На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Скрябін давно вже не той!!!

 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа липня 14, 2004 6:31 am    Тема повідомлення: Скрябін давно вже не той!!! Відповісти цитуючи

На жаль, ми втратили прекрасну групу, зі своїм неповторним стилем. Стилем, zrvq не можна було передати. Стиль, який любили тисячі людей.
Що ж ми маємо зараз? Купку жалюгідних пісень з альбому Натура. Хіба це Скрябін. Де ці пісні, які змушували задуматись, які показували реалії сьогодення? Мені важко повірити, що гроші настільки міняють людей. Невже Кузьмі не витстачало на життя чи він хотів більшого.
Можливо він має те, що хотів, але він втратив вірних прихильників.
Згадаймо хоча б їхні альбоми Птахи, Казки, тощо. Це дійсно класика. Навіть Озимі люди, ще якось вписувались у стиль Скрябіна. А що тепер. А нічого. Бо Скрябін помер. Помер раз і назажди. І нехай Кузьма купається в своїх грошах, а у нас звами залишаться страі пісні.
До речі нещодавно я знайшов багато реміксів на пісні Скрябіна. Враження - просто супер.
Це те, що я давно шукав. Ремікси у стилі drame and base, piano, club, dance. Тобто набір усіх
стилів та напрямків. Тож якщо знайдете, то обов'язково закачайте. Здається на сайті є ці ремікси.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
DonCapone
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 23.07.04
Повідомлень: 98
Звідки: Сіцилія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 23, 2004 6:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так я згідний що Скрябін вже не той. Готовий підписатись під кожним твоїм словом
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 10, 2004 11:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Найшли шо рівняти.
Колись співав у Богом забутому Новояворівську (Палац культури "Кристал"), тепер -> Київ! UA. Як би, посидів в дома з півроку - було б на користь.
До того ж, з першого складу нікого не залишилось, напевне самі жаліють але амбіції.... Зверніть увагу на Юлю Лорд (Ростик її чоловік - напевне її продюсер).
До того ж група зновуоновлена - може щось нове "ригнуть" (сорі).
Я двома руками за Андрія!
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
XostDog
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 26.07.04
Повідомлень: 163

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 13, 2004 10:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Skazu chesno meni tilky odna pisnia jogo podobautjsaj... I ja neznau jak wona nazywautjsja. Jakshcho htos piznaje z jakoi ce pisni to napyshitj.
Win tam shche spiwaje s kysj (golos zinochyj)

Golos u tila chuty ne wmila
Svitlo zakrylu zlamani kryla
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя серпня 15, 2004 4:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

XostDog

Пісня називається "Зламані крила"
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 17, 2004 3:59 am    Тема повідомлення: Скрябін давно вже не той!!! Відповісти цитуючи

Мені наприклад тільки деякі пісні Скрябіна подобаються!
Та взагалі тільки одного Кузьму на телебаченні можна побачити, а не його цілу команду.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
#UA#
Генеральна старшина
Генеральна старшина


З нами з: 25.07.04
Повідомлень: 265
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа серпня 18, 2004 4:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так згідний, що Скрябін вже не той, що був раніше. Але мені однаково подобаються і старі і нові пісні Скрябіна.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Pilip
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 07.08.04
Повідомлень: 161
Звідки: м.Львів

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 18, 2004 1:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В Скрябіна пісні ніякого змісту не мають, але за то під рифму.
_________________
Ясний сокіл, коли горілка в голову не б'є!!!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа грудня 29, 2004 11:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

насправді пісні дуже класні хоч він і казьол...
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 03, 2005 12:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, Скрябін вже не той, але якщо ставитися до кожного алььому, як до чогось радикально нового, то Натура не таке вже й ...
Деякі пісні я б викинуВ, але це те, що слухатимуть у сільських клубах та на гульках у малих містах. Хіба краще, щоб там звучали "ручки..." чи Пугачьови?
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Fenix
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 26.06.05
Повідомлень: 60
Звідки: Lemberg

ПовідомленняНаписане: неділя червня 26, 2005 5:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Музика змінюється як змінюються люди, коли на краще, коли на гірше.
Скрябін змінився не у кращу сторону. Багато людей ще пам'ятають його старі пісні але з новим складом групи настав йому капець.
_________________
It's fun to lose and to pretend
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: четвер червня 30, 2005 12:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Попросту зі "старого" складу лишився тільки Кузьма, а вся остальна братія, напевно, як наймані працівники (Зваля - тебе не стосується).
Взяти, хоча б, я Андрій легко попрощався з останнім складом групи. Very Happy
Вочевидь, що присутність Гери та Ростика внесла б, корективи в стиль і в пісні, а можливо і в поведінку "Скрябіна". Хоча альбом "Танго" напевно є найкрашим з того що випустила в світ група.
Як би там не було "Скрябін" залишається українською групою.
І попрошу не путайте КУЛЬТУРУ з ПОЛІТИКОЮ. Пліс. Very Happy
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Плітки українського музичного життя Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові