На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Позиція MEDALMUSIC.COM.UA
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: середа грудня 08, 2004 11:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

VampeerCo написав:
Ну ка кто там следит за Ющенком и его предвыборной программой - скажите мне ЧЕМ ОНА ВАС ПРИВЛЕКАЕТ и что по- вашему мнению РЕАЛЬНО ОСУЩЕСТВИМО? А?

А ти скажи що правда в януковича?
VampeerCo написав:
Ющенко - это не тот ли который живет в Америке и женат на американке (продался им с головой)

Ти краще скажи про те, що Ющенко ще поки не зміг нічого "продати Америці", оскільки не при владі, а янукович вкрав (ой, продав тобто) Криворіжсталь, Укртрансгаз,.... росії, медведчукам та іншим...
VampeerCo написав:
Сожалею, что вы не видели ни одной программы, которые показывали в России - благо моя антена позволяет - и зря...
Чому ти такий впевнений - в мене парабола ловить багато російських каналів, і те, що там показує імперсько налаштована росія - "бред сумашедшего", обман, і наклеп.
VampeerCo написав:

Нука скажите мне ФАНАТИКИ Ющенка - кого вы видели в толпе на МАЙДАНИ? Студенты и дети
А я був на Майдані, а ти напевне ні... ах, так, ти-ж дивишся російські канали, звідки ти знаєш, хто є на майдані - там до твого відома дуже багато дорослих людей, і поважних людей, до яких тобі дааалеко, як до сонця Very Happy
VampeerCo написав:
Получается, что люди, которым по 30 и выше, которые РАБОТАЮТ на благо Украины, ЭТО КАЗЛЫ как ты сказал и И БЫДЛО как считает вся западная Украина!
Так Західна україна не вважає, промий очі, і по-твоєму на західній Україні люди не працюють?
VampeerCo написав:

ПОТОМУ ЧТО БЕНДЕРЫ БЫДЛО ПОГОЛОВНОЕ!!! Они же не работают на заводах и на предприятиях, которые нельзя останавливать! Это благодаря им Украина теряет свои деньги
Я би тебе назвав відповідно, але не хочу форум хламити... Ти думаєш, що ти кормиш західну Україну?! Доречі, якщо ти не знаєш, то східна Україна отримує дотацій більше, ніж плотить до бюджету... так що про доцільнісь тих заводів я би сильно не патякав, які за януковича жерли гроші платників податків - мої тобто гроші теж! (ось чому ти так тримаєшся за "папу")
VampeerCo написав:
пока вы там на МАЙДАНЕ свои ПРАВА отстаиваете никому не нужные....
Ну цим ти явно показуєш своє "патріотичне" відношення як ти сказав до Українців
VampeerCo написав:
И Америка КСТАТИ вас кормиь за свои бабки КОРМИТЬ НЕ БУДЕТ! НАИВНЫЕ!
А ти надієшся, що тебе росія прокормить - вони там самі в провіціях валянки гризуть, а твої інтереси для них - не більше як їхнє далеке болото. Very Happy
Виходячи з вищесказаного роблю висновок: ти - недалека, нерозвинена, політично та економічно неграмотна, недалекоглядна, абсолютно невихована, нептріотична, злочинна (припускаю що "брита"), зачухана, з промитим ЗМІ і не тільки мозком особа, яка випадково дісталася до компютера і залізла на форум до людей зі своєю "чушшю". В накращому випадку іди ти краще на www.yanukovich.org.ua і не порть настрій - цей сайт явно не для таких, як ти...
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: середа грудня 08, 2004 11:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

VampeerCo написав:
Для ярых ПОКЛОННИКОВ Украины - на украинском разговариваю без проблем - но училси в русской школе!
Видно не дуже вчився, бо і по-російськи писати добре не знаєш, не буду вже говорити про українську... Very Happy
VampeerCo написав:

Хотелось бы ВИДЕТЬ ВАШЕ уважение ДРУГ К ДРУГУ дорогие Земляки - то те козлы и те, а ВЫ что из друго теста сделаны???
УВАЖАЙТЕ СЕБЯ И ДРУГИХ, знайте что ТАКОЕ ЧЕСТЬ И ДОСТОИНСТВО - ТОГДА НАША УКРАИНА ПОДНИМЕТСЯ!
Спочатку необхідно самому навчитися поведінці в мережі, а також поваги....
P.S. І взагалі!! якого хр... я тута розпираюся на маячню "обкуреного наркомана", адмін, зітри цю муть!
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: четвер грудня 09, 2004 10:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Что Богдан - ПРАВДА ГЛАЗА РЕЖЕТ???
Меня не РОССИЯ кормит а МОЯ РАБОТА и мой ОПЫТ!!! И при моей зарплате в 800$ НИ НА ЧТО НЕ ЖАЛУЮСЯ как на маленькую зарплату, но мне хватает СИЛ ее постоянно повышать а НЕ ПРОСИТЬ подачки С ЗАПАДА КАК ТЫ и те КТО ЗА ЮЩЕНКА!
Кстати, где ты видел, чтобы я ГОВОРИЛ ЧТО ЗА ЯНУКОВИЧА?
Мне на них обоих ПОХ...
Но между прочим благодаря ему Украинцы могут жить в Россия 3 месяца без регистрации в то вемя как сами россияне должны в течении трех дней зарегалиться в чужом городе - КТО В ВЫГОДЕ, КОМУ НАНО ОБИЖАТЬСЯ?!
А ты про тех бабулек которые ПРОДАЛИСЬ за 50 гривеников - О ДА ОНИ ЗА ТАМ ЗА ИДЕЮ эт точно. Тут ты прав - ЗА ДЕНЬГИ ОНИ ВСЕ! И у меня есть тому доказательства! Так что ИДЕЯ ваша давно КУПЛЕНА западом!
70% прибыли в казну поступает с ВОСТОКА Украины как не считай! И ты как жил на дотации так и буш ЖИТЬ, как и все западники!
В отличие о т ВАШИХ каналов - РОССИЙСКИЕ показывали ВСЕ С ОБОИХ СТОРОН и у Ющенка были в его РОСКОШНЫХ аппартаментах = пока ты задницу морозил, он в тепле сидел (САМ ВИНОВАТ КОЛЬ УМА НЕ НАЖИЛ) - и Тимошенко эту ВАШУ САМУЮ ЧЕСТНУЮ украинку - ВСЕ ПРОДАЛА и разграбила что смогла! И сторону Януковича тоге!
Мож еще скажешь что БРАТ Ющенка не замешан в махинациях с ФИНАНСАМИ Харькова - Ему там уже дельце соштопали!
Гордись ЧТО ТЫ Украинец - потому что это все что у тебя есть, а не хватает ОДНОГО ГЛАВНОГО - УМА!
Догори
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 09, 2004 10:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Confused Без коментарів. Дивися 2 моїх попередніх повідомлення.
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 10, 2004 8:05 pm    Тема повідомлення: Чому не Янукович - чергове пояснення!!! Відповісти цитуючи

Vamiro

Я не буду тебе переконувати, що Ющенко кращий від Януковіча.
Але я спробую довести (в який вже раз), що Янукович не має права бути Президентом України.
Отже:
Почнемо з моральних рис.
Факт є фактом, зек є зеком. І нічого ти тут не поробиш, він справді грабував і насилував. Факт його судимості на обличчя, його анкета на посаду голови уряду.
Його зеківські навики явно відображаються, коли яник дає прес-конференції, де часто чути слова типу КАЗЕЛ, Бидло, Тріпач і .т.д.

Стосовно псевдоуспіхів в економіці, то це все фантазія пана Азарова.
Ціни реально зросли і цього не можна не помічати.

Такої брудної компанії, яку пан Януковіч проводив Україна ще не бачила.
Зробили з Ющенка фашиста.
Поділили українців на сорти.
Це ж ганьба!!!!!!!!!!!!!
Такого не можна робити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Це злочин проти української нації!!!!!!!!!!!!!
Зараз маємо прояви сепаратизму.
Одним словом треба щось вирішувати.

Далі.
Я не хочу мати президента, який падає від яйця. Мій президент має бути яйцестійким і сильним.
Мій Презиендт повинен знати українську мову (вимога Конституції) і не робити 2 помилки на слово.
Я хочу щоб перша леді України не несла чуші про наколоті апельсини і валянки.
Я не хочу жити в такій країні, де гроші вирішують все.
Де можна купити, залякати кого хочеш.
Ми не раби!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми люди!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми нація!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми це довели!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Так що пан Vampiro, подумайте!!!!!!!!!!!!!!

Я погоджуюсь, що фінансовою серцевиною України є Схід. Це завжди так було.
Я дужу поважаю людей, які живуть на Сході, це справжі працівники і трударі.
Але не думайте, що на Заході сидять бевзі, які нічого не роблять.
Повірте нам також дуже важко!!!!!!!!!!

Тому Шановні українці давайте жити в мирі і злагоді!!!!!!!!!!!!!!!
Думаю я виклав більш менш якісно свої позиції.
Сподіваюсь від вас почути, щось раціональніше, ніж те що Ви написали шановний Vampiro.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
S9Th[eXCieVe]
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 24.08.04
Повідомлень: 192
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота грудня 11, 2004 3:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені особисто цікаво, в якому місці російські канали шось правильно показували? І може розуму не вистачає у тих людей, які вірять, що вони зі своїми 800$ розумні і тому можуть затискати клавішу Shift і писати, не опираючись на будь-яку граматику.. І цікаво, де шановний гість взяв "доказательства"? І чи підняв він свій зад з теплого місця, поки ми мерзли і чи дивився він на тих людей, які стоять нібито за 50 гривень?
І, насамкінець, моя вам порада шановний, вивчіть українську, бо правила етикету вимагають, щоб людина розмовляла тією мовою, якою прийнято розмовляти там, де вона перебуває. Я думаю, за свою зарплатню ви знайдете собі гарного вчителя
_________________
Skin cold with fear, feel it when we touch
Outside don't know you, but inside I'm fine

(KoRn-Need To)
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Vampeer
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 04.09.04
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 12, 2004 10:02 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

S9Th[eXCieVe] написав:
Мені особисто цікаво, в якому місці російські канали шось правильно показували? І може розуму не вистачає у тих людей, які вірять, що вони зі своїми 800$ розумні і тому можуть затискати клавішу Shift і писати, не опираючись на будь-яку граматику.. І цікаво, де шановний гість взяв "доказательства"? І чи підняв він свій зад з теплого місця, поки ми мерзли і чи дивився він на тих людей, які стоять нібито за 50 гривень?
І, насамкінець, моя вам порада шановний, вивчіть українську, бо правила етикету вимагають, щоб людина розмовляла тією мовою, якою прийнято розмовляти там, де вона перебуває. Я думаю, за свою зарплатню ви знайдете собі гарного вчителя

Российским каналам нет СМЫСЛА ВРАТЬ - у них не твориться то ЧТО У ВАС!
Доказательства! Гы - мои знакомые ЗА ЭТИ деньги пьянствовали В КИЕВЕ! И не тока там, в моей деревне тоже было но за меньшие деньги!
Тебе не дает покоя моя зарплата в 800$ - что ж не удивительно, потому как и все беды на УКРАИНЕ от зависти и жадности ЛЮДСКОЙ!
Я буду говорить на том языке на котором хочу! До тех пор ПОКА Вы будете называть меня МОСКАЛЕМ!!! И где же ВАШ ЭТИКЕТ - В УПОР НЕ ВИЖУ!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 12, 2004 12:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Vampeer
А знаєш чому в Росії не твориться таке, що в Україні, та тому, що українці - це нація!!!
Недаремно Черномирдін сказав, що в Росії вони такого не допустять. Ніхто і не сумнівався.
В Росії демократією не пахне і не буде пахнути ще довго.
А навіщо вона Росії. В них є свій батюшка цар, ось він за всіх все і вирішує.
Якщо ти такий противник всього американського, то чому ти свою зарплату вимірюєш в доларах? Вимірюй її в руБлях.
Ти ж сам прекрасно розумієш, що рівень життя в США набагато вищий, ніж в Росії. То чому ми маємо рівнятись на Росію. Мені цього ніяк не збагнути.
Російське телебачення - це аналог Інтера до Помаранчевої революції. Так що вірити їм - безглуздя!
Спілкуйся на якій хочеш мові, тобі ніхто не скаже ні слова.
Як бачиш на форумі немає таких людей, які б сказали, що російськомовне населення - це нищий сорт.
Зомбування наших ЗМІ дало свій результат.....
Прикро...........

Сподіваюсь ти змінеш свою позицію, щиро тобі цього бажаю!!!
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: неділя грудня 12, 2004 10:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановні панове!!! Не треба звинувачувати один одного! Ми завжди були та будемо зброєю та будматеріалом в руках гірстки политиків! Всі вони замарні (у всех рыльце в пушку)! Але один менш, другий більш - ось що ми повинні розуміти!!!
Я віддав свій голос за Ющенка в перших двох турах та віддам за нього втретє! Але тільки за ради того, що він є альтернативою існуючий владі та владі УРКІВ на чолі з Януком!!! Та Ющенко не є янголом божим! Ось, що МИ, прибічники померанчової революції, повинні розповідати нашим опонентам Cool Та не голосити - "геть москалі, Схід - це бидло...,геть російску мову..." і т.д.(див.першу сторінку цієї теми Evil or Very Mad ) Завдяки такій мові саме схід і проголосує увесь за Янука! Та що ми доб*ємось??? Сепаратизу? Щоб зненавидили один одного? Януковці тільки і шукають за що зачепитись, а ви ж їх і годуєте ціма словами - А потім: фашизм, націоналісти, бандеровці, померанчова чума! Звідки це? Подивиться першу сторінку ціеї теми! Дозвольте нагадати, шановний адміну, що націоналістам та націстам ніде не буде місця під сонцем, ані в Україні, ані в Європі!!!
І ще хочу нагадати: що ми є молода нація, та мова наша молода (ще тільки формується), хоч і більш самовпевнена ніж російска. Але треба з повагою відноситись до нашого старшого брата та найблишчого сусіда - Росії! (справа ні в Путіні, а в народі). Серце обидвіх народів - Київська РУСЬ! Русь - розумієте?! І захід України - це насамперед Австо-Угорщіна і Полонія. Пам*ятайте і це!
Що касається мови, то теж. не забувайте, що третина нашої держави розмовляє російскою або суржиком (доречи, не менш старою мовою, ніж українська). І коли вам, шановний Адміну, пропонують зробити сайт також російскою, до цього треба відноситись з повагою аніж з ненавистю. Бо, якщо кожен адмін себе поважає, та свою працю - він буде робити сторінки на трьох найбільш розмовних мовах в нашої країні - українська, російська, англійська.
Не вимагайте пана Ющенко червоніть за вас! (якщо він на це здатний). Спокія та розуму вам! Шануємось, брати!
Мы с вами, русско-язычные граждане Украины, жители Донбасса и луганщины! Всем нам жить в одной державе.
Догори
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 12, 2004 11:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Гість
Події помаранчевої революції змінили частково мої погляди. Особливо це стосується питання мови.
Чесно кажучи рашіне для мене - це було болюче питання, зараз я не роблю поділу за мовною ознакою.
Можливо я був занадто упереджений, але це в минулому.
Хочу зазначити, що з ненавістю я ніколи не відносився до російськомовного населення. Це Ви явно переборщили.
Стосовно російської вресії сайту, то якби Ви знали скільки сил і часу я вклав в цей сайт, в його розробку на простому ентузіазмі, то думаю Ви б не говорили про російську версію.
Звичайно якби працювала ціла команда професіоналів, то немає питань була б і росіська версія сайту. А так сайт в основному робив тільки я та мій друг, то відповідно є прогалини.

Стосовно націоналізму, то це нормальне явище!!!
Це ж не нацизм.
Чомусь ці поняття штучно об'днуються.
Це ЗОВСІМ різні поняття.
Я під націоналізомом розумію патріотизм, яке не включає в себе шовінізм.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 13, 2004 11:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Admin написав:

Стосовно російської вресії сайту,

Слухай, Адмін! Давай тоді зроби ще й китайську версію, якщо встигнеш.... Китайська мова - найпоширеніша в світі! Very Happy А так, якщо серйозно, то багато хороших українських сайтів, ( в тому числі і http://www.navsi100.com, http://www.domivka.com/, музон ) не мають ніяких версій, а лише українську, оскільки напевне вважають, що це український сайт для українців, а якщо користувач поважає ураїнський народ і є українцем то нехай читає по-ураїнськи! Американські сайти теж напевне поважають українців, але щось я практично ніде не бачив українських версій сайтів. Confused
Admin написав:

Стосовно націоналізму, то це нормальне явище!!!
Це ж не нацизм.
Чомусь ці поняття штучно об'днуються.
Це ЗОВСІМ різні поняття.
Я під націоналізомом розумію патріотизм, яке не включає в себе шовінізм.
Тута я з тобою згідний і повністю тебе підтримую!!!
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Владко
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 05.12.04
Повідомлень: 1
Звідки: Днепр

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 13, 2004 11:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хлопцi, я живу на Схiднiй Украiнi в Днiпропетровську, i на всi 100% пiдтримую Ющенко. Вам мабуть буде приемно дiзнатися що в нас таких людей дуже багато! Я занабто люблю Украiну щоб поставити крестик напроти Я. Це дiйсно не полiтичний а iдiологiчний вибiр! А що стосуэться мови то тут я зауважу наступне: можно розмовляти на росiйськiй, але украiнську повиннi знати всi громадяни нашоi краiни. Особисто я знаю людей якi не дивляться нiякi новини окрiм "Интера" бо не розумiють мови! Ось це дуже болить! Але ми вже вiдбулися як нацiя, i нi якi "сусiди" вже не спроможнi це змiнити. Украiно - Слава Тобi!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 14, 2004 4:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Владко написав:
Хлопцi, я живу на Схiднiй Украiнi в Днiпропетровську,....... в нас таких людей дуже багато! Я занабто люблю Украiну щоб поставити крестик напроти Я. ..... А що стосуэться мови то тут я зауважу наступне: можно розмовляти на росiйськiй, але украiнську повиннi знати всi громадяни нашоi краiни. ..... Але ми вже вiдбулися як нацiя, i нi якi "сусiди" вже не спроможнi це змiнити. Украiно - Слава Тобi!
Супер! Я повністю тебе підтримую!!! Єдине, що хочу додати від себе: на мій погляд хай розмовляють громадяни якою хочуть мовою, але ПОВАЖАТИ мову країни в якій дивуть - я думаю вони зобовязані!!!
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Гість






ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 14, 2004 10:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Богдану, в Америці, по перше, немає стільки україномовного населення для створення українських сторінок в инеті як у нас російскомовного.
По-друге - я пропоную спокій, витримку та мудрість, не роблячи категаричних заяв.
по-третє - я повторюю, що в нашій країні існує 2 мови, незалежно від вашого бажання та поглядів: українська та російска. А кітайської мови НЕ ІСНУЄ. Тому я не прохав зробити сайт кітайскою Confused
по-четрверте - я пропонував шановному адміну лише пояснити неможливість створити російскої сторінки(як він зробив зараз) тому відвідувачу, котрий це прохав, а не з категаричностю заявляти, що "нічого подібного не чекай...тому що мі живемо в Україні". Але якщо він на цієй сторінці вже змінив свої погляди на це питання - я вибачаюсь.
Я теж живу на сході, у Харкові. Та розмовляю російскою, але особисто мені російска сторінка не потрібна.
ПОВАГА ДО УСІХ, КРІМ БАНДИТІВ!!!
Догори
Богдан
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 13.08.04
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: середа грудня 15, 2004 9:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Anonymous написав:
.... По-друге - я пропоную спокій, витримку та мудрість, не роблячи категаричних заяв. .... ПОВАГА ДО УСІХ, КРІМ БАНДИТІВ!!!
О, це правильно!!!
Anonymous написав:

по-третє - я повторюю, що в нашій країні існує 2 мови, незалежно від вашого бажання та поглядів: українська та російска. А кітайської мови НЕ ІСНУЄ. Тому я не прохав зробити сайт кітайскою Confused
Тут я б хотів пояснити свій погляд: це-інтернет, сайти доступні для всього світу, і в мережі вже не має значення де розміщений сайт, в якій країні, наприклад сайт www.muzon.com розміщений на скільки я знаю в канаді - він повністю український, але там теж не одна мова в країні. Я живу на заході, і якщо вже на те пішло, то в Україні є по крайній мірі 4 мови - це ще й угорська та румунська, якими в нас розмовляє половина населення. (закарпатська область) але це нічого не міняє. Хоча звичайно, це справа адміна як він буде робити сайт. Його спитали - він відповів. Але розпиратися, що я говорю російською, а захід - це бидло, і т.д. це вже вибачте занадто. Якщо тихо і мирно говорити, то тобі такі російськомовні "українці" - януковичі залізуть на шию і ноги звісять, як вони це вже робили богато століть - тут мовчати не можна.
_________________
Скажи щось доброго
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові