На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Одностаттеві стосунки - ваше ставлення!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей.
попередня тема :: наступна тема  

Як ви ставитесь до одностатевих стосунків?
Позитивно
20%
 20%  [ 2 ]
Мені всерівно, хай лиш мене не чіпають
50%
 50%  [ 5 ]
Надаю їм перевагу
0%
 0%  [ 0 ]
Негативно
30%
 30%  [ 3 ]
Всього голосів : 10

Автор Повідомлення
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 7:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
кстати, интерсный вопрос: какое самое екстремальное место занятием сексом было у тебя ?? перейдем немного от общих вопросов к более конкретным! :)

Мені дуже сподобалось займатись сексом у повітрі. Коли ми летіли у відпустку в париж, то приспічило прямо у літаку. Ну я вийшла у туалет, він через якийсь час за мною. Було класно... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
А взагалі, суто мені подобається практикувати екстремальний секс, але дуже не часто. Екстремальний секс - то мінімум час і часто увесь кайф збивається тим, що все думає, а раптом хтось побачить, чи наштовхнетьс на солодку парочку. Я люблю, коли сексом можна займатись довго і при тому не боятись, що хтось застукає, використовувати іграшки, чути партнера. А екстрім, то частіше усього простий перепих, вибачте.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 7:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Professorn"]То A.D.I.D.A.S. якщо тобі зараз 19 - то коли були роки твоєї молодості?
Та я просто приколююсь, а взагалі, на свої 19 я доросла дівчина, навіть аж занадто доросла. А взагалі, молодість у мене була з 14 до 17... А потім стрімке дорослішання. Так вже склалось.

Та, що п"є кислоту написав:
хоча, не виключено що якщо справа дуже ризикована, то кайфу не отримає ніхто

Не можу погодитись! Від пікантності, ризику і екстремальності - просто "розриває"!
Просто люди діляться на дві категорії - ті, що отримують кайф від екстріму і у них навпаки збудження від такого просто суперове, а іншим такий екстрім збиває кайф. Так що не будь таким категоричним.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2006 11:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:

Просто люди діляться на дві категорії - ті, що отримують кайф від екстріму і у них навпаки збудження від такого просто суперове, а іншим такий екстрім збиває кайф. Так що не будь таким категоричним.

да,ето точно! я отношусь к первой катерогии... чем екстремальнее тем, кайфа больше.. а вдруг ктото застукает, или гдето камера установлено! ухх. каое волнение и в то же время какой кайф!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 03, 2006 9:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

да,ето точно! я отношусь к первой катерогии... чем екстремальнее тем, кайфа больше.. а вдруг ктото застукает, или гдето камера установлено! ухх. каое волнение и в то же время какой кайф!

А от мене, напрклад, це дуже часто може збивати. Нічого у цьому не знаходжу. Я люблю розслаблятись і отримувати задоволення під час сексу, а не трусь-трусь як кролики, бо то екстримально. Cool
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 03, 2006 11:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
То #UA#не ображайся - то була іронія!

Та я й не ображаюсь
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 06, 2006 9:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та, що п'є кислоту написав:
а не трусь-трусь як кролики
Applause Applause
Класно сказано! Мені так здається, мене трішки не вірно трактують!
Та, що п'є кислоту написав:
Я люблю розслаблятись і отримувати задоволення під час сексу

"Базару нема"! Все вірно якщо говорити про "кайф" саме від сексу, то справді в екстримальних у мовах він притуплюється, але зате адреналін в крові хлюпочить від екстриму
, ризиковості і т.п. "Кайф" буде неоднорідним! Задоволання прийме інший характер, "узагальнюючий" - матиме місце сукупність факторів впливу на людину, на її стан, задволення!
Неможна однозначно стверджувати, що від такого чи іншого сексу буде більше чи менше задоволення, "кайфу"!


Slowshadow написав:
а вдруг ктото застукает, или гдето камера установлено!

Обережно - пахне парноєю!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 07, 2006 12:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Professorn"]
Та, що п'є кислоту написав:
а не трусь-трусь як
Slowshadow написав:
а вдруг ктото застукает, или гдето камера установлено!

Обережно - пахне парноєю!

не ну тут, конешно я загнул, а вот чьето "всевидяшее око", может подсмотреть.... ето точно!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 13, 2006 7:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Professorn написав:
Неможна однозначно стверджувати, що від такого чи іншого сексу буде більше чи менше задоволення, "кайфу"!

Я роблю певні умовиводи по собі. Мені це великого задоволення не приносить. Я люблю займатись сексом довго, а не за 11 хвилин по Коельо. Це не моє. В чомусь ти правий, в екстрімі грає роль збірний фактор. Але щось мені він мало приносить задоволення.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: субота квітня 15, 2006 11:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Professorn написав:
Неможна однозначно стверджувати, що від такого чи іншого сексу буде більше чи менше задоволення, "кайфу"!

Я роблю певні умовиводи по собі. Мені це великого задоволення не приносить. Я люблю займатись сексом довго, а не за 11 хвилин по Коельо. Це не моє. В чомусь ти правий, в екстрімі грає роль збірний фактор. Але щось мені він мало приносить задоволення.

просто надо иногла немного поразвлечлся и заняться екстримом :) такой... вихрь, в отношениях сделать! :)
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 16, 2006 7:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:

просто надо иногла немного поразвлечлся и заняться екстримом :) такой... вихрь, в отношениях сделать! :)

Ну, поки ми разом от 2 роки, а ивхру все якось я не потребувала, як і чоловік. Вихр можна організувати зайшовши у сексоп. там таке можна побачити, таке купити, що по-справжньому діставить вам вихр нових відчуттів. Rolling Eyes
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Slowshadow
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 11.10.05
Повідомлень: 390
Звідки: Cумы

ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2006 12:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

acid drinker написав:
Slowshadow написав:

просто надо иногла немного поразвлечлся и заняться екстримом :) такой... вихрь, в отношениях сделать! :)

Ну, поки ми разом от 2 роки, а ивхру все якось я не потребувала, як і чоловік. Вихр можна організувати зайшовши у сексоп. там таке можна побачити, таке купити, що по-справжньому діставить вам вихр нових відчуттів. Rolling Eyes

кстати, в секс шопах очень много принадлежностей как раз для однополого секса!
_________________
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
acid drinker
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 02.03.06
Повідомлень: 259
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер травня 18, 2006 9:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Slowshadow написав:
кстати, в секс шопах очень много принадлежностей как раз для однополого секса!

Всі ті причандали для одної статі, як ти виразився, можна використовувати самими різними способами, що підходити вони будуть для всіх.
_________________
A.D.I.D.A.S.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Вільний форум для вільних людей. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові