На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
ЧОМУ РЕПЕРАМ І РОКЕРАМ НЕ ОБЄДНАТИСЬ?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Світова музична культура
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 7:29 pm    Тема повідомлення: ЧОМУ РЕПЕРАМ І РОКЕРАМ НЕ ОБЄДНАТИСЬ? Відповісти цитуючи

НА МОЮ ДУМКУ НАМ ПОТРІБНО ОБЄДНАТИСЬ В БОРЬБІ ПРОТИ ПОПСИ !
І ЧИМ ШВИДШЕ ТИМ КРАЩЕ!
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 7:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОГО!!!!! ТАКОЇ НІСЕНІТНИЦІ Я ЩЕ НЕ ЧУВ!!!!!!!!!!!!!! Laughing

Хлопче, це дві різні течії! Їх поєднати неможливо, хіба що в попсовому корі(Limp Bizkit, Linkin Park), якого не слухають ні репери, ні рокери!

Ось ти кажеж, давай боротися проти попси: а сам Емінема то слухаєш? Да, це реп - але це попсовий реп. Диви як яого розкручують всюди. Це те ж саме що Limp Bizkit у справжньому хард-корі, Avril Lavigne (Okean Elzy(ІМХО)) у рок-музиці. Це попса! Особисто я знаю декілька реперів, і на мою думку воне є справжніми, оскільки слухають андерграундний реп - тобто некомерційний. Оце ціниться!

У рок-музики зовсім інша історія! Інший тип мислення! Та послухайте ви щось з death/black/pagan/heavy/power металу і порівняйте з репом. А?? Ви не витримаєте такї музики, бо ви інакші!

Тому про всілякі об'єднання і немає мови.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 8:01 pm    Тема повідомлення: ОГО!!!!! ТАКОЇ НІСЕНІТНИЦІ Я ЩЕ НЕ ЧУВ!!!!!!!!!!!!!! Відповісти цитуючи

По перше я Ема не слухаю а поважаю! по друге я не в тому смислі , щоб співати разом , а в тому , що не потрібно нам ні битись один проти іншого тому ,що в нас є спільний ворог це попса яка чим далі тим більш заполоняє наше суспільство!
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 8:11 pm    Тема повідомлення: Re: ОГО!!!!! ТАКОЇ НІСЕНІТНИЦІ Я ЩЕ НЕ ЧУВ!!!!!!!!!!!!!! Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
По перше я Ема не слухаю а поважаю! по друге я не в тому смислі , щоб співати разом , а в тому , що не потрібно нам ні битись один проти іншого тому ,що в нас є спільний ворог це попса яка чим далі тим більш заполоняє наше суспільство!

А ніхто й не б'ється! Хіба що коли нариваються.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 12, 2005 8:20 pm    Тема повідомлення: ніхто й не б'ється! Хіба що коли нариваються Відповісти цитуючи

А я й хочу щоб ніхто не ліз ні з одної стороні ні з другої ! Ось подивись у мене в компанії 6 рокерів 5 реперів і 2 що слухають і те і друге.
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ingvar
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 18.05.05
Повідомлень: 605
Звідки: Бердянськ, Запорозька область

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 7:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому не об‘єднатись? бо це буде повна фігня Exclamation
_________________
Не хились додолу, зраджений козаче,
Про лиху пригоду навіки забудь,
Найлютішу муку серце переплаче…
Кинь свій жаль нікчемний, без вагання збудь!
П. Грабовський
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 2:49 pm    Тема повідомлення: Re: ніхто й не б'ється! Хіба що коли нариваються Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
А я й хочу щоб ніхто не ліз ні з одної стороні ні з другої ! Ось подивись у мене в компанії 6 рокерів 5 реперів і 2 що слухають і те і друге.

Представляю, які то рокери... Laughing
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
James
Козак січовий (100)
Козак січовий  (100)


З нами з: 09.06.05
Повідомлень: 118
Звідки: C:\Ukraine\Kyiv

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 4:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тому що це принципово дві різні культури ви що так не можна роюити бо ми друг друга повбивати іноді можемо
_________________
Шануймося, бо ми того варті!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника Yahoo Messenger
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 5:29 pm    Тема повідомлення: уявляю які це рокери Відповісти цитуючи

Такі рокери , що створили свою рок групу FATUM хардкор скоро буде в інтернеті раджу послухати!!!
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 13, 2005 9:31 pm    Тема повідомлення: Re: уявляю які це рокери Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
Такі рокери , що створили свою рок групу FATUM хардкор скоро буде в інтернеті раджу послухати!!!

Хард-кор - все ясно з вами. Confused
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: середа вересня 14, 2005 4:45 pm    Тема повідомлення: Re: уявляю які це рокери Відповісти цитуючи

Тобі не подобається хард-кор??????????? Question
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: середа вересня 14, 2005 8:22 pm    Тема повідомлення: Re: уявляю які це рокери Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
Тобі не подобається хард-кор??????????? Question

Просто хард-кор, переважно, - є ознакою, людей, які не надають перевагу інтелектуальній музиці. (але є приємні випадки)..
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
JOKER.U@
Селянин (15)
Селянин (15)


З нами з: 12.09.05
Повідомлень: 36
Звідки: ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 15, 2005 5:19 pm    Тема повідомлення: Re: уявляю які це рокери Відповісти цитуючи

це і є прємний виняток ти би чув їх зміст пісень це просто супер !!! Exclamation (хочу попросити тебе , скажи як мені поставити картинку знизусвого ім'я??? Laughing )
_________________
ВІДРИВАЙСЯ НА ПОВНУ
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gerguno
Курінний отаман (400)
Курінний отаман (400)


З нами з: 17.11.04
Повідомлень: 466
Звідки: Лісостеп

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 15, 2005 7:36 pm    Тема повідомлення: Re: уявляю які це рокери Відповісти цитуючи

JOKER.U@ написав:
це і є прємний виняток ти би чув їх зміст пісень це просто супер !!! Exclamation (хочу попросити тебе , скажи як мені поставити картинку знизусвого ім'я??? Laughing )

А як ти ставишся до однієї з моїх улюблених груп Верховна Зрада?

Картинка знизу твого ім'я - це аватар. У "Налаштування" вибираєш у самому низу завантажити ававтар з вашого компа і вантажиш. Але він повинен бути відповідних розмірів і ваги.
_________________
:: Український клуб FLASHерів ::
http://www.myFlash.com.ua
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Akceptor
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 16.09.05
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 16, 2005 5:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ІМХО, боротьба проти попси - то марна справа. Он їх скільки: просто фабриками штампують клонів (і клоУнів), тому, навіть якщо об"єднати рокерів і реперів толку не буде. Адже більшість зараз слухає саме попсову лажу.

Стосовно ж "ок.ельзи" та інших так званих рок-гуртів, то це просто спроба замаскувати попсу під рок, аби не стояти на дорозі у "Фабріки звйозд" - знову ж таки Імхо.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Світова музична культура Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові