На головну    Форум   E-mail  ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників     ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ 
Вхід
      Логін:
   Пароль:
   
 НалаштуванняНалаштування   ВхідВхід 
Переглянути приватні повідомленняПереглянути приватні повідомлення   
Події в Росії: Біслан - мій погляд
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму
попередня тема :: наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 06, 2004 5:55 am    Тема повідомлення: Події в Росії: Біслан - мій погляд Відповісти цитуючи

Події в Росії: Біслан - мій погляд

Події в Росії - це шок для багатьох і мене дивує позиція деяких політиків, які намагаються з цього отримати вигоду. Sad
Але повернемось до подій в Осетії.
Спочатку хочу висловити щирі співчуття всім хто причесний до цієї трагедії: матерям, дітям, батькам, родичам.
Це справжнє горе і ви маєте перенести його на власних плечах. Тож наберіться сил, а час як відомо лікує все, хоча не знаю чи в цьому випадку він буде хорошим лікарем...

Тепер про причини трагедії. Питання не просте. Як ставитись до терористів? Хто винен?
Відповідь на це питання не є однозначна, адже може зачепити за живе багатьох людей. Але це потрібно зробити.
Як на мене впершу чергу винна держава і безпосередньо її влада. Причому не теперішня влада, а її попередники. Згадаймо репресії 44 року, події в Чечні за Ельцина.
Чеченський Нарід ніколи незможе забути образ, яких йому завдала влада. Впевнений, що під час чеченської війни, російські війська знущались ще більше ніж чеченці, але про це ніхто не знає. Тож де правда?
Про терористичну акцію в Біслані ми знаємо все, а про подій в Чечні нічого.
Тож події в Біслані - це акція відплати чечнського народу РФ.
На жаль росіяни не хочуть поступитись своїми принципами. Невже державі з найбільшою площею в світі настільки потрібна ця маленька Чечня?
Ні. Це імперські замашки Росії. Вони завжди хотіли все і тепер платять за це людськими нівчому невинними дитячими життями. Прикро...
Прикро і больно, але що поробиш життя дітей не повернути.

Найгірше, що ці події будуть мати надзвичайно негативні наслідки. Особливо це стосується людей кавказької національності. Немає сумніву, що їх будуть щимити.
Нищити, цькувати.
Це в свою чергу почне нові акції протесту збоку чеченців.
Війна тільки поченається....
З другого боку, якщо Росія надасть Чечні незалежність (в це я не вірю, швидше Росія зникне із лиця Землі чи Україна стане чемпіоном світу з футболу) то це покличе хвилю бажаючих вийти з лав РФ багатьох народів, які давно мріють бути незалежними, але бояться це зробити.
Тож чекаю на ваші думки про події в Росії.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
NicoSan
Жовтяк (50)
Жовтяк  (50)


З нами з: 10.08.04
Повідомлень: 77

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 06, 2004 11:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ясна справа, що вбивати дітей - то не метод. І кожен мусульманин то підтвердить. Наскільки треба "достати" людей, щоб вони почали витворяти таке. Але, що робити жінці, яка на війні втратила дітей, чоловіка, житло. Тим паче поставити себе на місце жінки-мусульманки, для якої такі втрати, то те саме що кінець життя. Чому російські жінки мовчать, коли посилають їх дітей в Чечню? Може троха задумаються.
Ми нічим не ліпші за росіян. Що наші вояки роблять в Іраку. Ще згіден на Сербію, там слов'яни. А що ми забули в Африці? Я відповім - контракти. Підтвердження - поїздка Януковича. А ми всі мовчимо. "Най хлопи зароблять троха". Пока ...
Так шо - "На війні як на війні"...
_________________
Якщо не подобається як я їду - зійди з тротуару!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 10, 2004 5:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Звичайно гроші були і є важливим фактором!
Але що поробиш.
Ми живемо в державі без права голосу. Сказали їхати в Африку - поїхали, в Ірак - поїхали, Сербію - поїхали.
Скажуть в пекло - поїдемо. Sad
Допоки в нас такі президенти, то будемо мати таку державу.
Щопрадва Ющенко незміг би змінити ситуацію на краще.
Він також є підвлданим.
Якщо повертатись до подій в Беслані, то стає страшно за те, що в будь-який момент часу хтось може порушити спокій. При цьому просто так.
Це ж не війна!!!
Це вбивство.
Свою державу треба відстоювати у чесному і відкритому бою, а не прикриваючись тілами беззахисних дітей.
Ганьба. Така боротьба негідна Чесної нації.
Не такими засобами.
Хай підривають Путіна, їхню Верховну Раду, тощо, але не школу. В чому винні діти?
За що пролили їхню кров?

Питання без відповіді....
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Євген_М
Кріпак (0)
Кріпак   (0)


З нами з: 12.08.04
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 12, 2004 4:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі мало говорять про те, що Масхадов виступив із заявою про те, що його уряд ( в підпіллі звісно) немвє нічого спільного з тим, що сталося в школі і навіть засудив цей акт. Якщо це справді так, то терористи зробили велику медвежу послугу для всього руху за незалежність Чечні. Бо тепер весь цей рух зійшов на пси в очах світової громадськості.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 12, 2004 6:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мало сказати, що послуга медвежа.
Такі вчинки не прощаються. Це рана, яка буде протягом століть у серцях простих росіян.
Таке не прощається.
Ми ж Крути пам'ятаємо досі, там загинуло 300 студентів-вояків.
Шкода, але відчуваю, що почненться нищення всіх осіб кавказької національності.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Medved
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 06.09.04
Повідомлень: 55
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2004 1:12 am    Тема повідомлення: Події в Росії: Біслан - мій погляд Відповісти цитуючи

Мусульманство сильна віра, яка в руках ворожих елементів виступає елементом маніпуляції і сильної зброї проти будь-кого. Тому поки в когось є великі гроші і йому треба ще більше, то такі дії будуть продовжуватись. А помиратимуть безневинні люди від релігіознихфанатів яким сказали, що треба підірвати школу, бо так сказав Аллах.

Напевно якби в Україні були такі сильно віруючі люди ми б давно мали незалежну сильну державу, а може з другої сторони нами так само б маніпулювали ...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 14, 2004 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Ганьба. Така боротьба негідна Чесної нації.
Не такими засобами.
Хай підривають Путіна, їхню Верховну Раду, тощо, але не школу. В чому винні діти?
За що пролили їхню кров?

Перш за все йде війна, а на війні нема чесних чи нечесних. Діти звичайно ні в чому невинні, лиш в тому, що живуть там де йде війна!
Мета- виправдовує засоби! Так діти загинули, але хто їх убив?
Не важно чією кулею, важно лиш те ХТО почав війну!
Шукати причини війни лише в Кремлі, це також помилка. Ні, не подумайте, я не захищаю москалів, але шляху назад нема і тепер лише від них залежить КОЛИ ЗАКІНЧЕТЬСЯ КРОВОПРОЛИТТЯ!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа вересня 15, 2004 8:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Війна війною. Але згадаймо поротьбу УПА. Наші вояки боролися не з дітьми, вони їх не вбивали. Вони вбивали ворогів, зрадників, нищили стратегічні пунтки.
Чому ж чиченці думають, що таким чином можна досягти волі.
Такими діями вони тільки відвертають від себе своїх прихильників.
Особисто я завжди був прихильником ідеї вільної Чечні. Але я проти таких засобів і однозначно їх засуджую.
Наведіть приклад таких дій за всю історію. Напевно вам не вдасться це зробити.
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа вересня 15, 2004 11:54 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По-перше, діти завжди були та будуть об"єктом маніпулювання! По-друге, в чеченців не так багато простору для маніпулювання, тароризм- єдиний вихід! По-третє, історія такого не знає тому, що мало хто мав справу Росією, а хто мав того розчавлювали як таргана! Відали б терористам те, що ті просили(задовольнили вимоги), визволили дітей, а тоді робили б що їх москальська душа забажає!
А так вони показали, що їм байдуже на своїх громадян, на своїх дітей!
Якщо їм всерівно, то чому хтось інший має про це турбуватись!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Admin
Гетьман Війська Запорозького
Гетьман Війська Запорозького


З нами з: 01.01.70
Повідомлень: 852
Звідки: Medalmusic World

ПовідомленняНаписане: середа вересня 15, 2004 12:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
По-перше, діти завжди були та будуть об"єктом маніпулювання!

Але чи виправдовує це чиченцыв Question
Не думаю.

Цитата:
По-друге, в чеченців не так багато простору для маніпулювання, тароризм- єдиний вихід!

Звичайно, але нехай руйнують Кремель, фазенду Путіна і т.д., а не школу.

Цитата:
По-третє, історія такого не знає тому, що мало хто мав справу Росією, а хто мав того розчавлювали як таргана!

Не вже немає інших методів, більш цивілізованих?


Цитата:
Відали б терористам те, що ті просили(задовольнили вимоги), визволили дітей, а тоді робили б що їх москальська душа забажає!
А так вони показали, що їм байдуже на своїх громадян, на своїх дітей!
Якщо їм всерівно, то чому хтось інший має про це турбуватись!


Тут я погоджуюсь
_________________
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2004 11:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вбивати дітей - це низько та підло.

Але чи показали по тв, що робили російські війська з чеченськими дітьми? Чи Ви думаєте, що вони не страждали?
Чеченці - вільний народ і він не гнутиметься як Український. Він бореться, а не плаче у закутку і за це йому повага.
Про комусь вигоду я не кажу але те, що Кучмєц і нас туди пристромив (він підтримав Ліліпутіна, коли мав би змовчати) то це - факт.
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
fish
Сердюк (150)
Сердюк  (150)


З нами з: 17.08.04
Повідомлень: 166
Звідки: Запоріжжя, http://uamusic.org.ua/forum

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 04, 2004 8:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

була на сайті Путіна для дітей. Гарна така, знаєте, велика кльова пізнавальна іграшка. В розділі "питання до Президента" є запитання "хто для Президента важливіший - держава чи одна людина". І відповідь: "будеш здивований, але життя однієї окремої людини Президентові дорожче від держави".
Після подій у Беслані довго з сумною іронією згадувала ці слова.
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Chumachok
Сотник (500)
Сотник (500)


З нами з: 21.09.04
Повідомлень: 600
Звідки: УКРАЇНА КИЇВ

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 12, 2004 11:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікаво, а чи є сайт Януковича для дітей? Чи Кучми?

Як є, то там, мабуть, також купа всякого...

" Син:
Мамцю, а ти спраді мене любиш, чи то тільки чорний піар? "
_________________
З повагою
Ромко-Чумачок
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Professorn
Ройовий отаман (250)
Ройовий отаман (250)


З нами з: 14.09.04
Повідомлень: 272
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 11:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ось і новина - винуватець подій у Беслані(так брешуть москалі) Шаміль Басаєв живий і вчора дав ітерв"ю в якому стверджував, що ще не одного рос. солдата втопить у крові!
А на Україні лад і спокій, а москаль чеченцям жити не дає!
_________________
Пий, товариство! Хто не п'є,
У того в голові макуха.
В ім'я отця й святого духа,
Панове пий, як пити є!

Хай тонуть горе і досада,
В горілці лиш одній відрада,
Бо як зберешся в дальню путь,
У пеклі випить не дадуть!
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення
Stomat
Полковник (750)
Полковник    (750)


З нами з: 26.12.04
Повідомлень: 942
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа лютого 09, 2005 11:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаєте був колись концерт Кому вниZ присвясений боротьбі за волю Українського, Чеченського і Ірландського народів....Так от москалі самі винні у такому ході подій...
_________________
"Нам нада спутитися нижче, к народу" - доносится мляве.
Чим нижче тим просто волосся більш кучеряве...
Догори
Переглянути профілі учасників Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    MEDALMUSIC.COM.UA -> Політичне життя в Україні чи сага про капець кучмізму Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете витирати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
24print.lviv.ua - Цифровий друк у Львові