
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 29.09.04
Повідомлень: 71
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 21, 2004 3:36 am    Тема повідомлення: Re: - Відповісти цитуючи

розмова до Eddy ------
Eddy написав:

Мене не влаштовує корумпованість і політична безграмотність нинішньої опозиції

якщо вже на то пішло (я про чекання доказів на рахунок суркіса), то попросив би з твого боку конкретизувати цю твою тезу, і навести декілька фактів до неї... А то, знаєш, складається враження, що ти просто переказуєш такі ж безпідставні за'яви "наших шановних" можновладців.

Eddy написав:

З задоволенням би за нього проголосував, якби він не асоціювався з товаришами по партії.

Цікаво, що це за такі товариші в Ющенка? Вони мабуть ще й корумповані і безграмотні...

На останок:
З чим і з ким в тебе асоціюється Янукович?
_________________
Imperare sibi - maximum imperium est...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 07, 2004 10:47 am    Тема повідомлення: Re: - Відповісти цитуючи

Eddy написав:
1. Щоб віповідати, треба бачити запитання. У вашіх останніх 2-х повідомленнях крім образ нема нічого.

По перше, запитання Вам задали набагато раніше.
Eddy написав:

2. Розмовляти конструктивно можна з тим, хто знаходиться на одної з тобою стадії еволюцийного розвитку. А з людьми, які размовлять про "протизаконні методи відстоювання думки" та вживають слово "жид" та ін. я не сперечаюсь. Нехай спочатку спілкуватись навчаться.

А чому Ви судите про стадії розвитку? Це ще питання, хто де стоїть! (Ви-ж не проти людини, яка не знає навіть писати). А кучмісти та януковичі отже законно розмовляють? і не вживають образливих слів? чи може ви не чули? подивіться хочаб передачі з Донецьку та їхні зїзди - це взагалі бандитизм. А прямий звязок з криміналітетом!!!!!! - до такого ще здається ніодна влада не доходила - ні честі, ні совісті! - з ними Ви розмовляєте! І я думаю, Ви не були серед тих представників України, які висловили недовіру ЦВК? Для цього-ж не потрібно бути за "когось", і Ви нічого не заперечували проти бандитських виборів? - Отож не потрібно тоді розповідати, що Ви проти всіх - Ви своїми діями просто-напросто підтримуєте владу. З ваших слів я розумію, що Ви не заперечуєте проти такої майбутньої влади?
Eddy написав:

3. Я ніколи не розмовляю з тими, хто не вважає мене за українця. Бо я ввідав все життя своїй країні, я в ній народився, я в ній і помру, я її люблю. Тому я УКРАЇНЕЦЬ!
Не вам, невихованій людині, вирішувати, ким мені бути.

Цікаво, а з представниками росії, наприклад, Ви розмовляєте? Адже переважна більшість з них вважає, що такої держави як Україна взагалі не існує, і це тільки придаток до росії. І російський президент, Лужков та ін. явно показали свої імперські наміри - вони Вас явно не вважають за Українця....
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
VampeerCo
Гість





ПовідомленняНаписане: середа грудня 08, 2004 10:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, Админ! Почитал я эту ХРЕНЬ по твоей просьбе. Вот что я Вам скажу, Дорогие Украинцы (я ваш земляк - Полтавская область - могу уточнить если кому нано!): ТАКОЙ несуразицы за всю жизнь не видел - по телику после выборов, и не читал - у вас в форуме! Ну ка кто там следит за Ющенком и его предвыборной программой - скажите мне ЧЕМ ОНА ВАС ПРИВЛЕКАЕТ и что по- вашему мнению РЕАЛЬНО ОСУЩЕСТВИМО? А? Ющенко - это не тот ли который живет в Америке и женат на американке (продался им с головой), а да ведь с ним еще и эта "Леся Украинка" - а не ее ли разыскивает интерпол за крупные хищения и махинации в ВАШЕЙ, пардон НАШЕЙ, стране и не лее ли муж уже сидит (ее тока и спасает дипутатская неприкосновенность!!!). В прочем как и самого Ющенка и его брата, который замешан в Финансовых махинациях в Харькове.
Программа Ющенка, наверно, одна из главных целей - БЕСПЛАТНОЕ ОБУЧЕНИЕ - ХА-ХА-ХА!!! Как можно быть такими глупыми, чтобы поверить в ТАКУЮ сказку - ТАКОГО НЕ БУДЕТ НИКОГДА! Вернее будет, но не для всех, а для избранных!
Ладно это все фигня. Сожалею, что вы не видели ни одной программы, которые показывали в России - благо моя антена позволяет - и зря. Никто его не травил (этоже нано было такое придумать) - это болезнь (названия не помню, но по последствиям схожа с раком кожи), если диагноз верен, то ему не долго осталось.
И про то как Ющенко платит своим людям за организацию всех БЕСПОРЯДКОВ на Майдани - это на зывается "Мы здесь за наши ПРАВА, а не за ДЕНЬГИ!" - Гык, щас лопну от смеха...ой погодите...блин пронесло.
Ах да еще одно, но не последнее. Нука скажите мне ФАНАТИКИ Ющенка - кого вы видели в толпе на МАЙДАНИ? Студенты и дети - т.е. те которые ниче не соображают и которым достаточно, положить в рот сладкую конфетку и сказать МАЛЫШ БУТЬ С НАМИ И ПОЛУЧИШЬ БОЛЬШЕ - и они твои! И напротив ТЫ АДМИН (ты вообще должен быть политически нейтрален хотя бы в твоих владениях, а не разжигать вражду) тех кого называешь КОЗЛАМИ - по сути ТЫ живешь за ИХ деньги! Тока не отнекивайся - ТЫ ЧТО-НИБУДЬ ДОБЫВАЕШЬ ИЛИ ПРОИЗВОДИШЬ - кроме этой чуши что я тут начиталси - НИЧЕГО!!!! Получается, что люди, которым по 30 и выше, которые РАБОТАЮТ на благо Украины, ЭТО КАЗЛЫ как ты сказал и И БЫДЛО как считает вся западная Украина! Да значит их мнение не в счет! Эти люди прожили на свете больше и опытнее всех тех сосунков на МАЙДАНЕ - думаю им виднее кого в ПРИЗИДЕНТЫ избирать, т.е. того КТО РЕАЛЬНО МОЖЕТ ПОМОЧЬ УКРАИНЕ!
Да показывали там ДВУХ дебилов - по другому никак ПРОСТИТЕ! Они были знакомы 3 дня!!! и на МАЙДАНИ поженились и там прошла первая брачная ночь! Таких дураков я еще за всю жизнь не видел!!!
И еще одна мама бросила сына дома в ЕГО ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ и пошла на ваши тупые барикады. Не знаю как тот пацан, но я бы ВОЗНЕНАВИДЕЛ СВОЮ МАМУ за такое - РОДНОГО СЫНА ПРОМЕНЯТЬ на НЕ ИЗВЕСТНО КОГО!!!
Опозиция вся продалась ЗАПАДУ!!! А люди повелись! Тимошенко кричала - МЫ ТУТ НОЧУЕМ ТРИ НОЧИ и НИЧЕГО ЕЩЕ НЕ ЕЛИ! Это она то! Сомневаюсь! Она в это время вместе с Ющенко спокойно спала в 5звездочном отелле - пока вы там морозили свои задницы вместо них!!! Неужели никто этого не понял???
Оппозиция продалась, но ведь славянский народ ОН НЕ ПОДКУПЕН, в этом и ошиблась АМЕРИКА и фонд Сорес! Бендеры - за Ющенка! Канечно, он же За запад! Они всю жизнь туда ездили - нах им Россия? Кто там на Россию наезжал - В РОССИИ хоть живется лучше (ЗАВИСТЬ ВСЕ ЭТО И ВСЕ ТУТ!!!).
Да Янукович сидел - скажите за что? Никто так и не знает за что! За какое-то хулиганство! А Ющенко с Тимошенко такого наворотили, что у них теперь один шанс НЕ ПОПАСТЬ В ТЮРЬМУ - победить на выборах, в противном случае НЕБО В РЕШЕТКУ А ПИДЖАК В ПОЛОСКУ!
Одно поразило - КАКОЙ ЖЕ ТЕРПЕЛИВЫЙ ВЕЛИКИЙ И МОГУЧИЙ СЛАВЯНСКИЙ НАРОД!!! Стоять лицом к врагу и ничего не делая ЖДАТЬ и поддерживать своего ПРЕЗИДЕНТА - Януковича! А бендеры - они и есть бендеры...
Мож кто возразит? Почему так много на МАЙДАНИ народу за Ющенка вы мне ВОЗРАЗИТЕ? Отвечаю - ПОТОМУ ЧТО БЕНДЕРЫ БЫДЛО ПОГОЛОВНОЕ!!! Они же не работают на заводах и на предприятиях, которые нельзя останавливать! Это благодаря им Украина теряет свои деньги а Восточная Украина, которая за Януковича - РАБОТАЕТ, пока вы там на МАЙДАНЕ свои ПРАВА отстаиваете никому не нужные - УКРАИНА для запада важна тока в плане размещеня ВОЕННЫХ баз ближе к РОССИИ и все! В ЕВРОСОЮЗ УКРАИНУ не примут - если кто на это расчитывает. И Америка КСТАТИ вас кормиь за свои бабки КОРМИТЬ НЕ БУДЕТ! НАИВНЫЕ!
Не все как хотелось конечно НАПИСАЛ и не в том порядке, но как есть...

Хотелось бы узнать у тя АДМИН - скока тебе лет? Ты знаешь мне этого бут достаточно!
Догори
VampeerCo
Гість





ПовідомленняНаписане: середа грудня 08, 2004 10:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для ярых ПОКЛОННИКОВ Украины - на украинском разговариваю без проблем - но училси в русской школе!

Хотелось бы ВИДЕТЬ ВАШЕ уважение ДРУГ К ДРУГУ дорогие Земляки - то те козлы и те, а ВЫ что из друго теста сделаны???
УВАЖАЙТЕ СЕБЯ И ДРУГИХ, знайте что ТАКОЕ ЧЕСТЬ И ДОСТОИНСТВО - ТОГДА НАША УКРАИНА ПОДНИМЕТСЯ!

Verka Smerdyuchka - Svyazi net-Internet = RULEZZZ
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 2 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові